Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi za to doprowadzał Bernabeu do szału i rzucali w niego butelkami i innymi śmieciami.
0
Messi pajęczyny też tak ściąga....
0
Ronaldinho nie miał tego że potrafił ponieść zespoł do następnych rund LM albo w lidze nie wygrywał meczów tylko grał pod publiczkę. A Leo? Zabrakło by mi życia jakbym zaczął wymieniać jego mecze gdzie nam wszystko wygrał.
0
I co lyso wam? Messi i nikt inny. Nie bedzie juz takiego jak Leo. Najlepszy pilkarz w historii.
0
Polsat sport
0
Leo nie daje magii ? Wlacz sobie byle jaka kompilacje jak Leo jedzie 50 metrow na pelnym gazie i mija wszystkich jak tyczki
0
Zjadal na sniadanie? A ile ma zlotych pilek? 1. A Leo ma 4 i to rok po roku.
0
Leo Messi.
0
Kluczowi beda trenerzy od wydolnosci fizycznej
0
Alexis albo Dongu
0
Krolewski widze bol zadka bo rekord Realu zostal wyrownany
0
Pewnie inny mecz ogladales.
0
Hahaha kurde ! Przeciez jasno mowil ze Barca bedzie grala jeszcze ssparingi i zapraszaja na ogladanie ich w polsacie sport. Nie wyjezdzaj mi z siatkowka bo glupi nie jestem i wiem co slyszalem.
0
Bedzie na 100%
0
Lol ! Masz pare komentow nizej odpowiedz!
0
Przeciez na polsacie sport bd....
0
Chyba tak bo wczoraj jak sie Bayern konczyl to komentator mowil ze zaprasza na kolejne mecze i one na polsacie sport beda
0
Dobrze ze pociagiem nie jechal bo w Hoszpanii masakra na torach prawie 100 ludzi nie zyje
0
ZM na pewno. Ciagnal caly atak. Strzelal rozgrywal i.... odbieral w obronie.
0
Pedro 7 ? Ha ha ha! Nie zasluguje na to. Alexis powinien z 7 grac. Pedro co najwyzej moze dostac 25 po Songu czyli taki toporny numer. A najlepiej to bym Pedro sprzedal a za kase kupil Marco Reoujs
0
A jak zagral wedlug ciebie z Bayernem? Bo dla mnie Leo man of the match
0
Fakt. Masz racje. Pique sie nadaje do tego pokera Las Venturas a nie do gry w Barcie.
0
Dobrze żeTata jutro tam bedzie. Roura się nie nadaje kompletnie. Jeszcze im nagada glupot jakichs itp
0
Super ale to moj fanpage kiedys bedzie najlepszy jesli o Barcelone chodzi
0
A co ma jeszcze zrobic? Ma latac i strzelac laserami z oczu? PK oglądalas? Widzialas jak zniszczyl mistrzow swiiata? Jak Pique objechal jak taczke gnoju...
0
Messi musi wygrać.
0
Ostatni raz mniejsze posiadanie piłki Barca miała 5 lat temu. W maju 2008 roku w pojedynku z Realem na Santiago Bernabeu (4:1)
Fajnie nie?
0
Dlaczego Pep jest tym złym? Ciężko mi się to czytało kiedy Pep jest bombardowany w co drugim zdaniu a zarząd jest wybielany.
0
Thiago jest już dla mnie nikim. To osoba skreślona. Gdyby zresztą kochał Barce to wykazałby się taką pokorą jak Xavi czy Iniesta. Oni mu mówili że też swoje musieli odczekać a teraz są gwiazdorami. Ale niee - Thiago ma parcie na szkło.
0
Bayern 53 % - Barca 47 %
Staty ze strony klubowej fcbarcelona.com