0

I tak tego nikt nie przeczyta czlowieku.. Kto mądry chce tracić czas na jakies blętnie stylistyczne wypociny? ;p...

0

Ale chodzi o to, ze wczesniej SAMI wspomagali Unicef, a teraz w Quatar, a teraz Quatar daje kase! Barca musi się uciekać do takich sposobów łatania dziur budżetowych.. W koncu dług na ponad 300mln to już cos...

0

Nie chodzi o to Ludzie... jaa.. To jest sponsor.. I Barca przeciez kase dostaje.. -.- No ale mniejsza.. Ale jeżeli chodzi o UNICEF to bylo własnie wrecz odwrotnie.. Barca wspomagała tą organizację, OCZYWISCIE SZACUNEK!

0

Dokładnie.. "Pep zawsze moze do nas wrócić" - Sandro Rosell.
Coś w tym jest..

Myślę, ze nasza "OSTOJA" musi po prostu odpocząć.. Bo jednak to tylko czlowiek.. ;)

pozdrawiam. ;)

0

Nooo!! I to Cieszy!
Wewnętrzny skład Barcy mniej wiecej się nie zmienia ;p!

0

Był... Jest... i Będzie DOBRYM CZLOWIEKIEM !!!

Jakim był pilkarzem to też za bardzo nie istotne ( chociaż był jednym z najlepszych na świecie obrońców) jednakże pokazywał, ze Piłka, pieniądze i sława to nie wszystko...
Dziękujemy Gabi !

0

Dokładnie.. :)
Widać było ewidentnie, że reprezentacja Ukrainy zdecydowanie pokazywała walory prawdziwej drużyny! Wspierali się, aż się miło oglądało.
Brawa dla Ukraińców i powodzenia w dalszej drodze :).

Pozdrawiam Mimi :).

0


Panowie.. Panowie.. Każdy fan Barcy wie ( powinien wiedzieć), że w Barcelonie jest coś takiego jak zaufanie! KAŻDY UFA KAŻDEMU !!!
Od zawsze było, że Pinto broni w meczach pucharowych, ponieważ każdy mu ufa !
To że czesto nie wchodzi na boisko nie oznacza, ze jest słaby !

Sadurní ... Na szczęście nie jestes tym trenerem -.- ..

0

Dokladnie reventon :P.

Podziwiam tego człowieka i cieszę się, że Pep tak strasznie mu ufa!
I tym własnie charakteryzuje się Blaugrana! Każdy sobie ufa!
Mam ogromna nadzieję, że to wielkie zaufanie dla zawodników odziedziczy po Pepie Tito :)

Trzymamy kciuki wszyscy za Pinto i przede wszystkim za Barce ! :)
PS. Jeżeli Pinto popełni błąd mam nadzieje, że nie będziecie wykrzykiwać w niebo glosy... -.- Każdemu zdarza się popełnić błąd.
Bądźmy jak prawdziwi kibice i ZAUFAJMY MU!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Fanów!
Michał :)

0

Gaspar...
Cieszymy się z jego indywidualnego osiągnięcia! Ogarnij troszeczkę ..

Gratulujemy Messi!

0

To też człowiek ! Musimy zrozumieć i tyle.
Bardzo dojrzałe i odpowiedzialne posunięcie Sergio.
Pragnie sprawiedliwości i za to naprawdę musimy go pochwalić. Nie pcha się gdzie popadnie.
Piłkarz nie moze żyć caly czas tylko swoją pasją .. Musi dbać o swoje prywatne życie.. Rodzina.. Własne przyjemności... Nie wiemy dlaczego Bysquets tak wnioskuje ale jeżeli czuje nacisk czasu, musimy to uszanować.
BO I TAK BARDZO DUŻO DLA NAS ZROBIŁ! I ZA TO DZIEKUJEMY CI BUSI !!! :)

Pozdrawiam wszystkich gorliwych fanów Blaugrany ! :)

0

kurwa ...... SZKODA :((((
xavi890 co ty gadasz ?! ... Oczywiscie że barca chciałaby żeby pojechał ! żeby się sprawdził! Granie w reprezentacji to najwiekszy honor dla piłkarza jaki może być. Wiec nie gadaj głupot bo BARCA popiera takie wyjazdy...

0

Dał nam wszystko co mógł !
Może ma jakieś problemy i teraz nie czuje się na siłach.. Zrozumiejmy to jako fani Barcy !

Dokładnie FaziO !
Na pewno, gdy będzie się nudził itp... Usiądzie i będzie przewracał te kartki czytając nasze slowa podziękowania..

0

Panowie .. Przy Barcie pozostaną najwytrwalsi !
Mimo wszystko !
Nawet najlepszym zdarza się upaść !
Później zaś w wielkim stylu potrawią powstać !
Kocham Barce !!!!

0

0

Maria .. Pff ^^ ..

0

Piękne ! ;(;(;(

0

GENIALNY ARTYKUŁ !! Bardzo dobrze opisany !

Mecz był emocjonujący .. Były łzy smutku, a także radości ze zwycięstwa !
Proszę Państwa! Barca włożyła w ten mecz wiele serca !
I za to ją Kochamy ;) !

0

Zgadzam się ;) Lecz nie wiadomo co tam NASZ PEP wymyśli ;).
Wiesz .. Pep uwielbia kombinacje i przede wszystkim lubi miec dużo ludzi w zanadrzu ;).

Lecz ZGADAM SIĘ Z TOBĄ MESSI564
Bartra i Fontas to przyszłość Barcy ;))

0

Nareszcie Abi udowadnia, że nie tylko pieniądze się liczą .. Lecz cos jeszcze !
Podziwiam go za tą odwagę by stoczyć walkę z guzem !
Abi to człowiek na złoty medal jak każdy w Barcie ! :)

0

DOkładnie ! Valdes broń Bramki Barcy godnie i nie ściągaj tej koszulki przez wiele lat !
Valdes 4ever !

0

Skubany ,,
Warto brać przykład z Atomowej Pchły :P!

0

kurwa te jebane kontuzjie .. Mam andizeje ze nie wpłynie to na gre Barcy :.../

0

Masche, Masche dobrze mówisz !
Trudno o drugiego bramkarza .. Dokładnie tak ..
Pinto moim zdaniem jest bardzo dobrym bramkarzem, a Pep wie co z nim zrobić ;).

0

Moim zdaniem Neymar nie powinien przechodzić do Barcy .. Nie ten charakter .. jak już to Madryt ..

Co jak co .. Ale w piłce nie liczą się tylko umiejętności, lecz dobre więzi z rówieśnikami, a więzi Leo i Neymara nie są za dobre i tym bardziej, że chcą ze sobą rywalizować ..:/

NO TAK CZY NIE ?!

0

Coś pięknego !
Ta Barca .. No brak mi słów by opisać to co ona robi !
Udowadnia ludziom, że życie to nie tylko piłka nożna !

Kocham ich !

0

Miejmy nadzieje, że dziś Messi pokarze to na co go stać !
Potwierdzę tezę, że messi był jednym z najgorszych graczy na tym spotkaniu, ( CO OCZYWISCIE MNIE I WAS NIE ZADOWALA)..
No co ?! Zdarza się, że czasami chłopacy z Blaugrany grają gorzej .. zdarza się ..

Ale Kochamy ich za tą walkę i że nigdy sie nie poddawają !

0

NIE MOŻE !!!
Sam Adriano nie da sobie rady ^^ ;/.

0

O dokładnie tak ! ;)
Moim zdaniem, Pep powinien wypuścić młodych piłkarzy ;)
thiago itp ;)
Myslę, że jak jest podane w artykule, " Ten mecz będzie czystą formalnością"
Pozdrawiam ;)

0

Kurwa.. Panowie ...
Abidal ma przeejść .. I jeszcze Mascherano .. Coś się dzieje nie tak !!!!

:(:(:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?