Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 miał asysty. Alexis - Xavi - Pedro
0
Taa już wkładajcie im do kieszeni 6 pucharów... ogar ludzie. To tylko żałosne Levante..
0
Villa jest cienki. Taka prawda. Kto oglądał wczoraj mecz ten wie.
0
3 miał
0
Ja tam Malagi się nie obawiam. W meczu z Valencią zagrali padlinę.
0
Nie mów że pierwszy raz go slyszysz? Pou jest świetny.
0
Zagrał bardzo dobrze ale nie tak samo wspaniale jak Cesc. Cesc dziś 3 asysty a miałby więcej ale już grać się innym nie chcialo. A te asysty to nie byle jakie - to był kawior w jego wykonaniu.
0
Nie. Czemu miałbym to zrobić? Cesc znowu dziś udowodnił kto jest najlepszym rozgrywającym świata. Duet Iniesta - Cesc to jest to.
0
Xavi mógł grać cały mecz bo od spotkania z Malezją odpoczywał i tylko trenował. Ale na Atleti w środę wychodzi Iniesta - Cesc - Cesc jest kapitalny od meczu z Santosem
0
Nie ma to jak podniecać się po meczu z przeciwnikiem o poziomie 4 ligii wyspy owczej. Niech Barca zagra tak w środę to uderze się w pierś. Na dzień dzisiejszy Barca skasowała druzyne co wypięła się od początku.
0
Ten Srealik zlał nas po tyłku sezon temu więc zamilcz i szacunek okaż.
0
Jak Bagnak miał zagrać skoro grał w B.
0
Zubi to ma tupet... Spartaczył sprawę z obroną a to był priorytet. I zobaczycie że jak w lutym zacznie się prawdziwa piłka z meczem co 3 dni to nasi się połamià a wtedy Zubi będzie biegał w obronie.
0
Głupie to najgorsze. Czepiać się goleady. Jak nic nie było to zostawić puste.
0
Powiem jedno - Cesc Fabregas. Inna liga.
0
I dobrze.
0
Oglądałeś pretemporade? Xavi gra - wolna nudna gra. Zamula na maxa. Podania do kolegi do tyłu. Wchodzi Cesc - szybka gra do przodu. Masa passów prostopadłych. Asysty i bramki. - No jest różnica.
0
Odświeżałem i włączałem od nowa i tak samo tutaj mnie kierowało.
0
Po pierwsze nie przeklinajcie. Po drugie zapraszam do dyskusji a nie o najeżdżaniu na mnie. Chyba od tego jest forum żeby wyrazić swoje zdanie.
0
Xavi nie powinien w ogóle grać. Znowu będzie zamuła i podawanie do tyłu. Oby Cesc go ustawił do pionu.
0
To odpowiedz mi. Czekam.
0
Dlaczego nie mogę odpowiedzieć do Don Corleone tylko odpowiedzi mi wywala pod usera wyżej? Przecież zaznaczam że chce odpowiedzieć Donowi
0
Dlaczego nie stawiasz spacji po znakach interpunkcyjnych? Trochę ciężko się czyta to co piszesz.
0
Kurde no co jest z tą stroną?!
0
Dlaczego nie stawiasz spacji po znakach interpunkcyjnych? Trochę ciężko się czyta to co piszesz.
0
Sorrki nie tu.
0
Dlaczego nie stawiasz spacji po znakach interpunkcyjnych? Trochę ciężko się czyta to co piszesz.
0
Aha - to jaja są potrzebne do tego żeby posadzić zmęczonych zawodników? Do tego jaj nie potrzeba. Tylko zdrowy rozsądek.
0
Tak trudno spojrzeć w prawy górny róg stronki? Takie to trudne?
0
Coś bym napisał o twojej inteligencji ale się wstrzymam. Po to że tam mam link do transmisji wielu meczów.