Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis Tello und Messi
0
Spoko 3:0 ale trochę za sztywno w środku pola. Za mało ruchu.
0
Prawdziwego ogórka to w październiku w klasyku dostaniemy
0
Aj Leo Palooooooo! Sergi Roberto#Crack
0
Aj leo aj Leo aj Leo i gol gol gol gol gol gol Messi Messi !!! 3:0
0
Bartra skasowany przez czarnoskórego piłkarza.
0
Messi do Tello! Telllooooo goooooololololololol. 2 asysta Leo!!!
0
Messi do Alexisa ! Aleeeeexis gooooololololololoo
0
Ależ piękne stroje!
0
Za cieplo jest....
0
Ja oglądam na Polsat Sport
0
On jest mi obojętny. Na rotacje w pucharze krola moze sie przydac. Ale jak odejdzie to też fajnie. Ale moimarzeniem to sciagniecie Ilkay Gindoguna. On ma w sobie to cos
0
Mówię jak jest.
0
0
To nie jest smieszne tylko prawdziwe i straszne. Przeraza mnie brak obrony
0
Alex Song świetny piłkarz i jeszcze lepszy człowiek.
0
Mi zależy na kontakcie z innymi a nie na lajkach.
0
W Santosie Neymar nie wypalil na ps
0
Obraziles moje uczucia
0
Ha ha! Pierw zobacz staty i ogólną postawę w sezonie. Alexis zjada Pedro i wydala na drugi dzień.
0
Co nie namiesza? To teraz jego zespoł i może robić co mu się podoba.
0
Fajnie że będą u niego grali ci co mają lepszą formę a nie za nazwisko (Pedro Xavi itp)
0
Roberto ma we krwi Barce. Jest Hiszpanem! A Thiago to brazylijczyk z paszportem espani. Brazylijczycy to gwiazdeczki.
0
U nas tez tak bylo tylko że pociąg w pociąg uderzył w Szczekocinach.
0
I co?! I co?! I to jest ten Thiago ktory calowal herb Barcelony po golu? Ten Thiago co zwal sie cule i mowil ze to klub jego zycia?! A co teraz robi po ucieczce jak tchorz? - pluje teraz w naszą stronę jadem i oczernia klub. Robi z sieie ofiarę ! Niewdzięczny judasz! Tak Judasz bo to zdrada! Odszedl to odszedl ale nie wbija sie na koniec noza w plecy niby "klubowi zycia" co go uksztaltowal i gdyby nie Barca to zaden Bayern by o nim nie wiedzial. Dla mnie ten pillkarz to zero! Totalne zero , nic , kunda i tchorz. Myslal tylko o wlasnej karierze i parciu na szklo. Stawiam wszystko co mam że Del Bosque wypnie sie na niego i powola Isco i innych. Thiago zachowuje sie totalnie bez gustu. On juz nie jest cule. To typowy brazylijczyk (z paszportem hiszpanskim) który mysli o sobie i nikim innym. Niech siedzi w Bayernie i niech nie zatruwa swym jadem naszego klubu. Niech kisi się we własnej maślance. Dziękuje i koncze. Mocno mnie poruszyly jego slowa.
0
Mateusz Borek: rzetelność , pasja , wiedza , głos , cięty język ( glownie jak gra kadra)
Jacek Laskowski: wiedza , glos , przygotowanie do meczu , budowanie atmosfery , anegdoty , humor
To jest dwojka najlepszych komentatorow w Polsce.
0
Sergi Roberto to pilkarz o klase lepszy od Thiago więc nie rozumiem porównań. Sergi Roberto on jest jak agrest
0
Nie te pozycje.
0
Ten komentarz to obraza. Jak można chcieć zeby Leo nie wygrywal nagrod na rzecz ... Ronaldo.
0
Po manicie nie poszedlem do szkoly a tata wolne w pracy sobie wziąl. To o czymś swiadczy.