Misiek17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
: miszczu2006 ale mi sżły na chwile te linki które były na forum tylko po jakis czasie sie właczaja napisy ENG i nie idzie ;/
0
brzózeq chłopie dzieki Ci wielkie, jeszcze po PL :)
0
ludzie dacie jakis link w koncu ?? wielcy przyjaciele a linku nie dadza, tylko nie te co juz sa bo jak ogladam to jakies napisy sie właczja
0
dajcie pely link do sopa
0
co ze lipa ogladam to http://www.justin.tv/tv_ecuador27/popout/ i po chwili jakies napisy wychodza i nie idzie co to ???
0
co ze lipa ogladam to http://www.justin.tv/tv_ecuador27/popout/ i po chwili jakies napisy wychodza i nie idzie co to ???
0
dacie w koncu jakis link ????!!!!!!!!
0
Komantarz usunięty
0
elegancko :D
0
kocham go !!!
0
trzeba to zakonczyc w dogrywce !!!
0
hering nie bd ci klnał. Bóg jest i z góry nam pomógł i zobaczycie ze ten mecz wygramy!!!
0
pedro na stałe w pierwszej 11 zamiast tego cymbała Henrego ;/ zal z nim
0
widzicie matoły Bóg istnieje i pomógł nam !!!
0
grom ty idioto . Bóg napewno istnieje cymbale !
0
ludzie teraz to juz lipa;/
0
ku*wa po meczu;/
0
ludzie nie wytrzymam ;/ dead ;/
0
ja ogladam na fox sport bo nasi koledzy z forum robia łaske i nie dadza linków do orange sport ;/
0
dajcie link na sopa do orange sport ;p
0
sobota godzina ???? :):):) PEEEEEEEDDDDDDRRRRRROOOOOOOOO!!!!!!!!!!!
0
no to koledzy kiedy mamy finał ??? :):)
0
karczes_14 ale jak mam to wkleic do sopa ???
0
gol~~~~!!!!!!!!!!!!
0
dajcie pełny link na sopa po PL prosze :)
0
i czyja wina ??? Marquez ;/ po co on gra zal ;/
0
tak wklejajcie do sopa ;) :
sop://sopcast2.soccer-live.com.pl:3912/65059 public sport 3
0
szulc
dziekuje bardzo :)
0
dajcie link do sopa po PL :) VEB
0
czyli awans z 1 miejsca ???