0

Nie leci! !

0

No lol! Tego meczu nie transmituje żadna polska stacja!

0

Pedro? ahahaha! Jedna miłość jeden klub Once de gala aż po grób!

0

Kurde po co zadajecie 1000 tych samych pytan czy mecz będzie tu i tu jak już odpowiedzi na pytania macie na kazdej stronie tego newsa. Masakra z wami

0

To Óscara nie dzwonili bo on Crujfista

0

Sorrki szukałem mojego notesu z formacjami Barcy. Proszę bardzo skład Barcy na dziś z formacją 4-2-3-1
Pinto - Alves Masche Bagnak Alva - Song Sergi Roberto - Neymar Messi Alexis - Dongou

0

A co ma być?

0

Może 4-2-3-1 z Messim jako ŚPO

0

Nie Neymar tylko Montouna

0

Skład na mecz: Pinto - Alves - Mascherano - Bagnak - Alba - Song - Sergi Roberto - Iniesta - Neymar - Messi - Alexis

Czemu Alves? Bo Neymar jest strasznie cienki w pretemporadzie. Grzelczak go objechał jak dziecko.
Masche bo nie grał w Gdańsku
Bagnak bo Bartra to pionek
Alba bo Adriano grał w każdym meczu
Song bo jest najlepszy
Sergi to wiadomo że walczy o skład
Iniesta to magik
No i atak to nic mówić nie trzeba. Dwóch najlepszych piłkarzy świata i Neymar.

0

W skladzie porcelany sorry

0

Star o czym ty piszesz?! Skad to skopiowales?

0

Roman Weinderferel tani i swietny

0

Ale lubi sie z naszymi w reprze

0

Oier to cienias. Grzelczak mu zapakował z zerowego kąta

0

Dos_Santos to nam jest tak potrzebny jak słoń w składzie szklanek.

0

Hummels Subotic Ramos - ktoś z tej dwójki moim zdaniem

0

Magia po prostu

0

Odchodzą ci ambitni bo ich 3 miejsce nie jara.

0

Na starosc bedziemy wspominać jak Barca tłukła się z Realem na boisku a Messi walczyl z Cr7 o Zlotą Piłke

0

Co kilka lat zawsze pojawia się jakis crack. Teraz jest era Messiego i Ronaldo. W kolejce jest Neymar i tak dalej...

0

VIlla to nie ten poziom już niestety.

0

Negredo fajnie dziś strzelił Bayernowi. Przydałaby się nam taka solidna 9 na zmianę dla Leo bo w sumie nie ma takiego prawdziwego napastnika na ławke dla Leo

0

Xavi ? tak ale w sezonie Wembley. Teraz to wrak tamtego piłkarza.

0

Ale co nas obchodzi Real?

0

Ale żeś ich ustawił... Neymar na 9 nie czuje się dobrze. Messi gra na złej stronie a Pedro to szrot bez formy od 3 lat. Neyar - Messi - Alexis. Tak to będzie wyglądało. Ja cicho wierze na Reusa/Grzelczaka.

0

Iniesta to magik. Ale Sanchez daje więcej imo.

0

Alexis jest po Messim najlepszym naszym zawodnikiem.

0

Ja tam nie widze podobieństwa. Ale ten łysy co jest Messiego fizjoterapeutą jest podobny do Bruciego Kibuttza

0

Przecież mielismy kupić obronce a nie no nameów na atak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?