0

@Litman Lewy to nie tylko bramki ale i mental i przykład do naśladowania dla naszych młodych gwiazd. Dla mnie oby został jak najdłużej bo i tak bramki będzie strzelał a przy okazji będzie wywierał bardzo dobry wpływ na młodych którzy się z nim zżyli.

3

@LinekMichal Po Lewym dosłownie mógłby przejechać czołg a chłop by wstał, otrząsnął się i grał dalej xD.

0

@addept No dobra masz trochę racji bo faktycznie jest spore grono osób które za wszelką cenę będą równać Lewego z wiadomo czym. Natomiast ich nie miałem na myśli tylko normalnych kibiców którzy raczej byliby z tego powodu zadowoleni. Ale jak mówisz raczej na złotą piłkę dla Lewego jest już za późno i z Barcy jak już to taki Raphinha ma największą szansę.

2

@addept Nikt nie miałby tutaj z tym problemu. Polak dostający złotą piłkę to byłoby coś pięknego tym bardziej, że są mu winni za 2020. Mógł jeszcze dostać w 2021 ale niestety przyznali Messiemu :(. Także każdy tutaj raczej byłby zadowolony o ile jest kibicem Barcy i nie pluje na rodaka.

0

Komentarz usunięty

0

@Ramon_Villaverde Typowe jechanie po Lewym bez żądnych argumentów. Ten "dziadek" jak go nazywasz jest obecnie najlepszym środkowych napastnikiem na świecie i z tym nie ma nawet dyskusji. Najpierw zapewnij mu porządną konkurencję a potem myśl o pozbyciu się go.

0

@Rarenzio Skoro Lewy psuje od trzech lat styl gry Barcy to już nie wiem co Tobie napisać. Pierwsze słyszę żeby w piłce nożnej jeden zawodnik z 11 w drużynie "psuł" styl gry całego zespołu. Zawsze myślałem, że od stylu gry jest trener ale najwyraźniej się myliłem. A co do nacji to chodziło mi, że my jako Polacy powinniśmy być dumni z tego, że dwóch rodaków gra w jednym z najlepszych klubów na świecie zamiast w jakimś zadupiu np. Ekstraklasie. No nic nie mam zamiaru Ci nic wmówić każdy ma swoje zdanie. Miłego oglądania dzisiejszego meczu i podro :)

1

@Rarenzio Powiem tak, skoro piszesz na forum, że nie możesz doczekać się odejścia naszych rodaków z Barcy to nie oczekuj pozytywnego przyjęcia Twojego komentarza. Lewy który tyle dał temu zespołowi i to nie tylko pod kątem samych bardzo dobrych wyników ale i doświadczenia oraz pomocy młodym zawodnikom. Gość który powoli będzie przechodził na emeryturę a mimo to jest obecnie najlepszym ale niepodważalnie w top 3 środkowych napastników na świecie w wieku 37 lat, ale nie bo jakiś no name z forum o Barcy napiszę, że gra piach i nie może doczekać się jego odejścia. O Szczęsnym nie będę pisał bo jest za krótko w tym klubie i zagrał zbyt małą ilość spotkań żeby go osądzać ale znowu, kolejny Polak w Barcy to powinna być duma.
Szczerze? Nie mam pojęcia po co w ogóle Ci tłumaczę tak banalne rzeczy jako nie tylko długoletni kibic Barcy ale przede wszystkim Polak który jest dumny z rodaków. Śmieszni są Ci co jeszcze na początku sezonu beatowali mięso do Lewego bo o Panie jaka forma a teraz jak Ty chcą go wywalić na zbity pysk. Nie mam pojęcia od kiedy jesteś tym kibicem Barcy i szczerze mało mnie to obchodzi. Natomiast pisząc takie bzdury sam tylko pokazujesz, że masz jakiś problem do naszych.
A co do pytania o ilość idiotów to już sam sobie odpowiedz.

0

@Rarenzio Śmieszne i żałosne jest ciągłe obwinianie Lewego o wszystko, że gra piach. A co Raphinha, Yamal czy Ferran grają nieskazitelnie? Jak można prawie 37 letniego chłopa który jest liderem strzelców w LaLiga czy Lidze Mistrzów sprowadzać do piachu? Zwykły plastikowy i sezonowy "kibic" Barcy z Ciebie nic więcej pisząc, że nie możesz się doczekać odejścia naszych rodaków! Jeszcze będziesz coś pisał o klubie o którym nie masz pojęcia, żałosne zachowanie i wstyd za takich "kibiców".

2

@Coutinho007 O ile byłby faktycznie porządną konkurencją dla Matsa (w co nie wątpię) to jak najbardziej bym widział Wojtka jeszcze na jeden sezon.

0

@Mateee93 Yamal to nie Fati. Dźwignie jeszcze z sporym zapasem bo on w odróżnieniu do Fatusa ma umiejętności i głowę.

2

@xavi890 żeby tylko Barca miała więcej takich kibiców jak Ty to świat byłby lepszy. Śmieszne, że jest cała masa bolaczków którzy wytykają każdy nawet najmniejszy błąd Lewemu a jak ten na początku ładował gol za golem to beatowali do niego mięso. Zwykła polska zazdrość i tyle w temacie. Normalni kibice będą się cieszyć z jego liczb i co zrobił dla klubu do tego czasu. I nie, nie mam tylko na myśli jego wyników czy statystyk.

0

@KibicBarcy84 Messi ma osiem złotych piłek a ja jakoś się nim nigdy nie podniecałem :)

2

@KingKali Ale pier*olenie, Lewy rozwali finansowo Barcę? Ty się dobrze czujesz kolego? To już nie jego problem tylko zarządu który powinien o takie sprawy dbać. Wiadomo, że nie będzie już tyle zarabiał co obecnie ale to nie po jego stronie leży problem finansowy Barcy. A co do jego "człapania" na boisku to zwykłe pieprzenie. Gość co ma takie liczby w tym wieku co mało który piłkarz. Nadal jest jednym z najlepszych pomimo gorszej formy. Strasznie mnie wnerwia takie głupie gadanie.

0

@przygon85 I po kiego nam on potrzebny? Robić go za chłopca od atmosfery na ławie?

1

@partymaker Przecież tam by go pozabijali na boisku xD

0

@snoopy Tak? I za kogo miałby grać? Bo raczej nie zgodziłby się na rolę zmiennika/grzania ławy przez pół sezonu.

0

Kendrick Lamar naprawdę póki co bardzo udany sezon. Mam nadzieję, że utrzyma wysoki poziom i zostanie z nami na dłużej.

0

@Unique Ale pier*olenie xDDD

0

@jacek905 "duża kasa" xDDDDD

0

19

Pau Cubarsi to jest taki kot, że nie mam pytań. Oby został z nami jak najdłużej i ma nadzieję, że jego forma będzie tylko coraz lepsza.

0

@Gacu95 Ale co powiedział? Nie zrozumiałeś mojego komentarza czy co? xD

0

@Carlosss Nikt nie powiedział, że wypada na dobre. Flick pewnie chce dać Wojtkowi się odkuć za poprzedni mecz

0

@CPuyol Oby było tak jak piszesz. Tylko trzeba pamiętać, że my też możemy trochę tych punktów jeszcze pogubić chociaż faktycznie aż tak ciężkiego terminarza mieć nie będziemy.

1

@RymsonPL W końcu ktoś mówiący z sensem.

4

@Fermin Przykro to pisać ale Real tak jak my się nie sfrajerzy. Wiadomo do końca jeszcze sporo czasu ale to naprawdę musielibyśmy wygrywać każdy mecz a Real musiałby zaliczyć kilka dużych wtop. Także nie jest to nie realne ale osobiście bym na taki scenariusz nie liczył. Dobrze, że w LM nam póki co super idzie.

0

@partymaker potężna klątwa poleciała

0

@Barcatroll Lewemu w ogóle przydałaby się konkurencja to fakt. Może w letnim okienku transferowym kogoś sprowadzą.

0

@Marusek tylko ta "miłość" do Barcy nie powinna być ślepa. Krytyka też jest potrzebna ale oczywiście nie można przekroczyć pewnej granicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?