0

Masakra. Dzieciaki się tu spinacie o mecz Realu i o to że wygrywa 4:0 z jakimiś pastuchami... czego wy zazdrościcie? Bo widać że wam gul skacze. Lepiej się zajmijcie Barcą.

0

Jak masz cyfrowy polsat to na 237 kanale ZDF. Tam będzie.

0

3 gole w ciemno wezmiemy. Pep wystawi full sklad a my? Messi Alexis i Song ...

0

http://www.fcbarca.com/42004-luis-enrique-na-wylocie.html

Przeczytaj ten news. Pisze tam tak "Popularny Lucho..."

Pierw mnie wyzywasz i naskakujesz na mnie a nie masz pojecia o danym temacie.

0

Aha - jak nie odrozmiasz imienia od pseudonimu to pozdro.

0

Czemu wyzywasz zaraz? Nie mozna grzczniej? Luis to jego imie. Mowia na niego Lucho. Jak chcesz sie spierac to lepiej doinformuj sie bo sie osmieszasz niepotrzebnie.

0

Nie wygramy. Oni konczą już przygotowania. Są w dobrej formie fizycznej. A my dopiero tydzien treningow i bez meczu jeszcze. Dodatkowo nie najsilniejszy sklad.

0

Ladny z ciebie kibic Barcy jak nie wiesz że Luis Enrique czyli glowny kandydat na trenera ma przezwisko Lucho.

0

Aha -Cruyff z Rosellem nie lubia sie jak psy.

0

Hahahaha Cruyffowi ! On jest starej daty. Nie ogarnia dzisiejszej pilki. Zreszta juz dawno jest na emeryturze. Bawet Katalonii nie prowadzi juz.

0

Dajcie spokoj z tym Tata. To poważny klub czy co do licha? Tylko Lucho!

0

Może zakończy kariere i zostanie asystentem Lucho.

0

No teraz gra ale nawrót może być w każdej chwili. Przecież Tito też dopuścili do trenerki jak byli pewni zdrowia jego a teraz nawrót i koniec kariery.

0

Naoglądałem się już dość na yt filmów o nim i jego efektowna gra nie przykładała się na wyniki. A zresztą jak on niby nakrywa czapką Messiego to gdzie jego złote piłki? Ma tylko 1. Leo 4. dziękuje.

0

Pamiętam to na mundialu. Hiszpania się z nimi męczyła.

0

A co więcej może wiedziec Rosell albo Zubi od nas? Wszyscy wiemy to samo. Prasa też swoje dokłada. To nie jest fizyka kwantowa tylko wybór sylwetki trenera.

0

Aaha i czy ty masz pretensje do Tito że ma nawrót raka? Weź pomyśl zanim coś napiszesz bo on sobie specjalnie tego nie wymyślił.

0

Gorsza? Ha Ha a to dobre. Tam Pep musiał zmienić cały szkielet zespołu a tu starczy kupić obrońcę i jechana!

0

Rzygam polityką. Tylko piłka nożna.

0

W Barcie mu się nikt nie postawi bo Puyol i Xavi to jego dobrzy koledzy. Razem grali w drużynie kiedyś zanim Lucho poszedł na emeryture.

0

Król futbolu jest tylko jeden i jest to Lionel Messi zdobywca 4 złotych piłkek rok po roku. Czy Ronaldinho może się tym pochwalić? Nie. Nikt nie może. Leo Messi to piłkarz historyczny i najlepszy w historii.

0

A w ogóle to Zubizarate niech leci do tej Argentyny i już nie wraca. On tak samo jak ten Martino nie nadaje się na klubowego działacza.

0

Nie można tak robić bo cały plan presezonu idzie się wtedy walić. Trzeba mieć formę na sezon!

0

Właśnie też jestem za jego zatrudnieniem. Chce w Barcy silnej osobowości.

0

Słuchaj może mam mleko pod nosem i dorośli nie wzięli by mych słów na poważnie ale nie bałbym się zjechać równo chłopaków z Barcy. Wszedłbym do szatni i rzuciłbym butami na oślep a potem ostra gadka - kurde chłopaki robimy tak i tak bo jak nie to ... Dla Tito i kibiców."

0

Kurde ale po co on nim ciągle pisać jak chyba już każdy wie że tu był i swoje zagrał. Zresztą w klubie go już nie ma z 6 lat więc po co gadać o nim.

0

Kto wie czy za jakiś czas u Abidala nie będzie nawrót. Z rakiem to duże prawdopodobieństwo. Nie wyplewisz tego za cholerę.

0

Ty "puknij" się słownikiem w głowę pierw ziomuś. Polecam ci Firefoxa on ma wbudowane podkreślane błędów. To jest super. Dzięki niemu można się szybko uczyć pisać poprawnie. Polecam.

A co do znania stylu to trenerzy i ludzie z otoczenia klubu znają tą filozofię najlepiej. Ci z daleka to wiedzą tyle co z ekranu.

0

Gnojek - czyli gość o mocnej osobowości co na wejściu porwie za sobą drużynę a przy okazji ustawi do pionu takich gości jak Pique np. Nie trzeba nam jakiegoś tatusia aka ciepłe kluchy.

0

To dopiero masakra... praktycznie co rok ta sama operacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?