6 listopada 2016, 21:24
1
Troche brakuje Alby i Pique
5 kwietnia 2016, 22:48
Gdy będzie 0-0 to dogrywka?
5 kwietnia 2016, 21:47
0
Zaraz dzwonie do Męskiego że ma grać.
5 kwietnia 2016, 21:40
Zwykle Barca gra lepiej drógą połowę, ja wieże że Barca szczeli jeszcze 2 bramki.
5 kwietnia 2016, 21:38
Od przyjazdu z przerwy reprezentacyjnej nic nie grają
28 stycznia 2016, 21:28
4
Roberto to przyszłość Barcy.
8 marca 2016, 16:47
Wydaje mi się że real nie dojdzie nawet do półfinału XD.
20 marca 2016, 17:48
Obrona chyba gra w fife
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Troche brakuje Alby i Pique
1
Gdy będzie 0-0 to dogrywka?
0
Zaraz dzwonie do Męskiego że ma grać.
0
Zwykle Barca gra lepiej drógą połowę, ja wieże że Barca szczeli jeszcze 2 bramki.
0
Od przyjazdu z przerwy reprezentacyjnej nic nie grają
4
Roberto to przyszłość Barcy.
1
Troche brakuje Alby i Pique
1
Gdy będzie 0-0 to dogrywka?
1
Wydaje mi się że real nie dojdzie nawet do półfinału XD.
1
Obrona chyba gra w fife