0

3 miał asysty. Alexis - Xavi - Pedro

0

Taa już wkładajcie im do kieszeni 6 pucharów... ogar ludzie. To tylko żałosne Levante..

0

Villa jest cienki. Taka prawda. Kto oglądał wczoraj mecz ten wie.

0

3 miał

0

Ja tam Malagi się nie obawiam. W meczu z Valencią zagrali padlinę.

0

Nie mów że pierwszy raz go slyszysz? Pou jest świetny.

0

Zagrał bardzo dobrze ale nie tak samo wspaniale jak Cesc. Cesc dziś 3 asysty a miałby więcej ale już grać się innym nie chcialo. A te asysty to nie byle jakie - to był kawior w jego wykonaniu.

0

Nie. Czemu miałbym to zrobić? Cesc znowu dziś udowodnił kto jest najlepszym rozgrywającym świata. Duet Iniesta - Cesc to jest to.

0

Xavi mógł grać cały mecz bo od spotkania z Malezją odpoczywał i tylko trenował. Ale na Atleti w środę wychodzi Iniesta - Cesc - Cesc jest kapitalny od meczu z Santosem

0

Nie ma to jak podniecać się po meczu z przeciwnikiem o poziomie 4 ligii wyspy owczej. Niech Barca zagra tak w środę to uderze się w pierś. Na dzień dzisiejszy Barca skasowała druzyne co wypięła się od początku.

0

Ten Srealik zlał nas po tyłku sezon temu więc zamilcz i szacunek okaż.

0

Jak Bagnak miał zagrać skoro grał w B.

0

Zubi to ma tupet... Spartaczył sprawę z obroną a to był priorytet. I zobaczycie że jak w lutym zacznie się prawdziwa piłka z meczem co 3 dni to nasi się połamià a wtedy Zubi będzie biegał w obronie.

0

Głupie to najgorsze. Czepiać się goleady. Jak nic nie było to zostawić puste.

0

Powiem jedno - Cesc Fabregas. Inna liga.

0

I dobrze.

0

Oglądałeś pretemporade? Xavi gra - wolna nudna gra. Zamula na maxa. Podania do kolegi do tyłu. Wchodzi Cesc - szybka gra do przodu. Masa passów prostopadłych. Asysty i bramki. - No jest różnica.

0

Odświeżałem i włączałem od nowa i tak samo tutaj mnie kierowało.

0

Po pierwsze nie przeklinajcie. Po drugie zapraszam do dyskusji a nie o najeżdżaniu na mnie. Chyba od tego jest forum żeby wyrazić swoje zdanie.

0

Xavi nie powinien w ogóle grać. Znowu będzie zamuła i podawanie do tyłu. Oby Cesc go ustawił do pionu.

0

To odpowiedz mi. Czekam.

0

Dlaczego nie mogę odpowiedzieć do Don Corleone tylko odpowiedzi mi wywala pod usera wyżej? Przecież zaznaczam że chce odpowiedzieć Donowi

0

Dlaczego nie stawiasz spacji po znakach interpunkcyjnych? Trochę ciężko się czyta to co piszesz.

0

Kurde no co jest z tą stroną?!

0

Dlaczego nie stawiasz spacji po znakach interpunkcyjnych? Trochę ciężko się czyta to co piszesz.

0

Sorrki nie tu.

0

Dlaczego nie stawiasz spacji po znakach interpunkcyjnych? Trochę ciężko się czyta to co piszesz.

0

Aha - to jaja są potrzebne do tego żeby posadzić zmęczonych zawodników? Do tego jaj nie potrzeba. Tylko zdrowy rozsądek.

0

Tak trudno spojrzeć w prawy górny róg stronki? Takie to trudne?

0

Coś bym napisał o twojej inteligencji ale się wstrzymam. Po to że tam mam link do transmisji wielu meczów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?