0

Osobiście nie zgadzam się tylko z miejscem 2 i 3 które powinny być odwrotnie. Shalke tak wysoko bo z tego co pamiętam to byli w półfinale LM i ograli Inter w ćwierćfinale. W lidze może radzili sobie nie dość dobrze ale puchar Niemiec wywalczyli. Inter natomiast tylko 1/4 LM i na dodatek zanotowali najgorszy start w Serie A odkąd pamiętam.

0

Czy moglibyście zlikwidować to przedłużenie belki z zakładkami. Z prawej ładnie jest przycięte a z lewej niepotrzebnie jest do brzegu strony.

Pozdrawiam

0

Jeszcze co do tabeli to Barca po 5 meczach była na 2 pozycji z lepszym bilansem bramkowym od Sevilii i Levante.

Jakby dało radę wstawić całą Tabelę, a nie pierwsze 6 pozycji to byłoby super (link cała tabela jakoś mi nie odpowiada. Dodatkowo pogrubiłbym Barcelone. Można też kolorowe tło wstawić kto do LM a kto do LE.

Pozdrawiam

0

Czy Wyniki meczy i aktualizacja tabeli będzie dokonywana dopiero po rozegranej całej kolejce ??

0

Witam

orientuje się ktoś po ile i kiedy będą dostępne bilety na Superpuchar ??

byłbym wdzięczny za info na gg 9908807

może być jakiś link z info

pozdrawiam

0

Witam

Planuje w sierpniu wyjazd do Barcelony i poszukuję jakiegoś taniego lokum dla dwóch osób na 11 dni. Hostele nie wchodzą w gre. Fajnie jakby to było coś sprawdzonego.

moje gg 9908807

Pozdrawiam

0

to cena tez powinna być jak za Cristiano w wieku 22 lat.

Olać i Sancheza i Pozzo. Niech sobie obaj siedzą w Udinese.

25 mln z wliczonymi zmiennymi w wysokości 5 mln to powinien być szczyt marzeń dla Pozzo.

0

to trochę tez wina polityki transferowej Barcelony.

Zresztą jak Barcelona już kogoś chce to ten ktoś musi być dobry a więc windują cene.

0

Osobiście mam nadzieje że ten transfer nie wypali bo kwota jakiej żądają jest zbyt wysoka. Nawet to co oferuje Barcelona to już kwota przekraczająca to co jest wart ten zawodnik.

25 mln to max jaki powinien kosztować.

i to z wliczonymi zmiennymi w tą kwote.

0

Bardzo dobrze na tych mistrzostwach prezentuje się jeszcze Iker Muniain.

0

Co do tego że widział bym Adriana w Barcelonie to chodziło mi raczej o bliżej nie określoną przyszłość. Bo miejsce na szpicy mamy aktualnie obsadzone najlepiej jak można :D

0

Kurde a ja był widział Adriana w Barcelonie.

Ciekawe ile będzie kosztował po tych mistrzostwach Europy U-21.

0

Niech idzie na rundę jesienną do Romy, zimą jak troszkę pogra wróci i będzie wzmocnieniem. Jak będzie mu się słabo wiodło w Romie to niech zostanie do następnego lata.

Sądzę że wypożyczenie do Romy było by dla niego punktem zwrotnym w karierze. Takim kamieniem milowym.

0

Skończyło się 4:0 ale to mało istotne. Czy oni w ogóle potrafią się cieszyć ze strzelonych bramek ? Rozumiem że to tylko mecz towarzyski i tylko z Albanią ale troszkę entuzjazmu by im się przydało. Jak patrze na tą ich radość to tylko mi się film Stanisława Barei przypomina "Miś"

0

czyżby z Ciudad Real w finale ??

0

Stachu6667

znaczy się ty też wierzysz w Messiego ?

0

Fajne statystyki ale brakuje tu troche danych.

Nie żebym się czepiał, ale przydałoby się apropo asyst wspomnieć.

Może apropo posiadania piłki przez zespół. Liczby podań, który z zawodników najwięcej. Skuteczności tych podań. Może coś ze spalonymi.

Przyjmijmy że to jest pierwsza część.

Z niecierpliwością czekam na kolejne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?