0

@maszkey Ale co marnował? 93 gole w 134 meczach, średnia bramek na poziomie Suareza. Lewy jak dojdzie do top 5 najlepszych strzelców Barcy w co nie wątpie to będzie w całej historii Barcy jednym z najlepszych napastników. To co piszesz nie ma najmniejszego sensu sory. "Zaufano", chłopie Lewy tyle wniósł do tego zespołu i nie mówię tylko o bramkach ale i atmosferze, doświadczeniu i pomocy młodym zawodnikom, że nikt nie ma mu nic za złe.

0

@Wojtek84 Muszę tłumaczyć? Porównywanie form obu Panów jest co najmniej śmieszne

0

@aiven No i o to właśnie chodzi. Lewy musi mieć konkurencję

0

@ArcziArtt Kto to Bobek? Nie znam takiego piłkarza Barcy

0

@Wojtek84 Nie ośmieszaj się lepiej xD.

6

@Jasiorro66 kupujemy ale jako konkurencja dla Lewego. Nie ma opcji żeby nowa 9'tka robiła takie liczby jak on, sory ale taka prawda.

1

@Masp Grał na bardzo wysokim poziomie na początku sezonu i nie przekonasz mnie, że nie. Odstawił wtedy konkurencję daleko daleko w tyle. Obecnie fakt, gra słabo ale nie rozumiem jak można od prawie 37 latka oczekiwać takiej formy przez cały sezon? Z resztą to jest typowa 9, jest od strzelania bramek to jakie ma to znaczenie czy to dobitki czy nie? Inni piłkarze na jego miejscu by tych dobitek tak nie wykorzystywali. Trzeba mu po prostu dać trochę czasu i wróci może nie do wybitnej ale dobrej formy.

1

@filipo2002 Mamy jak widać pierwszego płaczka. Ośmieszasz to się Ty bo jak Lewy strzeli to będziesz do niego bił mięso bo rodak strzela. Ręce opadają jak można tak nagadywać na Lewego który w takim wieku zostawia konkurencję w tyle.

1

@Masp Oczywiście, że wróci do dobrej formy ale do tego potrzeba trochę czasu. Przecież nie na darmo ma takie liczby wykręcone w tym sezonie. Nie jest możliwe to żeby piłkarz w jego wieku dosłownie każdy mecz grał na wysokim poziomie i strzelał jak powalony.

2

Tylko czekam aż Lewy strzeli bramkę i uciszy tych jeb**ych płaczków którzy tutaj najchętniej by go spalili na stosie. Niektórzy to są serio chyba sezonówki.

0

@filipo2002 eee... udajesz? Takim jak Ty trzeba chyba co chwilę liczby trzeba przypominać jakie robi w tym sezonie.

0

@Patriskos życzę powodzenia xD

0

@comtedurgell Ale my chcemy wygrać ten mecz nie przegrać xD

0

@krzywy miała być klątwa :(

1

@fotohobby No bo to Real. Poza tym niby z kim mają konkurować poza nami i kotleciko?

0

@krzywy drugi raz z rzędu razem z kotleciko to byłoby chyba za dużo xD

1

@norbi77 Przecież Ty w tym wpisie lecisz po Lewym jakby przegrał nam mecz nic innego XDDDD. Gość poza jedną sytuacją nie mógł nic więcej zrobić bo po prostu grali w osłabieniu przez co CAŁY atak Barcy leżał. No ale wiadomo jechanie po Lewym to dzisiaj standard. Takim jak Ty wydaje się chyba, że mamy do czynienia z dziewiątką pokroju Ronaldo który musi dryblować jak powalony i robić wszystko idealnie. To nie ten typ środkowego napastnika. Na niego trzeba w większości grać i wtedy będzie robił... a nie przepraszam, robi chore statystyki jeszcze w takim wieku. Dlaczego nie krytykujesz Yamala, Raphinhi czy innych którzy dają dupy od jakiegoś czasu? Już serio nudne jest to jechanie po Lewym myśląc, że gość ma 30 lat i jest w swoim prime xDDD.

1

@norbi77 Tak jak napisałem, czasem lepiej nic nie pisać bo idzie się ośmieszyć.

3

@norbi77 Czasem lepiej nie napisać nic niż "o czymś" :P. Można się nieco ośmieszyć

13

@norbi77 ale głupi komentarz

0

@FCBach tzn rotacja dobra a to jak zagrają zależy już od trenera i zawodników. Trzeba dać odpocząć kilku kluczowym zawodnikom bo tak to ich zajedziemy konkretnie.

0

Bardzo dobra rotacja, taki Lewy i Pedri zdecydowanie potrzebują krótką przerwę a skład i tak jest mocny.

2

@siara10 nick mówi sam za siebie, siara pisać taki komentarz xD

2

@Rupert_Haubica A Pajor co robi przepraszam? Też gra profesjonalnie w piłkę tylko po prostu na kobiecym poziomie. Jaki to ma w ogóle sens porównywać oba światy?

0

Sory ale to już Raphinha bardziej zasłużył za strzelenie gola xD

0

@Wojtek84 Raphinha dramat a nie średnio

0

@liber02 A nie było przypadkiem faulu na De Jongu chwile wcześniej?

1

@BISHBASHBOSH szukał gwizdka 4 minuty w gaciach

0

@RobertNieLewandowski Zobaczymy jak to się zmieni za dwa może trzy lata. To dopiero jego pierwszy sezon w Realu więc ma prawo gorzej grać.

2

@Coutinho007 Teraz będzie Balde "Moja!!" a Wojtek "Que!?" xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?