Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A już wyszla oficjalna? Pozniej sobie zaktualizuje i ci powiem. Ale ja pc mam
0
Lol on tyle schudł przez głupie migdałki! Niezle. Lepsze od diety. Powiem to mojej starszej
0
Trzeba zrobić mecz z Realem i cały dochòd idzie na Tocapile
0
Uśmiechają się ale widać że wstyd im że muszą robić z siebie "kalunów" na tych wyjazdach. I w imię czego to? Kasy.
0
A po co młody jak wtedy stracimy rok aż się przystosuje. A Roman z miejsca będzie okienka wyciągał
0
Aha a co tam jest? Tom i Jerry
0
Chodzi o to że jakbym miał wybrać szkółka Barcy czy Legii to do Legii idę
0
Bramkarz może grać do 40 nawet
0
Napisałeś to a teraz się wymigujesz. Jesteś jak Zubi i Rosell. Zakłamany
0
To ten prestiż co w piłce nożnej
0
Poczekajmy do superpucharu. Jestem pewny że Mou to wygra i wtedy dopiero zacznie się ostry pojazd po Pepie.
0
Nr1. To Roman Weinderferle. Tani i wspaniały.
0
Ty źle odmieniasz ha ha.
0
Nie gram ostatnio w nic bo za ciepło jest.
0
Ziomek mów o co ci chodzi. Albo sam nie wiesz ...
0
Ja mojej Legii bym nie zdradził dla Barca Varsovia. Mój tata to Legionista moj dziadek też i teraz ja jestem z Legią. Także szkółka nie lubie ale klub bardzo mocno lubię.
0
Taa a ponoć caly szkielet przebudował więc gdzie ta gotowa druzyna?
0
Co? What?
0
Wyślijmy Panów Messi Xavi Iniesta do Syrii. Niech swoją tiki taką zakończą okrutną wojnę między rebeliantami i żolnierzami Assada
. A potem wysłać ich o Afrykii niech swą tiki taką zakończą głodowanie. Tiki ttaka niesie pokój zaprawde powiadam wam.
0
To oni zamiast spokojnie trenować i łapac formę to wrócą wykończeni. Masakra. Wszystko dla kasy zarząd robi.
0
Barca pod wodzą Taty zniszczy Bayern jeśli do tego spotkania dojdzie. Tata powie : gramy tak i tak Leo pakuj gola a ty Cesc pass pass pass i wtedy wychodzimy na stadion rewanż 1/2 LM na Alianz Arena i szok Bawarczyków! A spiker w 90 minucie krzyczy tak: FC Bayern Munchen - null - FC Barcelona - fünf! Danke
0
Thiago przestaną lubić i szanować bo faktycznie robi za przydupasa trenera. Komendant mówił że duzo nie zmieni a zrobił rewolucje taktyczną. Przegra superpuchar europy i dopiero się zacznie. Jose go zniszczy. Jest bardziej wyrachowany.
0
No jasne że 14/15. Przecież obroncy szukają teraz
0
Wirus w linku?
0
A co to jest ten jet lag ? Już w drugim newsie o tym czytam.
0
Przeciez Wenger powiedzial to miesiąc temu i już taki news tu był na 100%
0
Pewnie w sklepie Barcy. Przez neta idzie chyba
0
Uraz może ma
0
" skomentował, dodając, że nie ma pośpiechu i że klub ma czas na zakup stopera do 31 sierpnia."
Farsa farsa i jeszcze raz farsa! Czy ten pan nie ma wstydu?
Pierw mówi że presezon to czas kiedy piłkarz musi go dobrze przepracować bo mało kto przychodzi do Barcy w formie a potem sobie zaprzecza i mówi że na obrońce jest czas do 31 sierpnia. Ale on kłamie masakra.
0
Ale ten facet jest fałszywy. W pierwszy zdaniu coś mówi by po 5 zdaniach następnych sobie zaprzeczyć. Musi odejść razem z Zubim i resztą.