0

Nie dojdą do finału bo cala Europa już wie jak ograć Barce - autobus i hejaa! + rzeznia i dupa leży Barca. Serce mi krwawi jak oglądam murarke i bezradnosc Barcy.

0

Znowu sezon przegrany. Nie mam ochoty oglądać tej rzeźni w 4 meczach z Milanem i Celtic gdzie w polu karnym będzie stało 11 ludzi + ławka rezerwowych + autokar i samolot. Gdzie tu piękno? Nie mam zamiaru oglądać Barcy która przez 90 minut wali głową w mur i jest co minutę faulowana równo z trawą. Superpuchar to był najgorszy mecz jaki w życiu widziałem pod względem widowiska. Teraz to samo czeka nas na jesień. Żenada i tyle. Chciałbym zapaść w jakiś sen jesienny i obudzić się w lutym na 1/8 o ile wyjdziemy z grupy a wątpie w to.

0

Idiota to kolegow tak wyzywaj okej?

0

No wow zagral mecz o nic i ma zostac.

0

Celtik 2 x autobus. Milan 2 x autobus. Ajax grozny rywal. Bedziemy walczyc o 3 miejsce.

0

Niestety ale odpadniemy. Oby 3 miejsce sie udalo wywalczyc w grupie to powalczymy o LE

0

Piotr nie bombarduj mnie. Przezylem wielki szok z Legia

0

Ja pierdziele. 4 x autobus + 2 ciężkie mecze z Ajaxem ktory jest honorowy i wyjdzie godnie walczyć. Przykro mi ale tylko 3 miejsce

0

Bez Legii to już nie to samo

0

Jak to ma się do Atleti ktore moglo wygrac ten puchar na cn gdyby nie Valdes?

0

Wierzysz w to ha ha

0

1 celny strzał - to nazywasz "więcej sytuacji bramkowych" ?

0

Nie podniecajcie się już tak tą Ligą Mistrzów. To już nie to samo...

0

Tylko idiota wierzy w obrazy Alexisa i Tello.

0

Idę się zabić

0

Nie nie nie"

0

Za wolno kurde... !!

0

Wawrzyniak why?

0

Jak sie nie podoba to nie czytaj. Proste.

0

Aj gooool goooooooool Radowicz! Remis minimum do przerwy pls blagam!

0

Sam nie moge iść a tata nocka

0

Dzięki. Czuje się podle...

0

A tata zanim do roboty poszedł to mi powiedział że boi się pierwszych 10 minut....

0

Dobra po meczu...

0

Furman lol

0

Kompletnie nie wiem o co ci chodzi. Bełkot

0

Uefa pewnie zamknie stadion za te Race

0

Rzadko zdarza... tydzień temu np haha. Pozdro i nie lejcie żółci. Zazdrościcie Legii. Powinniście się zjednoczyć.

0

Ha ha Żyleta wyciulała UEFA i przeniosła się na przeciwną trybunę. Kocham ich!

0

Oby Reus albo Sobota. A jak pomocnik to można wyciągnąć Ilkay Gundogiun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?