0

Tatusia nie trzeba nam w szatni tylko typowego gnojka z charakterem.

0

Dajcie ten news jako jeden z głównych. W końcu to list otwarty do kibiców na świecie!

0

To że Lucho zostanie trenerm Barcy to 90%. Mam swoje źródła.

0

Bo wtedy zrobili mu super pożegnianie na full stadionie + muzyka + piłkarze + przemowa i ten filmik z fragmentami z całej kariery Pepa... ech.

0

Oby piłkarze Barcy zagrali dla Tito i z takim wewnętrznym poczuciem że chcą odegrać się za 0:7 i że chcą pokazać Pepowi kto tu nadal chce rządzić w Europie i na świecie.

0

Nic bo tego wymaga sytuacja. Ale jak mówiłem - Pep to człowiek z klasą i choć zaatakował Rosella (powody miał) to z Tito nigdy nie pójdzie na noże.

0

Ale on tam chyba był dyrektorem sportowym. Czy to czasem nie była Sofia?

0

Został ostatnio wywalony z jakiegoś klubu.

0

Tego już nie odwoła. Zaburzy to tylko proces przygotowania a i innego terminu już nie będzie bo Lechia go zajmie.

0

Drugi Guardiola już się "raczej" nie przytrafi. Przynajmniej nie po 5 latach. Ale sam fakt że Lucho ma Barce we krwi i ma super kontakt z otoczeniem Barcy to duży +. Ma charakter nie boi się trudnych decyzji. Poczekajmy do poniedziałku/wtorku do jego pierwszej konferencji. Niech powie nam co chce zrobić z Barcą. Coś od siebie na pewno wprowadzi.

0

W newsie jest pkt. - ma charakter - to mówi że on jest po prostu żywiołowy. Takich szkoleniowców bardzo cenie. Pozdro.

0

Mnie tam piłka kobieca nigdy nie kręciła i kręcić nie będzie. Nie wiem co kobiety chcą udowodnić mężczyznom. Jak kiedyś obejrzałem jeden mecz kobiet to miałem dość po 10 minutach. Takie błędy robią w każdym aspekcie że za takie coś to mężczyzna wylądowałby w juniorach.

Godzina dla mnie lepsza 20:30. Klimat i te sprawy.

0

Ja od zawsze mówiłem że Pep to dżentelmen i on nie mógłby sobie pozwolić na jakieś konflikty z Tito. Znają się od dawna.

0

Dla mnie najważniejszy pkt. to punkt mówiący o tym że ma on charakter. Tito takowego nie miał od powrotu z Nowego Jorku. Wszystko mu było obojętne. Tak nie może być. Trener musi żyć meczem według mnie bo wtedy chłopaki to widzą i grają jeszcze bardziej intensywnie.

0

Dzięki Tito i lecz się w spokoju! Bo to najważniejsze! Aha i fajnie że klub załatwił Tito jakąś mniejszą posadkę w klubie. Fajnie że go nie zostawili samego. Tito nadal będzie w klubie i będzie mógł spokojnie się leczyć.

0

Słyszysz Arsenal i od razu mówisz Wenger. Wenger = Arsenal. On jest ich Fergusonem i nie odejdzie póki nie wygra czegoś znaczącego.

0

To był najlepszy mecz w sezonie. Szkoda że tylko jeden taki się zdarzył.

0

A niech przyjdzie. Tylko ostre wzięcie piłkarzy za mordy może ich zmotywować do ciężkiej pracy bo ostatnio to Barca mocno rozchwiana jest. Pierw odejście Pepa i przegrana LM i oraz Liga. Potem Super początek z Tito , choroba i znowu wpierdziel od wszystkich. Gra słaba wszystko słabe. Teraz wychodzimy na prostą i bach! Tito odchodzi... Masakra. Temu klubowi trzeba ostrego opierdzielu twardej ręki i spokoju w pracy..

0

Ale i tak gadka że "Barca ma w dupie Polskę" poszedł na cały kraj i teraz janusze i reszta ujadaczy toczy pianę z pyska na klub. Mają gdzieś Tito i jego chorobę. Jeden dziennikarz na eurosport obsmarował dziś ostro Barce a janusze mu tylko wtórują.

0

Od czego sa asystenci? I czy Pepowi tez nie ufales?

0

Też nie moge spac. Ja odejscia Tito chciałem bardzo ale jako zdrowego Tito a nie w chorobie. Właśnie ostatnia cząstka Guardioli się ulotniła. Czy będzie trzęsienir ziemi?

0

Dzieki Challanger za napisanie tego artykułu. Mnie boli że w tv ostro jadą po Barcie. Ten Tomaszewski albo Lato. Wszyscy w tv mowia ze Barca kpi z Polski

0

Bielsa jest loco. Zajedzie naszych jak chlopcow z Bilbao. Mieli sezon mega a potem masakra fizyczna

0

Barcie teraz potrzebny trener z jajami i z charakterem co weźmie Pique i reszte za mordy bo chyba tylko to może na nich podziałac motywująco. Nie ma co się cackać.

0

Przecież Tito żyje.

0

Ale teraz wielu trenerom z Europy musi piana cieknąć z pyska bo tu teraz Barca wolna a oni już mają stołki zajęte. Klopp jest lojalny wobec BvB więc odpada. Ale czy taki Jose Mourinho tak mocno kocha Chelsea?

0

Nic. Zadzwonił pewnie ze wsparciem do Tito i tyle. Pep to dżentelmen.

0

Jest tylko jedna opcja dla mnie - Jurgen Klopp! Niemiec zrobi prawdziwe el dorado!

0

Chciałem jego odejścia ale nie w ten sposób. Miało być zwolnienie dyscyplinarne a nie nawrót tego cholernego raka. Nie szlag trafi tą chorobę!

0

Sezonowiec? Po czym te wnioski? Wedlug twojego toku myslenia powinienem byc za Bayernem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?