0

@Kgorecki2500 tak samo xd

0

@RymsonPL w zeszłym sezonie my byliśmy żałośni w tym oni. W przyszłym sezonie może być na odwrót i tak w kółko.

0

@kinioo chyba nikt, to przecież Real

0

Spoko, przynajmniej szybciej będziesz siadał na ławce rezerwowych :)

1

@Remi70 Szkoda, że Roque taki nie był. A mielibyśmy dobrego zmiennika za Lewego czasami

2

@filipo2002 Tu nie Flick ma coś z głową tylko durni dziennikarze

11

@Greg1991 sam meczu nie wygra? A ile razy stawał się bohaterem meczu strzelając jako jedyny bramkę (patrz np. mecz z Litwą) lub bramkę decydującą?

0

Oby NIGDY go nie sprzedali. Pedri musi zostać legendą Barcy pokroju Xaviego lub Iniesty.

7

Nie wiem jakby się Rooney wpasował do Barcy ale to był brutal niezły xd. Na pewno bardzo dobry napastnik to bez dwóch zdań i osobiście jeden z moich ulubionych piłkarzy Czerwonych Diabłów.

1

@Remi70 raczej 2027/2028

2

@sondisonda dokładnie, a pokazał to w ostatnim meczu xD

0

@RumbleDelivery 105 obstawiam

19

@1LY0 Najbardziej okradziony piłkarz w historii ze złotej piłki :(

0

@Karolo1 Powinni Platynova dać jako asystenta to byłoby ciekawie xd

0

@pienaar coś tam ktoś kiedyś wspominał

1

Rekinoszprotka ma dziś kolejną szansę coś udowodnić. Ale liczę na to, że chociaż w drugiej połowie Lewego wpuści co by bramkę ustrzelił a co.

11

Lepiej żeby Carlito został w Realu bo musimy klepać punkty na śmietankach. Z potencjalnym Alonso nie wiem czy byłoby tak łatwo jak obecnie.

1

@Rarenzio ale ja nie mam zamiaru googlować, podaj mi tutaj proszę definicję celebryty Lewandowskiego. Chyba, że tak pierd*lisz dla pierd*lenia to powiedz żebym czasu na Ciebie nie tracił.

0

@Rifek miejmy nadzieje, że zakończy karierę reprezentacyjną po MŚ. Też mnie już wnerwia i męczy durne pitolenie dziennikarzy i "znafcuf". Niech tylko skupi się na grze w klubie bo w repce już i tak nie ma czego udowodnić. Będą ludzie za nim płakać oj będą ale to już ich problem xD.

3

@FloroFloro nie powiedział nikt nigdy, że Lewy ciągnie kadrę w dół xDDD.

0

@Rarenzio Tzn szanuje Twoje zdanie bo każdy ma prawo je mieć ale się z nim kompletnie nie zgadzam. Podaj mi proszę definicje celebryty bo chyba nie rozumiem o co Ci chodzi. Widzę, że jesteś na tej stronie tylko i wyłącznie po to żeby szkalować rodaków oraz wypisywać bzdury na temat tego klubu co już nie raz pokazałeś. Także nie wiem jakiego mózgu szkoda bo na pewno nie Twojego xD.

0

@Messibestplayerintheworld Ale fakt pewnie trzeba będzie za jakiś czas rozglądać się za następcą Lewego.

0

@Messibestplayerintheworld Nowa 9'tka to bardziej pod koniec przyszłego sezonu. Wątpię żeby mieli teraz wydawać kasę na środkowego napastnika jak gdzie indziej można poszukać wzmocnienia lub zmiennika.

0

@Rupert_Haubica już nie mogę się doczekać naszej najlepszej dziesiątki w historii tego klubu ;P

0

@Rarenzio Ale czego Ty wymagasz od zaraz 37 letniego środkowego napastnika który od dawna żyje z podań i nie kreuje zbyt wielu okazji samemu. Lewy to nie Ronaldinho który przedrybluje 10 zawodników, połowie w trakcie ściągnie spodenki dla beki a na końcu przed strzeleniem bramki zatańczy sambę czy co to tam jest. Od Roberta nikt dryblingów nie oczekuje bo to nie ten typ piłkarza. Odbiory tak samo, który napastnik ma jakieś świetne statystyki odnośnie odbiorów piłki, to nie jego zadanie. I pomimo tego gość dalej notuje genialne liczby jak na swój wiek i formę. Od takiego piłkarza jak on wymaga się praktycznie jedynego, strzelania bramek i może od czasu do czasu asystowania kolegom ze skrzydeł i tyle. I z Lewego żaden celebryta więc to też sory ale głupie pisanie.

7

@Rarenzio Leżę ze śmiechu na podłodze po Twoich słowach XDDDDDD. Jak na Twoim zdaniem pół celebrytę pół chodzącego zawodnika, Lewy ma dosyć konkretne liczby i dalej jest topowym napastnikiem na świecie. A co do meczu Argentyna Brazylia nie mam pytań jak możesz to porównać z grą zawodników jednych z najmocniejszych reprezentacji do gry Polaków. Przemyśl następnym razem co piszesz bo chce się tylko śmiać i łapać za głowę.

0

@aiven być może xD

1

@korn234 Co Ty ...dolisz?

0

@aiven też nie rozumiem o co koledze chodzi xd

2

Bardzo dobra decyzja! Szczerze repka mało co mnie teraz obchodzi i chcę żeby Lewy zagrał w najbliższym meczu bez problemu. Jest to świetna okazja żeby inni nasi napastnicy pokazali jaja i to, że oni również potrafią coś strzelić. Bo jak Lewy odejdzie z kadry to będzie płacz, że nie mamy nikogo kto go chociaż w połowie zastąpi. A i tak umówmy się klub jest obecnie ważniejszy od repki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?