0

Sorrki ale gdzie można się zgłosić żeby pisać newsy/zapowiedzi meczów ?

0

Jak Leo zagra sezon słabo to trzeba rozważyć sprzedaż za te 600 -700 baniek. Ale cena może spasc jeszcze przez forme to te 400 minimum. Wtedy kupimy Reusa i Aguero

0

Za Pepa tez tak bylo. Nie płacz.

0

Co za dzieci! Nie znacie się na ideii takich newsów sponsorowanych. Z tej kasy można opłaci ć np. Serwer zebyscie mieli gdzie wchodzić ! Beka z typów co piszą ze strona sprzedala sie jak Barca qatarowi. Haha. Tak naprawdę g... Wiecie a wyzywacie

0

Dokladnie. Rok temu u babci na wsi bramki z pustakow sie robilo a trawa na łące do kostek sięgala i super sie gralo

0

Nieeee wcale nie mial komu podac .... Multum razy skrzydla robily ruch do srodka na pozycje a Xavi mimo ze ich widzial to klepal do tylu. 3 lata temu takiego passa by dal ze szok a teraz?

0

Jak ja nie lubie takich komentarzy "osiagnij tyle co on" żalosne.

0

Xavi pewnie narzekał na murawe. Pewnie trawa nie ma DNA Barcy.

0

Hummels. Subotic Ramos - ale to moja lista

0

Tez mam adblocka i zero reklam

0

Messi jest wart 800 milionów. 100 milionów kosztuje jego ręka

0

W Milanie siedzi na razie

0

Bo żeby przetłumaczyć to trzeba mieć argumenty Piotrze a nie wciskać swoją rację na chama "bo tak!"

0

to do Piotra.

0

Po pierwsze jesteś totalnym ignorantem (sprawa Soboty którego na oczy nie widziałeś) a po drugie nie wiesz nic o klubie Brugge. Jest to wielki klub z tradycjami który w Europie zagrał już 220+ spotkań. Dla porównania taki Śląsk nie zagrał ich 40. Jak ty nie wiesz co to jest za klub (Brugge) to ja już naprawdę kończę z tobą dyskusje bo to nie ma sensu. Jesteś takim ignorantem że głowa mała. Masz się za wielkiego speca a nic nie wiesz. Ha ha! Spec - fajnie zabrzmiało. Eot.

0

Piotr ośmueszasz się. Slabi to zaden argument. Nie widziałeś soboty w akcji (teraz to pewne) to czego zabierasz głos? Ale jadem plujesz jak taki Polak co siedzi cały dzień w oknie i obserwuje ludzi i syczy jak wąż jadowity. "Słabi" ha ha. Jasnowidz - Soboty nie widział ale wie że słaby. Piotr Jasnowidz panie i panowie. ( caly czas pisze o Sobocie. Nie wyjeżdżaj mi z innymi)

0

Piotr kończę z tobą dyskusje. Oczekiwałem od ciebie czegoś więcej ale ty na siłe próbujesz wcisnąć mi twoje zdanie nie podając przy tym ŻADNEGO argumentu. Z mojej strony eot i pozdrawiam.

0

Ale co ty mi tu wyskakujesz z jakimś smiesznym meczem z przed dekady? Co mnie obchodzi 6:0 z przed 4 lat? Czy tam grał Sobota? Mila? Kazimierczak? Nie ! Nie oglądasz ekstraklasy a puszysz się jak nie wiem. Przyznaj się że Soboty na oczy nie widziales. Bo tak na to wygląda. Teraz eksperci w studio mowią że Sobota wygrał Wksowi dwumecz i jest w życiowej formie a ty wyjeżdzasz z 6:0 Hiszpanii. Jak nie masz o czymś o kimś pojęcia to nie zabieraj głosu. Sobota ma wszystko by zagrać u nas. Tak to wygląda.

0

A skad ty mozesz wiedziec skoro sam mowiles ze nie ogladasz ekstraklasy? Tak się sklada ze Sobota to fenomen w lidze a w LE to crack. On w pojedynke wygral Slaskowi ten wldwumecz więc nie uważam że naszym chlopakom brakuje umiejętności kapujesz?!

0

Jak Sobota ma wygryźc Cesca czy Inieste skoro to skrzydłowy? Myślę że z Alexisem by powalczył o skład. Ma drybling szybkość podanie dobry strzał i cofa się do obrony

0

Radaleov fajny ale wolę Sobote bo super gra w pressingu i wspomaga obroncow

0

Sobota do Barcy

0

Legia grała kapitalnie

0

Cala Polska śmieje się z Lecha i dopinguje Śląsk. Wczoraj Legia pokazała jak się walczy. Super że Legia i Śląsk nie robią nam wstydu.

0

Masz kompleks. Musisz się leczyć

0

Jest i początek Dos Santos

0

lol toć widać że sie lubią bo na każdej focie i filmie z treningu Leo z Neymarem jak bracia

0

niech*

0

Jeny co za problem... jak tak płaczą te biedne kluby to też nie wprowdzą sobie składki socios i będzie hajs na transfery.

0

Tata mu już prawdopodobnie powiedział że będzie na niego stawiał kosztem Xaviego bo jest lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?