0

Messi za to doprowadzał Bernabeu do szału i rzucali w niego butelkami i innymi śmieciami.

0

Messi pajęczyny też tak ściąga....

0

Ronaldinho nie miał tego że potrafił ponieść zespoł do następnych rund LM albo w lidze nie wygrywał meczów tylko grał pod publiczkę. A Leo? Zabrakło by mi życia jakbym zaczął wymieniać jego mecze gdzie nam wszystko wygrał.

0

I co lyso wam? Messi i nikt inny. Nie bedzie juz takiego jak Leo. Najlepszy pilkarz w historii.

0

Polsat sport

0

Leo nie daje magii ? Wlacz sobie byle jaka kompilacje jak Leo jedzie 50 metrow na pelnym gazie i mija wszystkich jak tyczki

0

Zjadal na sniadanie? A ile ma zlotych pilek? 1. A Leo ma 4 i to rok po roku.

0

Leo Messi.

0

Kluczowi beda trenerzy od wydolnosci fizycznej

0

Alexis albo Dongu

0

Krolewski widze bol zadka bo rekord Realu zostal wyrownany

0

Pewnie inny mecz ogladales.

0

Hahaha kurde ! Przeciez jasno mowil ze Barca bedzie grala jeszcze ssparingi i zapraszaja na ogladanie ich w polsacie sport. Nie wyjezdzaj mi z siatkowka bo glupi nie jestem i wiem co slyszalem.

0

Bedzie na 100%

0

Lol ! Masz pare komentow nizej odpowiedz!

0

Przeciez na polsacie sport bd....

0

Chyba tak bo wczoraj jak sie Bayern konczyl to komentator mowil ze zaprasza na kolejne mecze i one na polsacie sport beda

0

Dobrze ze pociagiem nie jechal bo w Hoszpanii masakra na torach prawie 100 ludzi nie zyje

0

ZM na pewno. Ciagnal caly atak. Strzelal rozgrywal i.... odbieral w obronie.

0

Pedro 7 ? Ha ha ha! Nie zasluguje na to. Alexis powinien z 7 grac. Pedro co najwyzej moze dostac 25 po Songu czyli taki toporny numer. A najlepiej to bym Pedro sprzedal a za kase kupil Marco Reoujs

0

A jak zagral wedlug ciebie z Bayernem? Bo dla mnie Leo man of the match

0

Fakt. Masz racje. Pique sie nadaje do tego pokera Las Venturas a nie do gry w Barcie.

0

Dobrze żeTata jutro tam bedzie. Roura się nie nadaje kompletnie. Jeszcze im nagada glupot jakichs itp

0

Super ale to moj fanpage kiedys bedzie najlepszy jesli o Barcelone chodzi

0

A co ma jeszcze zrobic? Ma latac i strzelac laserami z oczu? PK oglądalas? Widzialas jak zniszczyl mistrzow swiiata? Jak Pique objechal jak taczke gnoju...

0

Messi musi wygrać.

0

Ostatni raz mniejsze posiadanie piłki Barca miała 5 lat temu. W maju 2008 roku w pojedynku z Realem na Santiago Bernabeu (4:1)

Fajnie nie?

0

Dlaczego Pep jest tym złym? Ciężko mi się to czytało kiedy Pep jest bombardowany w co drugim zdaniu a zarząd jest wybielany.

0

Thiago jest już dla mnie nikim. To osoba skreślona. Gdyby zresztą kochał Barce to wykazałby się taką pokorą jak Xavi czy Iniesta. Oni mu mówili że też swoje musieli odczekać a teraz są gwiazdorami. Ale niee - Thiago ma parcie na szkło.

0

Bayern 53 % - Barca 47 %
Staty ze strony klubowej fcbarcelona.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?