0

Kurde czemu Masche sie obrywa jak wtedy cala obrona byla zalosna? Przypominam ze Masche gdy nie mial kontuzji to byl podstawowym zawodnikiem. A dzieki niemu pojechalismy na Wembley bo byl naszym najlepszym so. Jest wiele. Filmow z jego gry wspanialej

0

Jest Subotic Hummels , Ramos... Ja nie wiem czemu uparli sie na Luiza

0

Kogo to obchodzi?

0

A gdyby Leo nie strzelił w poprzeczke to... A gdyby babka miała wąsy to... Legia gra w 4 rundzie i to jest najważniejsze. Jutro nikt o stylu z obu tych meczów nie bedzie pamiętał.

0

Legia Mistrz ! Dobrze że oni się nie kompromitują jak Lech albo Wisła. Teraz pim pam z Celtickiem i Liga Mistrzów w Polsce!

0

Ciekawe czy Fabregas ogląda mecz bo on zawsze (L) pokazuje.

0

Legia gra wspaniale

0

Prawda. Zapisz to faken

0

Tak myślę. Gdyby mój tata miał pierwszą zmianę to bym poszedł z nim na ten mecz.

0

Chcielibyscie Legie w grupie? Kibicujmy im!

0

Legia zagra z Barcą w finale LM

0

Klasy Messiego nie trzeba omawiać....

0

Busi jest średnim piłkarzem. Song powinien sobie poradzić. Oby Martino na niego postawił

0

Bez przesady żeby płakać przez mecz.

0

Bo strzelil 3 gole amatorom? Pozdro

0

Tak ale ile akcji? Może dwie w tym asysta orzypadkowa bo Leo piłka uciekła. A z Neyem to ciągle piłe podawali i fajnie bo Neymar czuje się doceniony a poza tym jest lepszy od Pedro

0

Messi czuje że Neymar go odciąży i woli grać z nim niż z Pedro. To fajne z jego strony

0

Już pisałem. Pinto - Roman Weinderferel

0

A Ewa Farna i moja sąsiadka też tam była? A jakieś szkolne niunie?

0

Przecież już pisałem że leże na leżaku w ogródku. Za parno jest żeby się gdzieś szlajać.

0

7:0....

0

Zabawię się w ciebie - Busi jest przeciętny.

0

I oby w takim składzie nie zagrali. Z tego składu co podałeś to: Valdes out , Busi ławka , Xavi ławka , Pedro out. Za nich Pinto and Song and Cesc und Alexis

0

Sieroty że hej! Tak jak Santos. ALe Santos kilka strzałów oddał a Valerenga to nie wiem.

0

Gamper powinien składać się z 4 drużyn.

0

Grał wybornie. Jak wino Iniesty.

0

San Marino? Jak już celujemy w prawdziwych amatorów to trzeba zagrać z Reprezentacją Polski.

0

Od Messiego nikt nie jest lepszy.

0

Dla kasy. Takie egzotyczne kraje dużo płacą za przyjazd Barcy. Rosell się cieszy a Barca nie wiadomo jak poradzi sobie z lepszymi. Ja marzę o takim turnieju jak teraz co grała tam Chelsea Milan Everton i Real.

0

Zgadzam się z Tobą. Lepiej mieć tego słabego Bartre niż mieć dziurę. Z dwojga złego lepiej w te strone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?