0

W Brazylii na porto alegre

0

Kaka? Haha to cien zawodnika. Ronaldinho? Bez formy jak Kaka.

0

A co to za roznica czy w grupie czy w 1/4 odpadna? Nie wygraja i tyle.

0

Brazylia nie wygra mundialu bo oni bazują na indywidualościach. Nie ma tam taktyki. Jak trafią na Hiszpanow Niemcow Wlochow to zostaną zmieceni bo oni niedosc ze ladnie to cholernie taktycznie graja

0

Ciekawe na czym grasz. Bo w fife tylko pad.

0

Yhy ....

0

Jak bede mial wolny czas to tak. Ale nie wiem jak zrobic zeby to Trener Fornalik zobaczyl

0

Grałem w pesa u kuzyna i to jest dla mnie gra taka no international level. Nie rusza mnie

0

Nie miałem dziś czasu bo do 14 trenowałem motoryke a potem oglądałem mój ostatni mecz z fify Barca vs Betis. Na frapsie nagrywam mecze i analizuje potem.

0

Brazylia za malo ruchu. Francja dobrze w grze kombinacyjnej. Maja pomysl na gre. Brazylia chaos

0

Alves już zaczyna wrzutki za boisko hahaha

0

Loris Sagna Benzem mvila i reszta

0

Neymar dziś będzie tak: pim - pam - pim - pam gola strzele sobie tu gola strzele sobie tam.

0

Ja nie bawie sie w wrzutki bo to strata czasu. Idzie grac tiki taka. A Leo strzelił w lidze 58 goli a w całym sezonie 84

0

Gram na klasie światowej i problemy w obronie mam tak samo duże jak teraz Tito. Dlatego jest to dla mnie fajne wyzwanie i co mecz szukam rozwiązania na tracenie goli. Na pewno jestem bliżej rozwiązania tego problemu niż Tito. Ja się nie boje zmieniać formacje i pozycje piłkarzom. NIe boje się przydzielać im zadań na boisku pod kątem danego rywala. Nie boje się wprowadzać świeżą krew. I robie przede wszystkim mocne transfery.

0

Czy mecz Brazylia - Francja będzie na kanale sportowym polstau?

0

70 goli straconych - ja w fifie w 61 meczach straciłem 73 = to po raz kolejny pokazuje że Fifa to najbardziej realistyczna gra piłkarska na świecie.

0

Już mnie wkurza powoli Abidal. Lekarz wie lepiej czy da rade czy nie

0

Ja czytałem że to ich przygotowanie fizyczne to tabletki i inne specyfiki które nie zostały jeszcze wykryte przez fife i uefa

0

Niemec sie łasi do nas bo chce grać w najlepszej drużynie świata. A dla fanów Bayernu mam coś do powiedzenia: 4:0 - 2xMessi 1xEto 1xHenry

0

Twoj kuzyn będzie mógł wyjechać do USA

0

Płakać nie będę

0

Nie wróci już nigdy bo idzie na sell

0

Haha i teraz nagle bujaj się piszesz do mnie a sam się kogoś ciągle czepiasz a jak tobie ktoś wytknie błąd to zaraz lecisz z płaczem.

0

A pan Panie mądry zjadasz literki. Nie pisze się co t tylko co to

0

Gdzie można wysyłać zgłoszenie na newsmana albo do meczówek albo do działu taktyki itp

0

To są podstawy Hiszpańskiego

0

Z kątowni

0

Źródło onet. Nie mam więcej pytań jak im wierszysz

0

To jest jak z LL w hiszpańskim. LL czyta się jako J

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?