Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oki wszystko już zostało napisane w komenarzach niżej to ja nie będę wyzywał już. Ale proszę Chalangera albo kogoś innego o artykuł o karierze Davida w Barcie .
0
Jade dziś na wycieczke z rodzicami i nie mogę zasnąć.
0
I gdzie go ustawisz? Moim zdaniem on nie pasuje do Barcy. Jest stworzony na Lige Angielską.
0
Chcialbym żeby Montoya posadził Alvesa.
0
Cavani fichado!
0
Dementuje. Moyes mówił 2 dni temu że Roo nie jest na sprzedaż.
0
Może nie gorsze ale na takim samym poziomie. Takie jazdy tam były że miałem strach przed dom wyjść a co dopiero na boisko.
0
Gorsze rzeczy widziałem u mnie na boisku
0
Poziom jest straszny
0
Na moje w lidze powinny grać same rezerwy a ci najlepsi w LM
0
Nom Łukasz a co takiego w ostatnich latach dokonał Real? Wygrał puchar króla i jedną lige. Z czym do ludzi?
0
I to jak zrobili! Poćwiartowali a jego głowe wbili na pal.....
0
Ha ha Piotr... To teraz wystarczy napisać "Bayern" i jest sie sezonowcem? Spooko. Tylko głupek powie że Bayern nie jest w tej chwili mistrzem Europy. Przeciez wygrali LM.
0
Isco mówił że psa nazwał Messi bo jest najlepszy jak jego piesek. CR mu nie da żyć
0
No Barca jest najwiekszym klubem swiata ale Real nie. Barca i Bayern
0
Aha. Hiszpania jakoś dostala 3 z Brasil a grali Busquets Xavi und Iniesta
0
Mogli zakontraktować młodszego i przyszłościowego LO. Za rok znowu będą szukać lo
0
W Ajaxie jest Eriksen Fischer... Cięzko być tam gwiazdą
0
Zaniżacie tylko poziom na tej stronie
0
Spoko ale skoro on taki ekstra to czemu odszedł i tuła się po Eu?
0
Dzięki
0
Skoro grał lepiej od Ibry (lol) to czemu tuła się teraz po Europie?
0
Czemu nie odpowiadasz na mój post tylko zmieniasz temat? Jak tu można dyskutować ../
0
Dziwne że taki wielki klub jak Ajax bawił się w ściągnięcie przeciętnego Bojana który nic nigdy wielkiego nie zagrał w Europie.
0
Tello się bardzo rozwinął. Jak już próbuje mijać zawodnika to jemu to przynajmniej wychodzi. Dużo było sytuacji w lidze kiedy Tello mijał obrońce i po ziemi silnie podawał do wbiegającego Messiego itp.
0
Inni w jego wieku są bardziej dojrzalsi. Czas mu się kończy.
0
Rekord na setke do 9.58
0
Na pewno nie grałbym tak jak on: czyli łeb w dół laga do przodu i może uda mi się przejść 8 piłkarzy. On nic nie myśli na tym boisku. Zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów to pcha się w największy gąszcz sam. Ma się za jakiegoś Boga a tak naprawdę nic nie osiągnął i jeśli nie zacznie grać zespołowo to w Barcie na pewno nic nie osiągnie.
0
A tobie Piotr o co znowu chodzi? Chyba od tego są komentarze żeby kogoś pochwalić jak gra dobrze albo skrytykować jak robi błędy... Ciągle się o coś mnie czepiasz. Aha - i nie rzucaj na innych obelg bo mają inne zdanie niż ty. Taka rada na przyszłość.
0
Powinno pisać kto komu odpowiada