0

Delofeu to jest taki nic nie myślący tłuk. Łeb na dól i leci z tą pilka przed siebie jak baran jakiś.

0

Villa out! On już nic Barcie nie da od siebie. Jęczycie za nim a popatrzcie lepiej na jego srednia ocen z meczy to ma najnizsza z ataku. Villa 10 mln out i Fred za 9 mln kupić

0

O czym ty piszesz... Człowieku?

0

Ten news to fake. Źródło takie pewne jak u nas Fakt. Nie ma żadnej oferty za Marqiniosa.

0

Brawo! Xavi nic nie gra. Cesc musi robić za napastnika a Thiago odchodzi...

0

Wieczny talent... Nic już nie pokaże w Barcie. Zarząd puści go za free bo kończy mu się kontrakt.

0

Przynajmniej nie maluje sobie paznokci jak Ronaldo CR

0

Niepotrzebna opcja. Trzeba nauczyć się nie robić błędów

0

Novak wygral

0

Ma ją każdy piłkarz. Messi ma 250 jak ktoś tyle wyłoży to Barca powie tak albo nie.

0

Nie ma tak że ktoś daje kase i od razu ma zawodnika. Na to pierw musi się zgodzić klub czyli Barca. A zobacz co jest z Thiago Silvą. My dajemy 32 mln a prezes PSG mówi że nic go ta kasa nie obchodzi i mam spadać.

0

Kurde sprawa się przeciąga to ja bym zrobił tak: Albo Thiago w ciągu 24h określasz gdzie chcesz grać albo załatwimy cię tak że ześlemy cię do rezerw i odbierzemy możliwość transferu.

0

Ha ha no chyba normalne że nie będzie takich samych. To bliźniaki musiałby by być

0

Może jaki nowy Thiago Silva albo inny Neymar

0

Ok. Nie wiedziałem po prostu

0

Komendant Pep!

0

Ja nie pisze że mi się żart nie spodobał tylko kompletnie nie rozumiem tego co napisałeś to jest jakiś pijacki bełkot bez ładu i składu.....

0

Nie rozumiem twojego bełkotu

0

Trzymaj się Leo. Nie daj się im

0

To ile Suarez miał lat że on w Barcie grał i sprzedali go żeby CN wybudować? 4? Teraz ma ile? 27?

0

SIlver tyś nie widział Marcelo na PK. Najlepszy LO świata.

0

Moja jedenastka wszechczasów (ci co ich widziałem)
Buffon Alves Thiago Silva Puyol Marcelo Song Iniesta Xavi Ronaldo Neymar Messi - 4-3-3

0

A co powiesz o Alveszu za 40 baniek ? Ty chyba żyjesz jeszcze w 1990 - 2010 latach. Teraz chcesz mieć najlepszych to bulisz. Nie ma zmiłuj.

0

Banik leci .

0

shaddai dołączam się do pytania

0

Panie Piotrze ale proszę nie zmieniać tematu bo tu mowa o TS a nie moim składzie... Proszę nie robić ze mnie rogacza.

0

Myślałem że PS4 wywiadu udzielił.
Ale fakt Messi Neymar i TS to będzie tak że pim pam pim pam manita tu manita tam

0

Spektakularne poświęcenie!

0

Panie Piotrze niech Pan sobie zda z tego sprawę że mówimy tutaj o Najlepszym środkowym obrońcy na świecie! On jest wart tej ceny bo jest najlepszy! Jeśli Barca nadal chce rządzić w Europie to nie może sępić grosza! Silva ma 29 lat więc ma przed sobą jeszcze 5 lat gry ma najlepszym poziomie. 28 albo 29 lat to najlepszy okres dla piłkarza. I to się sprawdza w przypadku TS.

0

Wychodzi na to że kupimy tak:Neymar Silva Rooney Lewy i Ter Stegen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?