Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To tylko Tajlandia ....
0
7:1 ...
0
I tak się strzela gole. Pięknie dziubnął Alexis. Ucz się Pedro.
0
Trzeba kupić Hummelsa i Suboticia bo jak będziemy tak tracić gole to pozdro. Bale itp.
0
Nie było karnego! Przed pole faulował
0
Nie no z tym fartem to trzeba się urodzić. Pedro.
0
Fabregas jest szaloony
0
Kolo Valdesowi wody zakosił z butelki
0
Messi co za kunszt
0
Bo gra Cesc za Xaviego
0
Pedro strzelał na pałe a Alexis by jeszcze trzech obrońców przełożył na drugą nogę
0
Pedro fart
0
Pedro gra?
0
I Messi Messi y Messi
0
Penal!!!!!
0
Goool Neymarrrrr
0
3 miał i zjechał ich
0
Ale piła Fabsa!!!
0
Czy na trybunach krzyczą "Legia Legia Warszawa" ?
0
Neymar dostał w łeb. Chyba żyje he he
0
Grają a hymn dalej leci ha ha
0
Messi 3 gole pls
0
O leci hymny Barcy he
0
Lol hymny śpiewają. Ciekawe czy Barcy też
0
Haha jaki słonik szedł to ja byłem ha
0
Ej ja włączyłem sobie mecz ale tam jakiś koncert leci. co mam robić?
0
Lol a pod newsem nie widzisz?
0
jest Cesc! Xavi sorrki ale fuera na ławke bo to twoje miejsce. Byłeś super ale na starosc straciłeś instynkt rozgrywającego. Iniesta - Cesc. Pomoc która rozniesie Europę. Sergi też swoje dołoży. Może nawet i ten grubasek Dos Santos
0
U Pepa podstawa przez 2 lata. U Tito grał gdy tylko nie mial kontuzji. O co ci chodzi?
0
A ty skąd się urwałeś? Wiesz co się dzieje wgl?