0

Jak można być przeciwko człowiekowi który w ciągu 4 lat tak mocno złączył barcelonismo?! Komu wierzycie - temu wężowi Rosellowi który niszczy nasz szacunek klubowy czy legendzie klubu wychowankowi 100% barceloniscie i cule?

Zapraszam na mojego fanpagea. Wypunktowałem tam Rosella do 12 pkt.

0

Ludzie! Wy sie zastanawiacie czy on zostanie? Powtarzam jak wczoraj - Thiago na 100% jest piłkarzem FCB... Zapraszam do mnie na profil i tam jest link na fejsa.

0

Haha jakie 0 ? Przeciez nawet na stronce Realu Xavi w statach ma 6 asyst

0

Ale mu chodziło o to że nie będzie brał od nas zawodnika na siłę. Zawodnika który chce grać w Barcie. Thiago chce odejść a Pep mu to umożliwia. Nic na siłe.

0

Masz racje. Mam już dosć tego sezonu transferowego bo nic się nie dzieje kompletnie. Ciągle tylko ploty i nuda.

0

Ten mecz z Lechią to będzie piknik a nie emocje. Szkoda że Barca B + Messi w klapkach przyjądą.

0

Ale Thiago sam chce odejść przecież! Pep mówił że nie będzie nikogo namawiał gdy chce zostać w Barcy.

0

Zacny żart milordzie...

0

Już o tym pisałem.

0

Tak ale Rosell go nie lubi bo Oscar lubi Cruyffa. Dopiero w 2016 jak ten wąż przegra wybory to wtedy.

0

Tak. Ale przyjdzie Klopp i wtedy pogra.

0

Ale to Rac1 czyli pewniak bo maja kontakty w klubie

0

Sergi Roberto prezentuje na boisku większą dojrzałość. Thiago lubi zagrywać efekciarsko a Sergi prosto ale efektywnie.

0

Sergi Roberto teraz musi grać za Thiago.

0

Nie wpłynę na taką ważną sprawę.

0

RAC1. Oni zawsze dają pewne info. Zapraszam do mnie

0

4 złote piłki. Mówi ci to coś?

0

Teraz Messi jest Bogiem.

0

Kurde Piotr to ja już nie wiem co tą historią zrobić. Jak kiedyś tu się jeden z Realu puszył ile to oni nie wygrali kiedyś to go wszyscy tu pojechali że żyje historią a nie teraźniejszością. Strasznie pokręcone to jest. Oki niech Cruyff ma swój szacunek ode mnie.

0

Tak Piotr. Ale kiedy to było. W ubiegłym stuleciu

0

No wow tak Rijakrd podrasował że nic nie wygrał z Cruyff. To Pep święcił największe sukcesy

0

Ha ha i nagle wszyscy zaczęli jechać po Komendancie Pepie czyli naszej legendzie która stworzyła ten styl i zdobyła 14 pucharów a jakoś nikt nie widzi tego że za odejściem Pepa nie stało wypalenie i nieporozumienie z zawodnikami tylko ten jadowity wąż padalec Rosell i jego banda przebierańców. Komu jak nie legendzie klubu mamy wierzyć? Może Rosellowi co? Rosell niszczy nasz klub itp a wy jedziecie po Pepie bo mówi jak jest! Gadacie że Pep przez to naruszył stabilizacje Barcy. Jak dla was 0:7 to stabilizacja to spoko i idzcie wypić kawe z Rosellem. Rosell dimison!

0

Komendant Pep wyjaśnił wszystko. I co głupio wam? Wczoraj go jechaliscie ostro

0

A niby skąd mam to wiedzieć? Nie mam czasu przeglądać 3/4 tekstu w google zeby poznać znaczenie wyrazu

0

Nie lubie takich artykułów gdzie zamiast pisać jasno o co chodzi i na temat to czytam o jakimś końskim włosiu o minach czy alchemii i alembiku. Co to jest alembik kurde?!
Nie besztajcie mnie. Musiałem to napisać. Za trudne to dla mnie. Będe musiał patrzeć przed czytaniem na autora.

0

No wow ale my mamy ekspertów od ekonomii...

0

Nie! To kłamstwa Sportu. Komendant Pep to dżentelmen i wielka persona. Nie zrobiłby tego Tito. Zresztą w ostatnim wywiadzie mówił że Leo i Neymar zrozumieją się jak nigdy! Więc nie płaczcie dzieciaki w komentarzach tylko radzę zacząć myśleć!

0

Jezu.,... teraz się przejmują kontuzjami a już od stycznia było wiadomo że Villa odejdzie

0

Sezon Wembley! Super koszulki były wtedy najlepsze. Ten z prawej na focie to Laporta.

0

Kurde za taką kase to Legia mogla go kupić. Masakra by to byla. Villa wprowadza Legie do LM! Ech szkoda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?