Misiek17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale brama !!!
0
jaki musi byc wynik z meczu naszej grupy zeby Barca wyszła z 1 miejsca ??? ;)
0
GOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!
0
dajcie po PL z N ;)
0
dajcie po PL z N ;)
0
dajcie link do canal plus
0
dajcie link do canal plus
0
ludzie dajcie link do sopa po pl plis :)
0
kleko zgadzam sie z Tobą
0
Niech zostanie i przyczyni sie do przyjscia A. Boruca ;P
0
no wlasnie, zaskocz nas bo jak nie to Boruca do barcy nie???
VEB ;)
0
wyrazy współczucia :(
0
puyol - najlepszy stoper !!!!!! veb
0
skład mamy dobry, ale najbardziej nie pasuje mi abidal i VV ;/
0
super mecz, ale mam takie inne pytanie. Czy ktos wie kiedy wychodzi 3 czesc gola (filmu) ? Prosze jak ktos wie to niech odpisze najlepiej na gg 10838278. Z góry dzieki
Visca el barca
0
zgadzam sie z Wami
0
prosze napiszcie jak ktos wie czy bedzie transmitowany mecz na cyfrowym polsacie. prosze o odp. na gg 10838278 z góry dzieki
VEB