MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@turhiay oczywiście, że by dał ale to trzeba zobaczyć i to nie w jednym takim meczu a np. kilku. No ale czy Flick się na to zdecyduje to już jego decyzja
4
Na szczęście my nie mamy tu nic do gadania. Będzie grał to będzie jak nie to nie. Osobiście bym wolał Wojtka ale jego trzeba sprawdzić w meczu z dużo lepszym rywalem. Wtedy będzie można coś więcej powiedzieć
0
@piekielnewrota bo kolega tak sobie to wymyślił więc tak ma byc i koniec!!!
1
@FCB17 "fani" Messiego jak i Ronaldo to w większości po***y z resztą tak samo "kibice" Barcy czy Realu. Sam uwielbiam obu i w życiu nie dałbym się wciągnąć w jakąś głupią nic nie znaczącą wojenkę z psycho fanem jednego z nich.
2
@korn234 utkaj chłopie bo się tylko kompromitujesz na forum. Jak masz pisać bzdury to lepiej nie komentuj
2
@Andy83 kasuj komentarz kolega powiedział
1
@th@les To jest skandal, że ten chłop ma 10. Na ten numer zasługuje Yamal bez dwóch zdań
0
@kinioo Optymizm to jedyne co nam pozostało chyba xD
0
@damcio24 Myślę, że ich frajerstwo nie może się jednak równać z naszym, nie ten poziom
0
@bebeto77 Ci sami kibice dalej tasują do 0:4 z Realem a to nie oni na koniec rundy są przegrywami jak my
0
@Fermin szkoda, że nie w lidze :(
0
@Pawlak1992 dobrze wiesz czym to się skończy. To nie jest już taka pierwsza sytuacja
0
@Filipppe zachęcam do ponownego przeczytania mojego komentarza i zastanowienia się raz jeszcze o co mi chodziło xD. Skoro dla Ciebie wygranie z Realem i Bayernem to nasz jedyny i najważniejszy sukces to podziwiam. Tylko szkoda, że to oni kończą na pierwszym miejscu w lidze i nie zrobili z siebie pośmiewiska. No ale wiadomo 0:4 i jedziemy na tym wydarzeniu do końca sezonu jupi xddd
0
@WiernyKibic111 Taki niby wierny kibic a komentarz typowego plastika
1
@Nightraider źle się zestarzało xDDD
0
Serio 52% osób zagłosowała na świetny początek hahahaha. Co nam z tego ŚWIETNEGO startu skoro od początku listopada gramy piach i skończyliśmy na trzecim miejscu w lidze? Powinniśmy prowadzić dużą ilością punktów a z tego co widzę to połowa ludzi się cieszy, że mieliśmy świetny start xD. Jedyne co tu może być pozytywnym zakończeniem rundy to drugie miejsce w LM.
1
Spokojnie te dwa tygodnie Wojtek wystarczą żebyś pokazał Peni jak się broni :)