Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dojdą do finału bo cala Europa już wie jak ograć Barce - autobus i hejaa! + rzeznia i dupa leży Barca. Serce mi krwawi jak oglądam murarke i bezradnosc Barcy.
0
Znowu sezon przegrany. Nie mam ochoty oglądać tej rzeźni w 4 meczach z Milanem i Celtic gdzie w polu karnym będzie stało 11 ludzi + ławka rezerwowych + autokar i samolot. Gdzie tu piękno? Nie mam zamiaru oglądać Barcy która przez 90 minut wali głową w mur i jest co minutę faulowana równo z trawą. Superpuchar to był najgorszy mecz jaki w życiu widziałem pod względem widowiska. Teraz to samo czeka nas na jesień. Żenada i tyle. Chciałbym zapaść w jakiś sen jesienny i obudzić się w lutym na 1/8 o ile wyjdziemy z grupy a wątpie w to.
0
Idiota to kolegow tak wyzywaj okej?
0
No wow zagral mecz o nic i ma zostac.
0
Celtik 2 x autobus. Milan 2 x autobus. Ajax grozny rywal. Bedziemy walczyc o 3 miejsce.
0
Niestety ale odpadniemy. Oby 3 miejsce sie udalo wywalczyc w grupie to powalczymy o LE
0
Piotr nie bombarduj mnie. Przezylem wielki szok z Legia
0
Ja pierdziele. 4 x autobus + 2 ciężkie mecze z Ajaxem ktory jest honorowy i wyjdzie godnie walczyć. Przykro mi ale tylko 3 miejsce
0
Bez Legii to już nie to samo
0
Jak to ma się do Atleti ktore moglo wygrac ten puchar na cn gdyby nie Valdes?
0
Wierzysz w to ha ha
0
1 celny strzał - to nazywasz "więcej sytuacji bramkowych" ?
0
Nie podniecajcie się już tak tą Ligą Mistrzów. To już nie to samo...
0
Tylko idiota wierzy w obrazy Alexisa i Tello.
0
Idę się zabić
0
Nie nie nie"
0
Za wolno kurde... !!
0
Wawrzyniak why?
0
Jak sie nie podoba to nie czytaj. Proste.
0
Aj gooool goooooooool Radowicz! Remis minimum do przerwy pls blagam!
0
Sam nie moge iść a tata nocka
0
Dzięki. Czuje się podle...
0
A tata zanim do roboty poszedł to mi powiedział że boi się pierwszych 10 minut....
0
Dobra po meczu...
0
Furman lol
0
Kompletnie nie wiem o co ci chodzi. Bełkot
0
Uefa pewnie zamknie stadion za te Race
0
Rzadko zdarza... tydzień temu np haha. Pozdro i nie lejcie żółci. Zazdrościcie Legii. Powinniście się zjednoczyć.
0
Ha ha Żyleta wyciulała UEFA i przeniosła się na przeciwną trybunę. Kocham ich!
0
Oby Reus albo Sobota. A jak pomocnik to można wyciągnąć Ilkay Gundogiun