0

Alexis Tello und Messi

0

Spoko 3:0 ale trochę za sztywno w środku pola. Za mało ruchu.

0

Prawdziwego ogórka to w październiku w klasyku dostaniemy

0

Aj Leo Palooooooo! Sergi Roberto#Crack

0

Aj leo aj Leo aj Leo i gol gol gol gol gol gol Messi Messi !!! 3:0

0

Bartra skasowany przez czarnoskórego piłkarza.

0

Messi do Tello! Telllooooo goooooololololololol. 2 asysta Leo!!!

0

Messi do Alexisa ! Aleeeeexis gooooololololololoo

0

Ależ piękne stroje!

0

Za cieplo jest....

0

Ja oglądam na Polsat Sport

0

On jest mi obojętny. Na rotacje w pucharze krola moze sie przydac. Ale jak odejdzie to też fajnie. Ale moimarzeniem to sciagniecie Ilkay Gindoguna. On ma w sobie to cos

0

Mówię jak jest.

0

0

To nie jest smieszne tylko prawdziwe i straszne. Przeraza mnie brak obrony

0

Alex Song świetny piłkarz i jeszcze lepszy człowiek.

0

Mi zależy na kontakcie z innymi a nie na lajkach.

0

W Santosie Neymar nie wypalil na ps

0

Obraziles moje uczucia

0

Ha ha! Pierw zobacz staty i ogólną postawę w sezonie. Alexis zjada Pedro i wydala na drugi dzień.

0

Co nie namiesza? To teraz jego zespoł i może robić co mu się podoba.

0

Fajnie że będą u niego grali ci co mają lepszą formę a nie za nazwisko (Pedro Xavi itp)

0

Roberto ma we krwi Barce. Jest Hiszpanem! A Thiago to brazylijczyk z paszportem espani. Brazylijczycy to gwiazdeczki.

0

U nas tez tak bylo tylko że pociąg w pociąg uderzył w Szczekocinach.

0

I co?! I co?! I to jest ten Thiago ktory calowal herb Barcelony po golu? Ten Thiago co zwal sie cule i mowil ze to klub jego zycia?! A co teraz robi po ucieczce jak tchorz? - pluje teraz w naszą stronę jadem i oczernia klub. Robi z sieie ofiarę ! Niewdzięczny judasz! Tak Judasz bo to zdrada! Odszedl to odszedl ale nie wbija sie na koniec noza w plecy niby "klubowi zycia" co go uksztaltowal i gdyby nie Barca to zaden Bayern by o nim nie wiedzial. Dla mnie ten pillkarz to zero! Totalne zero , nic , kunda i tchorz. Myslal tylko o wlasnej karierze i parciu na szklo. Stawiam wszystko co mam że Del Bosque wypnie sie na niego i powola Isco i innych. Thiago zachowuje sie totalnie bez gustu. On juz nie jest cule. To typowy brazylijczyk (z paszportem hiszpanskim) który mysli o sobie i nikim innym. Niech siedzi w Bayernie i niech nie zatruwa swym jadem naszego klubu. Niech kisi się we własnej maślance. Dziękuje i koncze. Mocno mnie poruszyly jego slowa.

0

Mateusz Borek: rzetelność , pasja , wiedza , głos , cięty język ( glownie jak gra kadra)

Jacek Laskowski: wiedza , glos , przygotowanie do meczu , budowanie atmosfery , anegdoty , humor

To jest dwojka najlepszych komentatorow w Polsce.

0

Sergi Roberto to pilkarz o klase lepszy od Thiago więc nie rozumiem porównań. Sergi Roberto on jest jak agrest

0

Nie te pozycje.

0

Ten komentarz to obraza. Jak można chcieć zeby Leo nie wygrywal nagrod na rzecz ... Ronaldo.

0

Po manicie nie poszedlem do szkoly a tata wolne w pracy sobie wziąl. To o czymś swiadczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?