0

Przecież mają wiele wspólnego z Barcą a ty wyskakujesz z jakimś meczem co nic to nie ma wspólnego z naszym klubem.

0

Tam gra Thiago i jest Pep?

0

Tylko że to co piszesz nie ma nic wspólnego z tym artykułem. W ogóle nic nie ma wspólnego z Barcą.

0

No właśnie.

0

I to jest trener. W końcu będzie spokój. Nie będzie już wyjeżdżania w środku sezonu na drugi koniec świata. Barca będzie w końcu stabilna.

0

Ale to tylko parę razy na mecz... Każdy ma swoją przypisaną pozycje i tak czuje się najlepiej. Wyjątek to Messi bo on może grać wszędzie i różnicy mu to nie robi.

0

Uważaj bo już leci na twoje zawołanie. Jak będzie miał czas to zrobi to.

0

Dos Santos? Rafinha? Przestań. Z wypożyczeń do Barcy się nie wraca. A Dos Santos cienki jest.

0

Jak tak to czemu tego nie napisaliście tylko zwyzwaliście mnie od różnych? No naprawdę super się zachowaliście.

0

Po czym tak twierdzisz? Thiago wczoraj pokazał jaki z niego wspaniały piłkarz. Gra pod publiczkę i znowu go to skarciło.

0

Tak będę dzwonił do Rosella żeby dał mi link do treningu. Pozdro...

0

Nie. Ci co tak ciągle piszą o tych minusach i plusach to widać że ich boli że ich minusują itp. Jakbyś miał wylane to byś wcale o tym nie pisał.

0

Czy ty sugerujesz że ja wszystkich minusuje? Jesteś w wielkim błędzie. I wiedz że teraz też ci nie dam minusa bo mnie to nie jara. W ogóle nie rozumiem waszej spinki o tej plusy i minusy.

0

Yyy ... ale o co wam teraz chodzi? Napisałem że koleś jest za młody na grę w Barcie A a wy mnie jedziecie... Nawet z Dongou mocno uważają żeby się nie spalił a co dopiero o 17 latku. Co z wami ludzie? Co złego napisałem?

0

Bez przesady. Jest za mlody. Nawet w segunda nie zagral minuty.

0

Ale sytuacja jest jasna: Xavi jest bez formy swój wiek ma. Siedzi na ławce i nie gra. Zajmuje tylko miejsce nowym ze szkółki. Jak taka legenda wielka to niech chociaż zgodzi się na siedzenie na trybunach. Miejsce niech zrobi młodym.

0

Po pierwsze Reus to pozycja LN albo ŚPO/SN. Po drugie Tello nie nadaje się na prawe skrzydło. Po trzecie Pedro trzeba sprzedać bo od 2 lat nie ma formy.

0

Jutro pierwszy trening Taty Martino! Czy będzie jakiś link do live z treningu?

0

Przecież to Hiszpania jest.

0

Ja bym sprzedał. Po co nam zawodnik stary i bez formy? Bierze ładną pensje ale przecież za niego można mieć Ilkaya.

0

I wizja oraz orientacja taktyczna. Dodałbym do tego chłodną głowę i dojrzałość. Nie gra pod publiczkę jak Thiago. Thiago wczoraj chciał fajnie zagrać to go Sahin zgasił i padł gol na 4:2.

0

Im więcej piszesz o tych minusach to tym więcej ich dostajesz. Ja to nie wiem co się tak przejmujecie minusami. Masakra mam polewkę z was że tak płaczecie o nie.

0

Co mają wartości do formy zawodnika? Martino sam mówił że u niego za nazwisko grać nie będą. Tylko za formę.

0

Toć to bzdura. Zobacz se terminarz. Nie wierz tym marnym pismakom bo oni za rozgłos sprzedali by własną matkę

0

Kurde ja pierwszy zauważyłem potencjał w Sergi Roberto. Cały czas o nim pisałem w zeszłym sezonie jak Xavi kaleczył a Thiago miał kontzuje że Sergi zjada ich obu na śniadanie! On będzie cholernie dużo grał w tym sezonie. Będzie często rotacja i będzie grał za Cesca. Xavi zostanie odsunięty na dalszy plan. Ja bym go sprzedał albo wymienił za Ilkay Gundigoan.

0

Jakbys czytal news to bys wiedzial.

0

On ma 37 lat....

0

Prawda jest taka że Pep przekombinował ze składem a Klopp zniszczył go pressingiem. Pep miał dwoch sabotazystow - Van Buten i Starke

0

Alves to hipster. Zarazil tym Songa. Jak raz obaj sie ubrali to jak z innej epoki.

0

Dlaczego mni wyzywasz? Czy ja cie wyzywam? Nie. Nie idize zajechac pilkarza w jednym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?