0

To im uciekne i tak

0

Niby jak ma byc karalne skoro to moje ?

0

Tak to ta gazeta

0

Fajnie że rozmawia z Messim i z innymi. Język to podstawa.

ps na moim fanpague jest konkurs. Do wygrania kod na ps3 dający super profity. Kod jest z Cd - Action.

0

A słyszałeś o czymś takim jak KONCENTRACJA?

0

Każdy dzień z Eusebio dla tych chłopaków to dzień w tył.

0

Z jakiej paki ma być? To już Ronaldinho tak

0

Masakra....

0

Zależy czy kopał ją już Messi

0

Leo wczoraj wyraźnie wzruszony tą oprawą i z Pinto im się super podobała.

0

To fotomontaż

0

A potem kontrola uefa i zostanie dilerem z faweli

0

Chciał odejsc teraz ale zobaczył że nie ma ciekawych ofert i teraz cwaniaka zgrywa. Przejechał się na pazerności.

0

Przecież od dawna trąbie że Neymara w Polsce nie zobaczymy. Pewne na 100%. Przecież nie wezmą gościa po raptem dwoch treningach. Nabawi się kontuzji mięśniowej i co wtedy?

0

Poleciał na kase. Ale on fałszywy.

0

Nie lepiej wydać więcej ale mieć pewnego piłkarza do pierwszego składu? - mowa o Ilkay Gundogin

0

A ja ci mówię że nie zagra.

0

Kariery nie zrobi. Jak 95% polaków.

0

Masz ewidentny kompleks. A w ogóle to Martino nie jest chory żeby miał wyjeżdżać w połowie sezonu na 2 miechy do NY więc to jest ta stabilizacja i spokój drużyny. Ja nie wiem jak ty sobie tłumaczysz to co ja pisze.

0

Oglądałem go w Barcie B. Koło 1600 minut spędzonych na boisku. 5 bramek strzelił. 4 razy full mecz.

0

10 - 9 - 7 - 6 on gra praktycznie na każdej pozycji. Fałszywa 9 jest jednak tą przypisaną za główną

0

A gdzie ty widzisz spinanie się? To już byle co się napiszę i od razu jest się posądzonym o spinke? lol. Afellay i fałszywa 9? Ja dziękuję. Nie pasuje tam - jest za sztywny i statyczny.

0

Dostawałem zasłużone blokady bo już mi odbijało.

0

Nie o to chodzi. Ty serio Afellaya wstawiasz za Messiego? To już Dongou jest tam lepszy.

0

Dobra już znalazłem. Kupiła go Barca za 3 mln.

0

Ty żartujesz z tym zmiennikiem dla Messiego prawda?

0

Ile tam dostaniemy? Żeby te 3 mln chociaż wpadło. Wgl za ile go kupiliśmy?

0

Przecież to grają reprezentacje a nie Red Bull z Henrym lol.

0

Sprzedać bez gadania. Nie ma dla niego miejsca. Zresztą trapią go ciężkie kontuzje. Na skrzydle na pewno miejsca by nie wywalczył. W środku pola też nie bo jest za drewniany.

0

Więcej niż mecz USA z Panamą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?