0

To tylko Tajlandia ....

0

7:1 ...

0

I tak się strzela gole. Pięknie dziubnął Alexis. Ucz się Pedro.

0

Trzeba kupić Hummelsa i Suboticia bo jak będziemy tak tracić gole to pozdro. Bale itp.

0

Nie było karnego! Przed pole faulował

0

Nie no z tym fartem to trzeba się urodzić. Pedro.

0

Fabregas jest szaloony

0

Kolo Valdesowi wody zakosił z butelki

0

Messi co za kunszt

0

Bo gra Cesc za Xaviego

0

Pedro strzelał na pałe a Alexis by jeszcze trzech obrońców przełożył na drugą nogę

0

Pedro fart

0

Pedro gra?

0

I Messi Messi y Messi

0

Penal!!!!!

0

Goool Neymarrrrr

0

3 miał i zjechał ich

0

Ale piła Fabsa!!!

0

Czy na trybunach krzyczą "Legia Legia Warszawa" ?

0

Neymar dostał w łeb. Chyba żyje he he

0

Grają a hymn dalej leci ha ha

0

Messi 3 gole pls

0

O leci hymny Barcy he

0

Lol hymny śpiewają. Ciekawe czy Barcy też

0

Haha jaki słonik szedł to ja byłem ha

0

Ej ja włączyłem sobie mecz ale tam jakiś koncert leci. co mam robić?

0

Lol a pod newsem nie widzisz?

0

jest Cesc! Xavi sorrki ale fuera na ławke bo to twoje miejsce. Byłeś super ale na starosc straciłeś instynkt rozgrywającego. Iniesta - Cesc. Pomoc która rozniesie Europę. Sergi też swoje dołoży. Może nawet i ten grubasek Dos Santos

0

U Pepa podstawa przez 2 lata. U Tito grał gdy tylko nie mial kontuzji. O co ci chodzi?

0

A ty skąd się urwałeś? Wiesz co się dzieje wgl?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?