0

Oki wszystko już zostało napisane w komenarzach niżej to ja nie będę wyzywał już. Ale proszę Chalangera albo kogoś innego o artykuł o karierze Davida w Barcie .

0

Jade dziś na wycieczke z rodzicami i nie mogę zasnąć.

0

I gdzie go ustawisz? Moim zdaniem on nie pasuje do Barcy. Jest stworzony na Lige Angielską.

0

Chcialbym żeby Montoya posadził Alvesa.

0

Cavani fichado!

0

Dementuje. Moyes mówił 2 dni temu że Roo nie jest na sprzedaż.

0

Może nie gorsze ale na takim samym poziomie. Takie jazdy tam były że miałem strach przed dom wyjść a co dopiero na boisko.

0

Gorsze rzeczy widziałem u mnie na boisku

0

Poziom jest straszny

0

Na moje w lidze powinny grać same rezerwy a ci najlepsi w LM

0

Nom Łukasz a co takiego w ostatnich latach dokonał Real? Wygrał puchar króla i jedną lige. Z czym do ludzi?

0

I to jak zrobili! Poćwiartowali a jego głowe wbili na pal.....

0

Ha ha Piotr... To teraz wystarczy napisać "Bayern" i jest sie sezonowcem? Spooko. Tylko głupek powie że Bayern nie jest w tej chwili mistrzem Europy. Przeciez wygrali LM.

0

Isco mówił że psa nazwał Messi bo jest najlepszy jak jego piesek. CR mu nie da żyć

0

No Barca jest najwiekszym klubem swiata ale Real nie. Barca i Bayern

0

Aha. Hiszpania jakoś dostala 3 z Brasil a grali Busquets Xavi und Iniesta

0

Mogli zakontraktować młodszego i przyszłościowego LO. Za rok znowu będą szukać lo

0

W Ajaxie jest Eriksen Fischer... Cięzko być tam gwiazdą

0

Zaniżacie tylko poziom na tej stronie

0

Spoko ale skoro on taki ekstra to czemu odszedł i tuła się po Eu?

0

Dzięki

0

Skoro grał lepiej od Ibry (lol) to czemu tuła się teraz po Europie?

0

Czemu nie odpowiadasz na mój post tylko zmieniasz temat? Jak tu można dyskutować ../

0

Dziwne że taki wielki klub jak Ajax bawił się w ściągnięcie przeciętnego Bojana który nic nigdy wielkiego nie zagrał w Europie.

0

Tello się bardzo rozwinął. Jak już próbuje mijać zawodnika to jemu to przynajmniej wychodzi. Dużo było sytuacji w lidze kiedy Tello mijał obrońce i po ziemi silnie podawał do wbiegającego Messiego itp.

0

Inni w jego wieku są bardziej dojrzalsi. Czas mu się kończy.

0

Rekord na setke do 9.58

0

Na pewno nie grałbym tak jak on: czyli łeb w dół laga do przodu i może uda mi się przejść 8 piłkarzy. On nic nie myśli na tym boisku. Zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów to pcha się w największy gąszcz sam. Ma się za jakiegoś Boga a tak naprawdę nic nie osiągnął i jeśli nie zacznie grać zespołowo to w Barcie na pewno nic nie osiągnie.

0

A tobie Piotr o co znowu chodzi? Chyba od tego są komentarze żeby kogoś pochwalić jak gra dobrze albo skrytykować jak robi błędy... Ciągle się o coś mnie czepiasz. Aha - i nie rzucaj na innych obelg bo mają inne zdanie niż ty. Taka rada na przyszłość.

0

Powinno pisać kto komu odpowiada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?