Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak można być przeciwko człowiekowi który w ciągu 4 lat tak mocno złączył barcelonismo?! Komu wierzycie - temu wężowi Rosellowi który niszczy nasz szacunek klubowy czy legendzie klubu wychowankowi 100% barceloniscie i cule?
Zapraszam na mojego fanpagea. Wypunktowałem tam Rosella do 12 pkt.
0
Ludzie! Wy sie zastanawiacie czy on zostanie? Powtarzam jak wczoraj - Thiago na 100% jest piłkarzem FCB... Zapraszam do mnie na profil i tam jest link na fejsa.
0
Haha jakie 0 ? Przeciez nawet na stronce Realu Xavi w statach ma 6 asyst
0
Ale mu chodziło o to że nie będzie brał od nas zawodnika na siłę. Zawodnika który chce grać w Barcie. Thiago chce odejść a Pep mu to umożliwia. Nic na siłe.
0
Masz racje. Mam już dosć tego sezonu transferowego bo nic się nie dzieje kompletnie. Ciągle tylko ploty i nuda.
0
Ten mecz z Lechią to będzie piknik a nie emocje. Szkoda że Barca B + Messi w klapkach przyjądą.
0
Ale Thiago sam chce odejść przecież! Pep mówił że nie będzie nikogo namawiał gdy chce zostać w Barcy.
0
Zacny żart milordzie...
0
Już o tym pisałem.
0
Tak ale Rosell go nie lubi bo Oscar lubi Cruyffa. Dopiero w 2016 jak ten wąż przegra wybory to wtedy.
0
Tak. Ale przyjdzie Klopp i wtedy pogra.
0
Ale to Rac1 czyli pewniak bo maja kontakty w klubie
0
Sergi Roberto prezentuje na boisku większą dojrzałość. Thiago lubi zagrywać efekciarsko a Sergi prosto ale efektywnie.
0
Sergi Roberto teraz musi grać za Thiago.
0
Nie wpłynę na taką ważną sprawę.
0
RAC1. Oni zawsze dają pewne info. Zapraszam do mnie
0
4 złote piłki. Mówi ci to coś?
0
Teraz Messi jest Bogiem.
0
Kurde Piotr to ja już nie wiem co tą historią zrobić. Jak kiedyś tu się jeden z Realu puszył ile to oni nie wygrali kiedyś to go wszyscy tu pojechali że żyje historią a nie teraźniejszością. Strasznie pokręcone to jest. Oki niech Cruyff ma swój szacunek ode mnie.
0
Tak Piotr. Ale kiedy to było. W ubiegłym stuleciu
0
No wow tak Rijakrd podrasował że nic nie wygrał z Cruyff. To Pep święcił największe sukcesy
0
Ha ha i nagle wszyscy zaczęli jechać po Komendancie Pepie czyli naszej legendzie która stworzyła ten styl i zdobyła 14 pucharów a jakoś nikt nie widzi tego że za odejściem Pepa nie stało wypalenie i nieporozumienie z zawodnikami tylko ten jadowity wąż padalec Rosell i jego banda przebierańców. Komu jak nie legendzie klubu mamy wierzyć? Może Rosellowi co? Rosell niszczy nasz klub itp a wy jedziecie po Pepie bo mówi jak jest! Gadacie że Pep przez to naruszył stabilizacje Barcy. Jak dla was 0:7 to stabilizacja to spoko i idzcie wypić kawe z Rosellem. Rosell dimison!
0
Komendant Pep wyjaśnił wszystko. I co głupio wam? Wczoraj go jechaliscie ostro
0
A niby skąd mam to wiedzieć? Nie mam czasu przeglądać 3/4 tekstu w google zeby poznać znaczenie wyrazu
0
Nie lubie takich artykułów gdzie zamiast pisać jasno o co chodzi i na temat to czytam o jakimś końskim włosiu o minach czy alchemii i alembiku. Co to jest alembik kurde?!
Nie besztajcie mnie. Musiałem to napisać. Za trudne to dla mnie. Będe musiał patrzeć przed czytaniem na autora.
0
No wow ale my mamy ekspertów od ekonomii...
0
Nie! To kłamstwa Sportu. Komendant Pep to dżentelmen i wielka persona. Nie zrobiłby tego Tito. Zresztą w ostatnim wywiadzie mówił że Leo i Neymar zrozumieją się jak nigdy! Więc nie płaczcie dzieciaki w komentarzach tylko radzę zacząć myśleć!
0
Jezu.,... teraz się przejmują kontuzjami a już od stycznia było wiadomo że Villa odejdzie
0
Sezon Wembley! Super koszulki były wtedy najlepsze. Ten z prawej na focie to Laporta.
0
Kurde za taką kase to Legia mogla go kupić. Masakra by to byla. Villa wprowadza Legie do LM! Ech szkoda...