0

ale brama !!!

0

jaki musi byc wynik z meczu naszej grupy zeby Barca wyszła z 1 miejsca ??? ;)

0

GOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!

0

dajcie po PL z N ;)

0

dajcie po PL z N ;)

0

dajcie link do canal plus

0

dajcie link do canal plus

0

ludzie dajcie link do sopa po pl plis :)

0

kleko zgadzam sie z Tobą

0

Niech zostanie i przyczyni sie do przyjscia A. Boruca ;P

0

no wlasnie, zaskocz nas bo jak nie to Boruca do barcy nie???

VEB ;)

0

wyrazy współczucia :(

0

puyol - najlepszy stoper !!!!!! veb

0

skład mamy dobry, ale najbardziej nie pasuje mi abidal i VV ;/

0

super mecz, ale mam takie inne pytanie. Czy ktos wie kiedy wychodzi 3 czesc gola (filmu) ? Prosze jak ktos wie to niech odpisze najlepiej na gg 10838278. Z góry dzieki

Visca el barca

0

zgadzam sie z Wami

0

prosze napiszcie jak ktos wie czy bedzie transmitowany mecz na cyfrowym polsacie. prosze o odp. na gg 10838278 z góry dzieki

VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?