O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Luis Alberto Suárez
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 3824
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 8

Komentarze

1

Troche brakuje Alby i Pique

1

Gdy będzie 0-0 to dogrywka?

0

Zaraz dzwonie do Męskiego że ma grać.

0

Zwykle Barca gra lepiej drógą połowę, ja wieże że Barca szczeli jeszcze 2 bramki.

0

Od przyjazdu z przerwy reprezentacyjnej nic nie grają

Zobacz wszystkie

4

Roberto to przyszłość Barcy.

1

Troche brakuje Alby i Pique

1

Gdy będzie 0-0 to dogrywka?

1

Wydaje mi się że real nie dojdzie nawet do półfinału XD.

1

Obrona chyba gra w fife

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?