0

Boże Xavi wszystko traci !!!

0

Madryt dał sygnał i sędzia już drukuje

0

Xavi z boiska out. Żenada..

0

Alba to 2 lata wracał

0

Patrzcie jak Alexis podciąga spodenki i pokazuje udo mmm

0

Odszczekaj to teraz. Komentator potwierdził.

0

Aha Adriano już się połamał....

0

Jak trwoga to do Adriano. No on jest szalony. Lewa noga? Proszę bardzo. Prawa noga? Ależ oczywiście. Strzał - gol gol gol. On w Barcie nie strzelił zwykłej bramki. Zawsze sadzi golazo.

0

Kabalero w jajka dostał od Alexisa he

0

Alexis jest mega

0

ALexis tam ich kręci

0

Wolski niech się nie posika tym Pawłowski. Ciągle się nim podnieca nawet jak Pawłowski podskoczył sobie

0

Ha ha Alves się na ławce cały czas rozciąga bo wie że Adriano może się w każdej chwili połamać

0

Podobają mi się uda Alexisa. On tak nogawkę podciąga wow

0

Cesc Fabregas i tyle powiem! Ale piłka wypieszczona że całować ją tylko

0

PEdro żenada! Won z boiska za Neya! Cesc ale piła

0

Pedro wygwizdany za słabą gre

0

A ta sierotka co tam biega z 7 numerem to Pedro?

0

To super

0

Pawłowski? To Polak tam gra?

0

Xavi strata. Zapisz to Marcin!

0

wywalić 100 na gościa co nie sięga do pięt CR7 czy Messiemu to obraza

0

Ten pan jest żałosny!

0

Po co mi odpowiadasz zatem?

0

Ja tam sobie daruje jutro mecz jak Leo nie ma. Zobacze jeszcze ale wątpie

0

Jak jego ambicje kończą się na siedzeniu na trybunach to spoko

0

Ronaldo to tam jeszcze luz z tą ceną bo on zwyczajnie był wtedy najlepszy na świecie a teraz jest w top 3. A Bale co udowodnił? Strzleił kilka goli w PL i już 100 mln wołają olaboga!

0

Alexis na 9. Ney i Tezio skrzydła. Czesk rozegranie z Iniestą. Song DP. Obrona to Adriano Bartra Pique Montoya

0

Moja rada - Eusebio out pasać owce a Rubi i Roura do Barcy B

0

Obiecujący? - stworzyłeś "zespół" bez stylu. Marna kopanina bez stylu Barcy. Najsłabsza obrona w adelante. Ile perełek wychowałeś? Nikogo. Niszczysz je (Bagnak na ławce itp)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?