MirusAmisz
Dołączył/a: październik 2024
Kalee
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1797 Ale po jakiego ch*ja miałbym coś na coś zamieniać??? Ludzie krwa już są totalnie odklejeni. To czy Barca będzie mistrzem to już nie zasługa jednego zawodnika. Osobiście dalej trzymam kciuki za Lewego w wyścigu o króla strzelców i mam nadzieję, że to dowiezie. A jak nie to nie i tyle w temacie.
0
@bulo Na szczęście nie Ty o tym decydujesz xD
0
@sokot Taką mam nadzieję, że po ostatnich batach byśmy i tak z nimi wygrali.
0
@sokot W meczach ligowych ostatnio bardzo dobrze nam z nimi idzie. Problem może pojawić się w potencjalnym finale LM gdzie umówmy się ale są to rozgrywki Realu nawet grając słabo. Często jakimś fuksem wygrywają i podobnie mogłoby być w takim finale z nami. Ale gdyby Barca spięła dupe i faktycznie zagrała z nimi tak jak w meczach ligowych to byłoby coś pięknego. Wygrać LM i to na dodatek z Realem. No ale wiadomo do tego najpierw musi dojść a przed nami i Realem nie łatwa droga.
0
@Rifek Tak tylko mi się skojarzyło nic konkretnego :)
2
@slayer A Ramos to tylko rzeźnik? Może chodziło mi o aspekt wizualny. Z resztą też podobnie gra czasami i ma charakter lidera.
1
@cracker jeszcze żadnemu kibicowi Barcy korona myślę z głowy nie spadła po przeczytaniu nagłówka artykułu związanego z Realem. Z resztą nie musisz w niego klikać to nie będziesz musiał poświęcać swojego czasu.
1
Świetna wiadomość! Nie wiem dlaczego ale Martinez ma taki trochę vive Ramosa jak na niego patrzę. Tak czy inaczej obrońca na chwilę obecną świetny i oby taką formę utrzymał do końca.
0
@Ronad10 Nie wiem, jest cała masa ludzi którzy się zesrali o przekupienie Marciniaka przez Real w stosunku do karnego Alvareza. Jeszcze piszesz o śmietankowych rycerzykach to Tobie odpisuje na ten temat. Jak miałeś coś innego na myśli to sory i nie było tematu.
0
@RumbleDelivery ja znam nieco inną definicję wroga. Więc jak już to rywal ;)
0
@wmxmj No to nic nie poradzę jak nie widzisz przesunięcia się piłki nawet w największym spowolnieniu. Dokładnie przed samym strzałem to widać.
0
Komentarz usunięty
0
@turhiay
Proszę bardzo
1
@Ronad10 Jakich rycerzyków? Fakt, Real zagrał tragicznie ale nie można pisać, że mecz przekupiony czy coś takiego bo ewidentnie tak nie było. W powtórce przy karnym Alvareza widać jak piłka lekko się przesuwa przez co były dwa kontakty z piłką. Także kontrowersji tutaj nie ma.
0
@Gibbon_FCB
Tutaj na dużym spowolnieniu ewidentnie widać jak piłka lekko bo lekko ale się przesuwa.
0
@Wafelattio Zgadzam się z Tobą tylko Real to trochę inna drużyna w LM niż w lidze. Ale fakt, byłoby super wygrać z nimi w finale.
0
@bulczynski Może jakiś screen lata po necie już ale nie chce mi się szukać
0
@kinioo to fajny przekręt jak chłop obiema nogami piłkę dotknął xddddd
3
@bulczynski chyba dotknął obiema nogami piłki i dlatego
0
@TroY_PL Wybacz ale pieprzenie straszne
0
@RumbleDelivery Od kiedy Real jest naszym największym wrogiem? Pierwsze słyszę ale ok
0
@RymsonPL pewnie ta
1
Ja pierdole znowu oglądać dogrywkę i pewnie rzuty karne...
3
@Snickers96 Przecież każdy tutaj interpretuje przepisy na swój sposób to czego oczekujesz xD
1
@RymsonPL Real zawszę coś z dupy walnie na koniec i wynik będzie na ich korzyść xD.
0
Dziś za Realem bo po pierwsze nie trawię Atletico a po drugie marzy się myślę nam wszystkim el classico w finale.
1
@Rarenzio Tacy "fani" Barcy jak Ty są tutaj chyba tylko dla takich durnych komentarzy
1
@KibicBarcy84 Trochę tak jak cała masa innych środkowych napastników. Bez dobrych skrzydłowych byłoby im ciężko wykręcać takie liczby. A Lewy tym bardziej jest taką dziewiątką, która żyje z podań zamiast dryblingów i kiwania kilku obrońców.
0
@Maysterme prawda
0
@kpiarz Słuchaj, może być jak mówisz. Wcale nie wątpię, że PSG może wygrać z jednym jak i drugim zespołem ale dla mnie raczej jest na gorszej pozycji. Ale tak, zobaczymy jak to się skończy i żadnego scenariusza nie można wykluczyć.