Mimi'SoN
Dołączył/a: grudzień 2011
Licheń Stary / Konin
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmm.. Nie nie i jeszcze raz NIE !
Masche nie może odjeść ! Jeszcze Abidal ma niby odejść, znów Maxwell!
NIE NIE NIE!
Nasz defensor musi zostać w Barcelonie ;) No troszkę rzadko wchodzi ..
Ale co nam zostaje ??!! ZAUFAĆ GUARDIOLI i tyle ! ;)
0
Heh .. ;) Bardzo dobrze ujął to Zubi ;)
Będzie jeszce wiele takich osiągnięć ! ;)
Miejmy nadzieje ;)!
0
Skromność Leo'sia ;P
Piękny gest ! Dedykuje tą nagrodę swojemu przyjacielowi Xaviemu !
Myśle, że każdy z Barcelony zasługuje na złotą piłkę .. Ale przecież każdy ma inne zadanie w tym klubie ;) !
0
To sie nie liczy czy messi strzelił po podaniu Xaviego czy nie !
Strzela gole i tyle ! Xavi najlepszy asystent na świecie !
( Ostatnio byly wybory ^^). Wiec nie wiem o co Kaman ..
0
Pff.. o czym Ty wgl mowisz .. Messi jest najlepszy i nie liczy się jakis ronaldo teraz ..
A CO DO CZARnEGO KONIA !
Dzieciok widzę, że jestes 'sezonowcem' , Dokładnie XxxBarcafcbxxX !
Nie znasz historii.. Xavi jest w barcelonie bardzo! ALE TO BARDZO POTRZEBNY !
Jak każdy inny piłkarz ! ( Tam nie ma podziału.. Lepszyy.. gorszy,... )!
To jest Barca ! MES QUE UN CLUB !
0
Afellay da rade ! MŁODY SILNY !
W Barcie każdy ma swoje miejscie ! ;)
0
Pokora FC Barcelony !
Bo oni tacy są !
Panowie ? CZY NIE WIERZYCIE W BLAUGRANĘ ?!
Oni robią cuda i wiem, żę Cała Ekipa poradzi sobie !
Została jeszcze 2 runda spokojnie jest czaas ;) !
0
Pep i jego skromność ! Facet to jest prawdziwa cicha woda ;!;)
0
Dokładnie Xavi6 !
Należy się Xaviemu !!
0
WSZYSCY KOCHAMY BARCE ! ZA TO ŻE SĄ TACY JACY SĄ !
Nie chcemy ich innych ! ;)
0
Piękny mecz zagrany z zawodnikami 2 składu !
Brawa ! Pep Naprawdę widać, że chcesz zrobić z Tych młodych zawodnikow typu MESSI, Xavi itp ;)
PODZIWIAMY !
0
Kto jak kto .. Ale Nasz Pinto Wiele razem z barcą przeszedł ! I należy sie ogromny szacunek dla tego pana ! ;)
Staruszek ale Krzepe ma !
0
Heh .. Zapewne każdy zazdrości maluchom :)
Ale trzeba heh... Nasza T-mobile extra klasa też nam to zapewnia :d
Jeździ po kraju i pomaga że uchuchu.. xD pff ! co to ma być ^^
Barca to wiecej niż klub ! Ro rozumie problemy i pragnienia ludzi i tyle .
0
Hmm myślę że Abidal nie widzi w Barcelonie tylko ZARABIANIE PIENIĘDZY PRZEZ GRĘ .. I mam nadzieje że nie liczy sie tylko kasa ..
0
Bo przecież Trzeba myśleć o innych osobach ..
Ktoś kto leży w szpitalu może meć takie same marzenia jak my ..
Chce też kopnąć piłkę, lecz nie może no być może jeste niepełnosprawny ..
Barca widzi wszystko .. I nie tylko Grę lecz Tez problemy prostych ludzi ;)
Bo przecież Barca to : Més que un club !
0
Wzruszające ułamki sekund ;)
Powodzenia w nowym roku !
0
Dokladnie ... ! Jeszcze jedno El grande i kolejne zwyciestwo Barcy !
I już nie bedzie tak fajnie ;D
0
Dokładnie .. MÓJ SUT OZIL taki kozak jak ich wiele .. Duzo mówi a mało robi..
Jak i cały real ^^.
0
Podziwiam Tego Gościa w kręconych włoskach :P
Staruszek, ale mimo wszystko się trzyma ;)
Miejmy nadzieje, że NASZ MUR CHIŃSKI będzie jeszcze długo bronił Valdesa ;))
0
Barca Nie opuści potrzebujących ! ;)
0
0
Młody Neymar stara się przyciągnąć uwagę kibiców ..
Młody jest dobry .. Miejmy tylko nadzieje, że nie będzie podąrzał charakterem typu CR7 .. ;/
0
Dadzą rade z Osasuna ;)
0
0
hahah no nieźle .. xD
Ale To z Casillasem mogła by być prawda :D
0
Ja też ! :D ulga jak nic .. ALe wiecie .. NIE MA 100% pewności ..
0
ale to polska strona :d XDDD
0
Jaka ściema ??!! :d
0
Valdes Powrotu do Zdrowia !!
JEsteśmy z Tobą ;))