MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman Lewy to nie tylko bramki ale i mental i przykład do naśladowania dla naszych młodych gwiazd. Dla mnie oby został jak najdłużej bo i tak bramki będzie strzelał a przy okazji będzie wywierał bardzo dobry wpływ na młodych którzy się z nim zżyli.
3
@LinekMichal Po Lewym dosłownie mógłby przejechać czołg a chłop by wstał, otrząsnął się i grał dalej xD.
0
@addept No dobra masz trochę racji bo faktycznie jest spore grono osób które za wszelką cenę będą równać Lewego z wiadomo czym. Natomiast ich nie miałem na myśli tylko normalnych kibiców którzy raczej byliby z tego powodu zadowoleni. Ale jak mówisz raczej na złotą piłkę dla Lewego jest już za późno i z Barcy jak już to taki Raphinha ma największą szansę.
2
@addept Nikt nie miałby tutaj z tym problemu. Polak dostający złotą piłkę to byłoby coś pięknego tym bardziej, że są mu winni za 2020. Mógł jeszcze dostać w 2021 ale niestety przyznali Messiemu :(. Także każdy tutaj raczej byłby zadowolony o ile jest kibicem Barcy i nie pluje na rodaka.
0
Komentarz usunięty
0
@Ramon_Villaverde Typowe jechanie po Lewym bez żądnych argumentów. Ten "dziadek" jak go nazywasz jest obecnie najlepszym środkowych napastnikiem na świecie i z tym nie ma nawet dyskusji. Najpierw zapewnij mu porządną konkurencję a potem myśl o pozbyciu się go.
0
@Rarenzio Skoro Lewy psuje od trzech lat styl gry Barcy to już nie wiem co Tobie napisać. Pierwsze słyszę żeby w piłce nożnej jeden zawodnik z 11 w drużynie "psuł" styl gry całego zespołu. Zawsze myślałem, że od stylu gry jest trener ale najwyraźniej się myliłem. A co do nacji to chodziło mi, że my jako Polacy powinniśmy być dumni z tego, że dwóch rodaków gra w jednym z najlepszych klubów na świecie zamiast w jakimś zadupiu np. Ekstraklasie. No nic nie mam zamiaru Ci nic wmówić każdy ma swoje zdanie. Miłego oglądania dzisiejszego meczu i podro :)
1
@Rarenzio Powiem tak, skoro piszesz na forum, że nie możesz doczekać się odejścia naszych rodaków z Barcy to nie oczekuj pozytywnego przyjęcia Twojego komentarza. Lewy który tyle dał temu zespołowi i to nie tylko pod kątem samych bardzo dobrych wyników ale i doświadczenia oraz pomocy młodym zawodnikom. Gość który powoli będzie przechodził na emeryturę a mimo to jest obecnie najlepszym ale niepodważalnie w top 3 środkowych napastników na świecie w wieku 37 lat, ale nie bo jakiś no name z forum o Barcy napiszę, że gra piach i nie może doczekać się jego odejścia. O Szczęsnym nie będę pisał bo jest za krótko w tym klubie i zagrał zbyt małą ilość spotkań żeby go osądzać ale znowu, kolejny Polak w Barcy to powinna być duma.
Szczerze? Nie mam pojęcia po co w ogóle Ci tłumaczę tak banalne rzeczy jako nie tylko długoletni kibic Barcy ale przede wszystkim Polak który jest dumny z rodaków. Śmieszni są Ci co jeszcze na początku sezonu beatowali mięso do Lewego bo o Panie jaka forma a teraz jak Ty chcą go wywalić na zbity pysk. Nie mam pojęcia od kiedy jesteś tym kibicem Barcy i szczerze mało mnie to obchodzi. Natomiast pisząc takie bzdury sam tylko pokazujesz, że masz jakiś problem do naszych.
A co do pytania o ilość idiotów to już sam sobie odpowiedz.
0
@Rarenzio Śmieszne i żałosne jest ciągłe obwinianie Lewego o wszystko, że gra piach. A co Raphinha, Yamal czy Ferran grają nieskazitelnie? Jak można prawie 37 letniego chłopa który jest liderem strzelców w LaLiga czy Lidze Mistrzów sprowadzać do piachu? Zwykły plastikowy i sezonowy "kibic" Barcy z Ciebie nic więcej pisząc, że nie możesz się doczekać odejścia naszych rodaków! Jeszcze będziesz coś pisał o klubie o którym nie masz pojęcia, żałosne zachowanie i wstyd za takich "kibiców".
2
@Coutinho007 O ile byłby faktycznie porządną konkurencją dla Matsa (w co nie wątpię) to jak najbardziej bym widział Wojtka jeszcze na jeden sezon.
0
@Mateee93 Yamal to nie Fati. Dźwignie jeszcze z sporym zapasem bo on w odróżnieniu do Fatusa ma umiejętności i głowę.
2
@xavi890 żeby tylko Barca miała więcej takich kibiców jak Ty to świat byłby lepszy. Śmieszne, że jest cała masa bolaczków którzy wytykają każdy nawet najmniejszy błąd Lewemu a jak ten na początku ładował gol za golem to beatowali do niego mięso. Zwykła polska zazdrość i tyle w temacie. Normalni kibice będą się cieszyć z jego liczb i co zrobił dla klubu do tego czasu. I nie, nie mam tylko na myśli jego wyników czy statystyk.
0
@KibicBarcy84 Messi ma osiem złotych piłek a ja jakoś się nim nigdy nie podniecałem :)
2
@KingKali Ale pier*olenie, Lewy rozwali finansowo Barcę? Ty się dobrze czujesz kolego? To już nie jego problem tylko zarządu który powinien o takie sprawy dbać. Wiadomo, że nie będzie już tyle zarabiał co obecnie ale to nie po jego stronie leży problem finansowy Barcy. A co do jego "człapania" na boisku to zwykłe pieprzenie. Gość co ma takie liczby w tym wieku co mało który piłkarz. Nadal jest jednym z najlepszych pomimo gorszej formy. Strasznie mnie wnerwia takie głupie gadanie.
0
@przygon85 I po kiego nam on potrzebny? Robić go za chłopca od atmosfery na ławie?
1
@partymaker Przecież tam by go pozabijali na boisku xD
0
@snoopy Tak? I za kogo miałby grać? Bo raczej nie zgodziłby się na rolę zmiennika/grzania ławy przez pół sezonu.
0
Kendrick Lamar naprawdę póki co bardzo udany sezon. Mam nadzieję, że utrzyma wysoki poziom i zostanie z nami na dłużej.
0
@Unique Ale pier*olenie xDDD
0
@jacek905 "duża kasa" xDDDDD
0
@dzefrej234 Amen
19
Pau Cubarsi to jest taki kot, że nie mam pytań. Oby został z nami jak najdłużej i ma nadzieję, że jego forma będzie tylko coraz lepsza.
0
@Gacu95 Ale co powiedział? Nie zrozumiałeś mojego komentarza czy co? xD
0
@Carlosss Nikt nie powiedział, że wypada na dobre. Flick pewnie chce dać Wojtkowi się odkuć za poprzedni mecz
0
@CPuyol Oby było tak jak piszesz. Tylko trzeba pamiętać, że my też możemy trochę tych punktów jeszcze pogubić chociaż faktycznie aż tak ciężkiego terminarza mieć nie będziemy.
1
@RymsonPL W końcu ktoś mówiący z sensem.
4
@Fermin Przykro to pisać ale Real tak jak my się nie sfrajerzy. Wiadomo do końca jeszcze sporo czasu ale to naprawdę musielibyśmy wygrywać każdy mecz a Real musiałby zaliczyć kilka dużych wtop. Także nie jest to nie realne ale osobiście bym na taki scenariusz nie liczył. Dobrze, że w LM nam póki co super idzie.
0
@partymaker potężna klątwa poleciała
0
@Barcatroll Lewemu w ogóle przydałaby się konkurencja to fakt. Może w letnim okienku transferowym kogoś sprowadzą.
0
@Marusek tylko ta "miłość" do Barcy nie powinna być ślepa. Krytyka też jest potrzebna ale oczywiście nie można przekroczyć pewnej granicy.