Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sorrki ale gdzie można się zgłosić żeby pisać newsy/zapowiedzi meczów ?
0
Jak Leo zagra sezon słabo to trzeba rozważyć sprzedaż za te 600 -700 baniek. Ale cena może spasc jeszcze przez forme to te 400 minimum. Wtedy kupimy Reusa i Aguero
0
Za Pepa tez tak bylo. Nie płacz.
0
Co za dzieci! Nie znacie się na ideii takich newsów sponsorowanych. Z tej kasy można opłaci ć np. Serwer zebyscie mieli gdzie wchodzić ! Beka z typów co piszą ze strona sprzedala sie jak Barca qatarowi. Haha. Tak naprawdę g... Wiecie a wyzywacie
0
Dokladnie. Rok temu u babci na wsi bramki z pustakow sie robilo a trawa na łące do kostek sięgala i super sie gralo
0
Nieeee wcale nie mial komu podac .... Multum razy skrzydla robily ruch do srodka na pozycje a Xavi mimo ze ich widzial to klepal do tylu. 3 lata temu takiego passa by dal ze szok a teraz?
0
Jak ja nie lubie takich komentarzy "osiagnij tyle co on" żalosne.
0
Xavi pewnie narzekał na murawe. Pewnie trawa nie ma DNA Barcy.
0
Hummels. Subotic Ramos - ale to moja lista
0
Tez mam adblocka i zero reklam
0
Messi jest wart 800 milionów. 100 milionów kosztuje jego ręka
0
W Milanie siedzi na razie
0
Bo żeby przetłumaczyć to trzeba mieć argumenty Piotrze a nie wciskać swoją rację na chama "bo tak!"
0
to do Piotra.
0
Po pierwsze jesteś totalnym ignorantem (sprawa Soboty którego na oczy nie widziałeś) a po drugie nie wiesz nic o klubie Brugge. Jest to wielki klub z tradycjami który w Europie zagrał już 220+ spotkań. Dla porównania taki Śląsk nie zagrał ich 40. Jak ty nie wiesz co to jest za klub (Brugge) to ja już naprawdę kończę z tobą dyskusje bo to nie ma sensu. Jesteś takim ignorantem że głowa mała. Masz się za wielkiego speca a nic nie wiesz. Ha ha! Spec - fajnie zabrzmiało. Eot.
0
Piotr ośmueszasz się. Slabi to zaden argument. Nie widziałeś soboty w akcji (teraz to pewne) to czego zabierasz głos? Ale jadem plujesz jak taki Polak co siedzi cały dzień w oknie i obserwuje ludzi i syczy jak wąż jadowity. "Słabi" ha ha. Jasnowidz - Soboty nie widział ale wie że słaby. Piotr Jasnowidz panie i panowie. ( caly czas pisze o Sobocie. Nie wyjeżdżaj mi z innymi)
0
Piotr kończę z tobą dyskusje. Oczekiwałem od ciebie czegoś więcej ale ty na siłe próbujesz wcisnąć mi twoje zdanie nie podając przy tym ŻADNEGO argumentu. Z mojej strony eot i pozdrawiam.
0
Ale co ty mi tu wyskakujesz z jakimś smiesznym meczem z przed dekady? Co mnie obchodzi 6:0 z przed 4 lat? Czy tam grał Sobota? Mila? Kazimierczak? Nie ! Nie oglądasz ekstraklasy a puszysz się jak nie wiem. Przyznaj się że Soboty na oczy nie widziales. Bo tak na to wygląda. Teraz eksperci w studio mowią że Sobota wygrał Wksowi dwumecz i jest w życiowej formie a ty wyjeżdzasz z 6:0 Hiszpanii. Jak nie masz o czymś o kimś pojęcia to nie zabieraj głosu. Sobota ma wszystko by zagrać u nas. Tak to wygląda.
0
A skad ty mozesz wiedziec skoro sam mowiles ze nie ogladasz ekstraklasy? Tak się sklada ze Sobota to fenomen w lidze a w LE to crack. On w pojedynke wygral Slaskowi ten wldwumecz więc nie uważam że naszym chlopakom brakuje umiejętności kapujesz?!
0
Jak Sobota ma wygryźc Cesca czy Inieste skoro to skrzydłowy? Myślę że z Alexisem by powalczył o skład. Ma drybling szybkość podanie dobry strzał i cofa się do obrony
0
Radaleov fajny ale wolę Sobote bo super gra w pressingu i wspomaga obroncow
0
Sobota do Barcy
0
Legia grała kapitalnie
0
Cala Polska śmieje się z Lecha i dopinguje Śląsk. Wczoraj Legia pokazała jak się walczy. Super że Legia i Śląsk nie robią nam wstydu.
0
Masz kompleks. Musisz się leczyć
0
Jest i początek Dos Santos
0
lol toć widać że sie lubią bo na każdej focie i filmie z treningu Leo z Neymarem jak bracia
0
niech*
0
Jeny co za problem... jak tak płaczą te biedne kluby to też nie wprowdzą sobie składki socios i będzie hajs na transfery.
0
Tata mu już prawdopodobnie powiedział że będzie na niego stawiał kosztem Xaviego bo jest lepszy.