Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To im uciekne i tak
0
Niby jak ma byc karalne skoro to moje ?
0
Tak to ta gazeta
0
Fajnie że rozmawia z Messim i z innymi. Język to podstawa.
ps na moim fanpague jest konkurs. Do wygrania kod na ps3 dający super profity. Kod jest z Cd - Action.
0
A słyszałeś o czymś takim jak KONCENTRACJA?
0
Każdy dzień z Eusebio dla tych chłopaków to dzień w tył.
0
Z jakiej paki ma być? To już Ronaldinho tak
0
Masakra....
0
Zależy czy kopał ją już Messi
0
Leo wczoraj wyraźnie wzruszony tą oprawą i z Pinto im się super podobała.
0
To fotomontaż
0
A potem kontrola uefa i zostanie dilerem z faweli
0
Chciał odejsc teraz ale zobaczył że nie ma ciekawych ofert i teraz cwaniaka zgrywa. Przejechał się na pazerności.
0
Przecież od dawna trąbie że Neymara w Polsce nie zobaczymy. Pewne na 100%. Przecież nie wezmą gościa po raptem dwoch treningach. Nabawi się kontuzji mięśniowej i co wtedy?
0
Poleciał na kase. Ale on fałszywy.
0
Nie lepiej wydać więcej ale mieć pewnego piłkarza do pierwszego składu? - mowa o Ilkay Gundogin
0
A ja ci mówię że nie zagra.
0
Kariery nie zrobi. Jak 95% polaków.
0
Masz ewidentny kompleks. A w ogóle to Martino nie jest chory żeby miał wyjeżdżać w połowie sezonu na 2 miechy do NY więc to jest ta stabilizacja i spokój drużyny. Ja nie wiem jak ty sobie tłumaczysz to co ja pisze.
0
Oglądałem go w Barcie B. Koło 1600 minut spędzonych na boisku. 5 bramek strzelił. 4 razy full mecz.
0
10 - 9 - 7 - 6 on gra praktycznie na każdej pozycji. Fałszywa 9 jest jednak tą przypisaną za główną
0
A gdzie ty widzisz spinanie się? To już byle co się napiszę i od razu jest się posądzonym o spinke? lol. Afellay i fałszywa 9? Ja dziękuję. Nie pasuje tam - jest za sztywny i statyczny.
0
Dostawałem zasłużone blokady bo już mi odbijało.
0
Nie o to chodzi. Ty serio Afellaya wstawiasz za Messiego? To już Dongou jest tam lepszy.
0
Dobra już znalazłem. Kupiła go Barca za 3 mln.
0
Ty żartujesz z tym zmiennikiem dla Messiego prawda?
0
Ile tam dostaniemy? Żeby te 3 mln chociaż wpadło. Wgl za ile go kupiliśmy?
0
Przecież to grają reprezentacje a nie Red Bull z Henrym lol.
0
Sprzedać bez gadania. Nie ma dla niego miejsca. Zresztą trapią go ciężkie kontuzje. Na skrzydle na pewno miejsca by nie wywalczył. W środku pola też nie bo jest za drewniany.
0
Więcej niż mecz USA z Panamą.