Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie leci! !
0
No lol! Tego meczu nie transmituje żadna polska stacja!
0
Pedro? ahahaha! Jedna miłość jeden klub Once de gala aż po grób!
0
Kurde po co zadajecie 1000 tych samych pytan czy mecz będzie tu i tu jak już odpowiedzi na pytania macie na kazdej stronie tego newsa. Masakra z wami
0
To Óscara nie dzwonili bo on Crujfista
0
Sorrki szukałem mojego notesu z formacjami Barcy. Proszę bardzo skład Barcy na dziś z formacją 4-2-3-1
Pinto - Alves Masche Bagnak Alva - Song Sergi Roberto - Neymar Messi Alexis - Dongou
0
A co ma być?
0
Może 4-2-3-1 z Messim jako ŚPO
0
Nie Neymar tylko Montouna
0
Skład na mecz: Pinto - Alves - Mascherano - Bagnak - Alba - Song - Sergi Roberto - Iniesta - Neymar - Messi - Alexis
Czemu Alves? Bo Neymar jest strasznie cienki w pretemporadzie. Grzelczak go objechał jak dziecko.
Masche bo nie grał w Gdańsku
Bagnak bo Bartra to pionek
Alba bo Adriano grał w każdym meczu
Song bo jest najlepszy
Sergi to wiadomo że walczy o skład
Iniesta to magik
No i atak to nic mówić nie trzeba. Dwóch najlepszych piłkarzy świata i Neymar.
0
W skladzie porcelany sorry
0
Star o czym ty piszesz?! Skad to skopiowales?
0
Roman Weinderferel tani i swietny
0
Ale lubi sie z naszymi w reprze
0
Oier to cienias. Grzelczak mu zapakował z zerowego kąta
0
Dos_Santos to nam jest tak potrzebny jak słoń w składzie szklanek.
0
Hummels Subotic Ramos - ktoś z tej dwójki moim zdaniem
0
Magia po prostu
0
Odchodzą ci ambitni bo ich 3 miejsce nie jara.
0
Na starosc bedziemy wspominać jak Barca tłukła się z Realem na boisku a Messi walczyl z Cr7 o Zlotą Piłke
0
Co kilka lat zawsze pojawia się jakis crack. Teraz jest era Messiego i Ronaldo. W kolejce jest Neymar i tak dalej...
0
VIlla to nie ten poziom już niestety.
0
Negredo fajnie dziś strzelił Bayernowi. Przydałaby się nam taka solidna 9 na zmianę dla Leo bo w sumie nie ma takiego prawdziwego napastnika na ławke dla Leo
0
Xavi ? tak ale w sezonie Wembley. Teraz to wrak tamtego piłkarza.
0
Ale co nas obchodzi Real?
0
Ale żeś ich ustawił... Neymar na 9 nie czuje się dobrze. Messi gra na złej stronie a Pedro to szrot bez formy od 3 lat. Neyar - Messi - Alexis. Tak to będzie wyglądało. Ja cicho wierze na Reusa/Grzelczaka.
0
Iniesta to magik. Ale Sanchez daje więcej imo.
0
Alexis jest po Messim najlepszym naszym zawodnikiem.
0
Ja tam nie widze podobieństwa. Ale ten łysy co jest Messiego fizjoterapeutą jest podobny do Bruciego Kibuttza
0
Przecież mielismy kupić obronce a nie no nameów na atak