Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde czemu Masche sie obrywa jak wtedy cala obrona byla zalosna? Przypominam ze Masche gdy nie mial kontuzji to byl podstawowym zawodnikiem. A dzieki niemu pojechalismy na Wembley bo byl naszym najlepszym so. Jest wiele. Filmow z jego gry wspanialej
0
Jest Subotic Hummels , Ramos... Ja nie wiem czemu uparli sie na Luiza
0
Kogo to obchodzi?
0
A gdyby Leo nie strzelił w poprzeczke to... A gdyby babka miała wąsy to... Legia gra w 4 rundzie i to jest najważniejsze. Jutro nikt o stylu z obu tych meczów nie bedzie pamiętał.
0
Legia Mistrz ! Dobrze że oni się nie kompromitują jak Lech albo Wisła. Teraz pim pam z Celtickiem i Liga Mistrzów w Polsce!
0
Ciekawe czy Fabregas ogląda mecz bo on zawsze (L) pokazuje.
0
Legia gra wspaniale
0
Prawda. Zapisz to faken
0
Tak myślę. Gdyby mój tata miał pierwszą zmianę to bym poszedł z nim na ten mecz.
0
Chcielibyscie Legie w grupie? Kibicujmy im!
0
Legia zagra z Barcą w finale LM
0
Klasy Messiego nie trzeba omawiać....
0
Busi jest średnim piłkarzem. Song powinien sobie poradzić. Oby Martino na niego postawił
0
Bez przesady żeby płakać przez mecz.
0
Bo strzelil 3 gole amatorom? Pozdro
0
Tak ale ile akcji? Może dwie w tym asysta orzypadkowa bo Leo piłka uciekła. A z Neyem to ciągle piłe podawali i fajnie bo Neymar czuje się doceniony a poza tym jest lepszy od Pedro
0
Messi czuje że Neymar go odciąży i woli grać z nim niż z Pedro. To fajne z jego strony
0
Już pisałem. Pinto - Roman Weinderferel
0
A Ewa Farna i moja sąsiadka też tam była? A jakieś szkolne niunie?
0
Przecież już pisałem że leże na leżaku w ogródku. Za parno jest żeby się gdzieś szlajać.
0
7:0....
0
Zabawię się w ciebie - Busi jest przeciętny.
0
I oby w takim składzie nie zagrali. Z tego składu co podałeś to: Valdes out , Busi ławka , Xavi ławka , Pedro out. Za nich Pinto and Song and Cesc und Alexis
0
Sieroty że hej! Tak jak Santos. ALe Santos kilka strzałów oddał a Valerenga to nie wiem.
0
Gamper powinien składać się z 4 drużyn.
0
Grał wybornie. Jak wino Iniesty.
0
San Marino? Jak już celujemy w prawdziwych amatorów to trzeba zagrać z Reprezentacją Polski.
0
Od Messiego nikt nie jest lepszy.
0
Dla kasy. Takie egzotyczne kraje dużo płacą za przyjazd Barcy. Rosell się cieszy a Barca nie wiadomo jak poradzi sobie z lepszymi. Ja marzę o takim turnieju jak teraz co grała tam Chelsea Milan Everton i Real.
0
Zgadzam się z Tobą. Lepiej mieć tego słabego Bartre niż mieć dziurę. Z dwojga złego lepiej w te strone.