0

@turhiay oczywiście, że by dał ale to trzeba zobaczyć i to nie w jednym takim meczu a np. kilku. No ale czy Flick się na to zdecyduje to już jego decyzja

4

Na szczęście my nie mamy tu nic do gadania. Będzie grał to będzie jak nie to nie. Osobiście bym wolał Wojtka ale jego trzeba sprawdzić w meczu z dużo lepszym rywalem. Wtedy będzie można coś więcej powiedzieć

0

@piekielnewrota bo kolega tak sobie to wymyślił więc tak ma byc i koniec!!!

1

@FCB17 "fani" Messiego jak i Ronaldo to w większości po***y z resztą tak samo "kibice" Barcy czy Realu. Sam uwielbiam obu i w życiu nie dałbym się wciągnąć w jakąś głupią nic nie znaczącą wojenkę z psycho fanem jednego z nich.

2

@korn234 utkaj chłopie bo się tylko kompromitujesz na forum. Jak masz pisać bzdury to lepiej nie komentuj

2

@Andy83 kasuj komentarz kolega powiedział

1

@th@les To jest skandal, że ten chłop ma 10. Na ten numer zasługuje Yamal bez dwóch zdań

0

@kinioo Optymizm to jedyne co nam pozostało chyba xD

0

@damcio24 Myślę, że ich frajerstwo nie może się jednak równać z naszym, nie ten poziom

0

@bebeto77 Ci sami kibice dalej tasują do 0:4 z Realem a to nie oni na koniec rundy są przegrywami jak my

0

@Fermin szkoda, że nie w lidze :(

0

@Pawlak1992 dobrze wiesz czym to się skończy. To nie jest już taka pierwsza sytuacja

0

@Filipppe zachęcam do ponownego przeczytania mojego komentarza i zastanowienia się raz jeszcze o co mi chodziło xD. Skoro dla Ciebie wygranie z Realem i Bayernem to nasz jedyny i najważniejszy sukces to podziwiam. Tylko szkoda, że to oni kończą na pierwszym miejscu w lidze i nie zrobili z siebie pośmiewiska. No ale wiadomo 0:4 i jedziemy na tym wydarzeniu do końca sezonu jupi xddd

0

@WiernyKibic111 Taki niby wierny kibic a komentarz typowego plastika

1

@Nightraider źle się zestarzało xDDD

0

Serio 52% osób zagłosowała na świetny początek hahahaha. Co nam z tego ŚWIETNEGO startu skoro od początku listopada gramy piach i skończyliśmy na trzecim miejscu w lidze? Powinniśmy prowadzić dużą ilością punktów a z tego co widzę to połowa ludzi się cieszy, że mieliśmy świetny start xD. Jedyne co tu może być pozytywnym zakończeniem rundy to drugie miejsce w LM.

1

Spokojnie te dwa tygodnie Wojtek wystarczą żebyś pokazał Peni jak się broni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?