0

: miszczu2006 ale mi sżły na chwile te linki które były na forum tylko po jakis czasie sie właczaja napisy ENG i nie idzie ;/

0

brzózeq chłopie dzieki Ci wielkie, jeszcze po PL :)

0

ludzie dacie jakis link w koncu ?? wielcy przyjaciele a linku nie dadza, tylko nie te co juz sa bo jak ogladam to jakies napisy sie właczja

0

dajcie pely link do sopa

0

co ze lipa ogladam to http://www.justin.tv/tv_ecuador27/popout/ i po chwili jakies napisy wychodza i nie idzie co to ???

0

co ze lipa ogladam to http://www.justin.tv/tv_ecuador27/popout/ i po chwili jakies napisy wychodza i nie idzie co to ???

0

dacie w koncu jakis link ????!!!!!!!!

0

Komantarz usunięty

0

elegancko :D

0

kocham go !!!

0

trzeba to zakonczyc w dogrywce !!!

0

hering nie bd ci klnał. Bóg jest i z góry nam pomógł i zobaczycie ze ten mecz wygramy!!!

0

pedro na stałe w pierwszej 11 zamiast tego cymbała Henrego ;/ zal z nim

0

widzicie matoły Bóg istnieje i pomógł nam !!!

0

grom ty idioto . Bóg napewno istnieje cymbale !

0

ludzie teraz to juz lipa;/

0

ku*wa po meczu;/

0

ludzie nie wytrzymam ;/ dead ;/

0

ja ogladam na fox sport bo nasi koledzy z forum robia łaske i nie dadza linków do orange sport ;/

0

dajcie link na sopa do orange sport ;p

0

sobota godzina ???? :):):) PEEEEEEEDDDDDDRRRRRROOOOOOOOO!!!!!!!!!!!

0

no to koledzy kiedy mamy finał ??? :):)

0

karczes_14 ale jak mam to wkleic do sopa ???

0

gol~~~~!!!!!!!!!!!!

0

dajcie pełny link na sopa po PL prosze :)

0

i czyja wina ??? Marquez ;/ po co on gra zal ;/

0

tak wklejajcie do sopa ;) :

sop://sopcast2.soccer-live.com.pl:3912/65059 public sport 3

0

szulc

dziekuje bardzo :)

0

dajcie link do sopa po PL :) VEB

0

czyli awans z 1 miejsca ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?