Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hummels to nieporozumienie. Wolny i popelnia blędy przy wyprowadzaniu piłki. Mało zwrotny. Drugi Pique.
0
Nie ma żadnych szans na jego sprowadzenie. Myślę że Kompany go zastąpi. Ale warto rozejrzeć się za jeszcze 1 obroncom. Albo ogrywamy Bartre albo Chiellini in.
0
Rozumiem go. Chce grać
0
0
Mam swoje zródła. Sprawdzają się w 99%
0
Kwota to 24 mln + zmienne zależne od osiągnięć druzyny
0
Kompany kupił sobie dom 2 km od Camp Nou. Dodatkowo usunął ze swojego twittera zdjęcie z opaską kapitana. Porozumienie między klubami jest bliskie. Negocjowane są detale. Wszystko rozegra się w ciagu 24 godzin.
To pewna informacja.
0
Teraz na sile sie wpycha do komendanta Pepa. Co za tupet.
0
A ja się pytam gdzie te jego dryblingi co to w lidze calą obrone przeciwnika tak przechodzil?
0
Zawsze chciałem Reusa
0
Idę spać bo do sql rano. Narka
0
Nie tyle kopali co on sie od nich odbijał.
0
Heat zagra z Realem w finale bo dziś Barca Regal przegrala wygrany mecz z Blancos
0
Potrzebują kogoś twardego i obeznanego w taktyce. Brazylii nie pptrzeba starszego miłego pana z wąsem.
0
Tak. Waga 68 to będzie idealna dla niego waga. Trzeba tylko założyć mu odpowiedni plan treningowy. Musi nabrać mięśni ale w taki sposób by nie zabito jego atutów na boisku (zwinnosc gibkosc motoryka drybling)
0
Hiszpania U21 gra tak samo jak seniorzy na Euro 2012. Odpalą dopiero w finale.
0
W fifie kupiłem go już w pierwszym sezonie. Ale nie o tym teraz mowa. Całość operacji wyniesie 24 mln + zmienne zależne od minut Belga w sezonie i od zdobycia Champions League. Wtedy City dostanie kolejne 5 mln. Kompany zgodził się na obniżenie zarobków.
0
Dowodów*
0
Mam swoje źródła. A poza tym trzeba czytać zagraniczne newsy bo tu wszystkiego nie tłumaczą. A teraz podam ci jeden z dowodó że Kompany jest nasz: Kompany szuka domu w Barcelonie.
0
Jak mozesz tak mówić kiedy nie ma obrony? Tito to amator jak myśli że Adriano albo ten drwal Matie da rade na SO w LM albo z Realem. Thiago Silva musi przyjść. Kompany już dogadany z nami więc obrona Pique Kompany.
0
Mówiłem....
0
Ale Brazyli nie trzeba kolejnej postaci solowej tylko nowego trenera i mocnego rozgrywajacego
0
Brazylia wygrala ale wynik nie oddaje w pelni obrazu gry. To byl slaby mecz Brazylii. Nie mają stylu. Idą po prrostu do przodu z myślą ze cos sie uda skleić. Bazują na akcjach solowych. Nie mają srodka pola przez co jest chaos. Francja kompletnie odpuscila pressing wiec Brasila sie panoszyla w 10 na polowie rywala. Brazylia zostanie skarcona przez druzyne silnie ustawioną taktycznie. Taka beztroska gra bez planu nie zadziala na mundialu.
0
Hulk nie nadaje się na skrzydło bo jest za mocno zbudowany i to ogranicza go jako skrzydlowego.
0
Te butelki z wodą wyglądają jak wielkie ogórk ahahaha
0
Dużo szczęścia. Kontra w mojej ocenie dostateczna. Ten towarzyski mecz troche maskuje faktyczny potencjal Brazylii.
0
Marcelo - piłkarz który ma 7 kg nadwagi rusza się jak der zug ze składem węgla. Czemu on jeszcze gra? Z Neyem musi praciwać szybki i sprawny LO
0
Brazylia to zespół bez stylu. To nie te czasy kiedy gwiazdy same wygrają turnieje bez nakreślonego planu.
0
Neymar ma ciężko z tym francuskim bysiorem ale za to nadrabia inteligencją w postaci sciagniecia na siebie uwagi obroncow a potem świetnie podaje do wolnego napastnika. Tak samo u nas Leo robi. B
0
Na youtube