Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masakra. Dzieciaki się tu spinacie o mecz Realu i o to że wygrywa 4:0 z jakimiś pastuchami... czego wy zazdrościcie? Bo widać że wam gul skacze. Lepiej się zajmijcie Barcą.
0
Jak masz cyfrowy polsat to na 237 kanale ZDF. Tam będzie.
0
3 gole w ciemno wezmiemy. Pep wystawi full sklad a my? Messi Alexis i Song ...
0
http://www.fcbarca.com/42004-luis-enrique-na-wylocie.html
Przeczytaj ten news. Pisze tam tak "Popularny Lucho..."
Pierw mnie wyzywasz i naskakujesz na mnie a nie masz pojecia o danym temacie.
0
Aha - jak nie odrozmiasz imienia od pseudonimu to pozdro.
0
Czemu wyzywasz zaraz? Nie mozna grzczniej? Luis to jego imie. Mowia na niego Lucho. Jak chcesz sie spierac to lepiej doinformuj sie bo sie osmieszasz niepotrzebnie.
0
Nie wygramy. Oni konczą już przygotowania. Są w dobrej formie fizycznej. A my dopiero tydzien treningow i bez meczu jeszcze. Dodatkowo nie najsilniejszy sklad.
0
Ladny z ciebie kibic Barcy jak nie wiesz że Luis Enrique czyli glowny kandydat na trenera ma przezwisko Lucho.
0
Aha -Cruyff z Rosellem nie lubia sie jak psy.
0
Hahahaha Cruyffowi ! On jest starej daty. Nie ogarnia dzisiejszej pilki. Zreszta juz dawno jest na emeryturze. Bawet Katalonii nie prowadzi juz.
0
Dajcie spokoj z tym Tata. To poważny klub czy co do licha? Tylko Lucho!
0
Może zakończy kariere i zostanie asystentem Lucho.
0
No teraz gra ale nawrót może być w każdej chwili. Przecież Tito też dopuścili do trenerki jak byli pewni zdrowia jego a teraz nawrót i koniec kariery.
0
Naoglądałem się już dość na yt filmów o nim i jego efektowna gra nie przykładała się na wyniki. A zresztą jak on niby nakrywa czapką Messiego to gdzie jego złote piłki? Ma tylko 1. Leo 4. dziękuje.
0
Pamiętam to na mundialu. Hiszpania się z nimi męczyła.
0
A co więcej może wiedziec Rosell albo Zubi od nas? Wszyscy wiemy to samo. Prasa też swoje dokłada. To nie jest fizyka kwantowa tylko wybór sylwetki trenera.
0
Aaha i czy ty masz pretensje do Tito że ma nawrót raka? Weź pomyśl zanim coś napiszesz bo on sobie specjalnie tego nie wymyślił.
0
Gorsza? Ha Ha a to dobre. Tam Pep musiał zmienić cały szkielet zespołu a tu starczy kupić obrońcę i jechana!
0
Rzygam polityką. Tylko piłka nożna.
0
W Barcie mu się nikt nie postawi bo Puyol i Xavi to jego dobrzy koledzy. Razem grali w drużynie kiedyś zanim Lucho poszedł na emeryture.
0
Król futbolu jest tylko jeden i jest to Lionel Messi zdobywca 4 złotych piłkek rok po roku. Czy Ronaldinho może się tym pochwalić? Nie. Nikt nie może. Leo Messi to piłkarz historyczny i najlepszy w historii.
0
A w ogóle to Zubizarate niech leci do tej Argentyny i już nie wraca. On tak samo jak ten Martino nie nadaje się na klubowego działacza.
0
Nie można tak robić bo cały plan presezonu idzie się wtedy walić. Trzeba mieć formę na sezon!
0
Właśnie też jestem za jego zatrudnieniem. Chce w Barcy silnej osobowości.
0
Słuchaj może mam mleko pod nosem i dorośli nie wzięli by mych słów na poważnie ale nie bałbym się zjechać równo chłopaków z Barcy. Wszedłbym do szatni i rzuciłbym butami na oślep a potem ostra gadka - kurde chłopaki robimy tak i tak bo jak nie to ... Dla Tito i kibiców."
0
Kurde ale po co on nim ciągle pisać jak chyba już każdy wie że tu był i swoje zagrał. Zresztą w klubie go już nie ma z 6 lat więc po co gadać o nim.
0
Kto wie czy za jakiś czas u Abidala nie będzie nawrót. Z rakiem to duże prawdopodobieństwo. Nie wyplewisz tego za cholerę.
0
Ty "puknij" się słownikiem w głowę pierw ziomuś. Polecam ci Firefoxa on ma wbudowane podkreślane błędów. To jest super. Dzięki niemu można się szybko uczyć pisać poprawnie. Polecam.
A co do znania stylu to trenerzy i ludzie z otoczenia klubu znają tą filozofię najlepiej. Ci z daleka to wiedzą tyle co z ekranu.
0
Gnojek - czyli gość o mocnej osobowości co na wejściu porwie za sobą drużynę a przy okazji ustawi do pionu takich gości jak Pique np. Nie trzeba nam jakiegoś tatusia aka ciepłe kluchy.
0
To dopiero masakra... praktycznie co rok ta sama operacja.