0

@Cule1797 Ale po jakiego ch*ja miałbym coś na coś zamieniać??? Ludzie krwa już są totalnie odklejeni. To czy Barca będzie mistrzem to już nie zasługa jednego zawodnika. Osobiście dalej trzymam kciuki za Lewego w wyścigu o króla strzelców i mam nadzieję, że to dowiezie. A jak nie to nie i tyle w temacie.

0

@bulo Na szczęście nie Ty o tym decydujesz xD

0

@sokot Taką mam nadzieję, że po ostatnich batach byśmy i tak z nimi wygrali.

0

@sokot W meczach ligowych ostatnio bardzo dobrze nam z nimi idzie. Problem może pojawić się w potencjalnym finale LM gdzie umówmy się ale są to rozgrywki Realu nawet grając słabo. Często jakimś fuksem wygrywają i podobnie mogłoby być w takim finale z nami. Ale gdyby Barca spięła dupe i faktycznie zagrała z nimi tak jak w meczach ligowych to byłoby coś pięknego. Wygrać LM i to na dodatek z Realem. No ale wiadomo do tego najpierw musi dojść a przed nami i Realem nie łatwa droga.

0

@Rifek Tak tylko mi się skojarzyło nic konkretnego :)

2

@slayer A Ramos to tylko rzeźnik? Może chodziło mi o aspekt wizualny. Z resztą też podobnie gra czasami i ma charakter lidera.

1

@cracker jeszcze żadnemu kibicowi Barcy korona myślę z głowy nie spadła po przeczytaniu nagłówka artykułu związanego z Realem. Z resztą nie musisz w niego klikać to nie będziesz musiał poświęcać swojego czasu.

1

Świetna wiadomość! Nie wiem dlaczego ale Martinez ma taki trochę vive Ramosa jak na niego patrzę. Tak czy inaczej obrońca na chwilę obecną świetny i oby taką formę utrzymał do końca.

0

@Ronad10 Nie wiem, jest cała masa ludzi którzy się zesrali o przekupienie Marciniaka przez Real w stosunku do karnego Alvareza. Jeszcze piszesz o śmietankowych rycerzykach to Tobie odpisuje na ten temat. Jak miałeś coś innego na myśli to sory i nie było tematu.

0

@RumbleDelivery ja znam nieco inną definicję wroga. Więc jak już to rywal ;)

0

@wmxmj No to nic nie poradzę jak nie widzisz przesunięcia się piłki nawet w największym spowolnieniu. Dokładnie przed samym strzałem to widać.

0

Komentarz usunięty

0

@turhiay



Proszę bardzo

1

@Ronad10 Jakich rycerzyków? Fakt, Real zagrał tragicznie ale nie można pisać, że mecz przekupiony czy coś takiego bo ewidentnie tak nie było. W powtórce przy karnym Alvareza widać jak piłka lekko się przesuwa przez co były dwa kontakty z piłką. Także kontrowersji tutaj nie ma.

0

@Gibbon_FCB



Tutaj na dużym spowolnieniu ewidentnie widać jak piłka lekko bo lekko ale się przesuwa.

0

@Wafelattio Zgadzam się z Tobą tylko Real to trochę inna drużyna w LM niż w lidze. Ale fakt, byłoby super wygrać z nimi w finale.

0

@bulczynski Może jakiś screen lata po necie już ale nie chce mi się szukać

0

@kinioo to fajny przekręt jak chłop obiema nogami piłkę dotknął xddddd

3

@bulczynski chyba dotknął obiema nogami piłki i dlatego

0

@TroY_PL Wybacz ale pieprzenie straszne

0

@RumbleDelivery Od kiedy Real jest naszym największym wrogiem? Pierwsze słyszę ale ok

0

@RymsonPL pewnie ta

1

Ja pierdole znowu oglądać dogrywkę i pewnie rzuty karne...

3

@Snickers96 Przecież każdy tutaj interpretuje przepisy na swój sposób to czego oczekujesz xD

1

@RymsonPL Real zawszę coś z dupy walnie na koniec i wynik będzie na ich korzyść xD.

0

Dziś za Realem bo po pierwsze nie trawię Atletico a po drugie marzy się myślę nam wszystkim el classico w finale.

1

@Rarenzio Tacy "fani" Barcy jak Ty są tutaj chyba tylko dla takich durnych komentarzy

1

@KibicBarcy84 Trochę tak jak cała masa innych środkowych napastników. Bez dobrych skrzydłowych byłoby im ciężko wykręcać takie liczby. A Lewy tym bardziej jest taką dziewiątką, która żyje z podań zamiast dryblingów i kiwania kilku obrońców.

0

@Maysterme prawda

0

@kpiarz Słuchaj, może być jak mówisz. Wcale nie wątpię, że PSG może wygrać z jednym jak i drugim zespołem ale dla mnie raczej jest na gorszej pozycji. Ale tak, zobaczymy jak to się skończy i żadnego scenariusza nie można wykluczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?