Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Delofeu to jest taki nic nie myślący tłuk. Łeb na dól i leci z tą pilka przed siebie jak baran jakiś.
0
Villa out! On już nic Barcie nie da od siebie. Jęczycie za nim a popatrzcie lepiej na jego srednia ocen z meczy to ma najnizsza z ataku. Villa 10 mln out i Fred za 9 mln kupić
0
O czym ty piszesz... Człowieku?
0
Ten news to fake. Źródło takie pewne jak u nas Fakt. Nie ma żadnej oferty za Marqiniosa.
0
Brawo! Xavi nic nie gra. Cesc musi robić za napastnika a Thiago odchodzi...
0
Wieczny talent... Nic już nie pokaże w Barcie. Zarząd puści go za free bo kończy mu się kontrakt.
0
Przynajmniej nie maluje sobie paznokci jak Ronaldo CR
0
Niepotrzebna opcja. Trzeba nauczyć się nie robić błędów
0
Novak wygral
0
Ma ją każdy piłkarz. Messi ma 250 jak ktoś tyle wyłoży to Barca powie tak albo nie.
0
Nie ma tak że ktoś daje kase i od razu ma zawodnika. Na to pierw musi się zgodzić klub czyli Barca. A zobacz co jest z Thiago Silvą. My dajemy 32 mln a prezes PSG mówi że nic go ta kasa nie obchodzi i mam spadać.
0
Kurde sprawa się przeciąga to ja bym zrobił tak: Albo Thiago w ciągu 24h określasz gdzie chcesz grać albo załatwimy cię tak że ześlemy cię do rezerw i odbierzemy możliwość transferu.
0
Ha ha no chyba normalne że nie będzie takich samych. To bliźniaki musiałby by być
0
Może jaki nowy Thiago Silva albo inny Neymar
0
Ok. Nie wiedziałem po prostu
0
Komendant Pep!
0
Ja nie pisze że mi się żart nie spodobał tylko kompletnie nie rozumiem tego co napisałeś to jest jakiś pijacki bełkot bez ładu i składu.....
0
Nie rozumiem twojego bełkotu
0
Trzymaj się Leo. Nie daj się im
0
To ile Suarez miał lat że on w Barcie grał i sprzedali go żeby CN wybudować? 4? Teraz ma ile? 27?
0
SIlver tyś nie widział Marcelo na PK. Najlepszy LO świata.
0
Moja jedenastka wszechczasów (ci co ich widziałem)
Buffon Alves Thiago Silva Puyol Marcelo Song Iniesta Xavi Ronaldo Neymar Messi - 4-3-3
0
A co powiesz o Alveszu za 40 baniek ? Ty chyba żyjesz jeszcze w 1990 - 2010 latach. Teraz chcesz mieć najlepszych to bulisz. Nie ma zmiłuj.
0
Banik leci .
0
shaddai dołączam się do pytania
0
Panie Piotrze ale proszę nie zmieniać tematu bo tu mowa o TS a nie moim składzie... Proszę nie robić ze mnie rogacza.
0
Myślałem że PS4 wywiadu udzielił.
Ale fakt Messi Neymar i TS to będzie tak że pim pam pim pam manita tu manita tam
0
Spektakularne poświęcenie!
0
Panie Piotrze niech Pan sobie zda z tego sprawę że mówimy tutaj o Najlepszym środkowym obrońcy na świecie! On jest wart tej ceny bo jest najlepszy! Jeśli Barca nadal chce rządzić w Europie to nie może sępić grosza! Silva ma 29 lat więc ma przed sobą jeszcze 5 lat gry ma najlepszym poziomie. 28 albo 29 lat to najlepszy okres dla piłkarza. I to się sprawdza w przypadku TS.
0
Wychodzi na to że kupimy tak:Neymar Silva Rooney Lewy i Ter Stegen