Misiekgks
Dołączył/a: styczeń 2016
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Troche brakuje Alby i Pique
1
Gdy będzie 0-0 to dogrywka?
0
Zaraz dzwonie do Męskiego że ma grać.
0
Zwykle Barca gra lepiej drógą połowę, ja wieże że Barca szczeli jeszcze 2 bramki.
0
Od przyjazdu z przerwy reprezentacyjnej nic nie grają
0
Jak przegrają to ide się napić
0
W tych papierach jest też Putin, ciekawe co mu zrobią?
0
"z was" czyli ty nie jesteś fanem Barcy?
0
Jak Barca zrobię 4 litery to nikt ich nie powstrzyma. Pozatym 7 punktów przewagi w lidze hiszpańskiej to duży zapas.
0
Każdej drużynie czasami zdażają się potknięcia, trzeba przeanalizować i wyeliminować błędy, a najbardziej te w obronie.
0
Barca we wtorek będzie grać na 100 procent. Liga mistrzów to jednak coś innego
0
4-0 i 7 pkt przewagi i finał pucharu Króla
1
Obrona chyba gra w fife
0
Według rozumowania kibica realu, Barca remisując z czwartą drużyną w tabeli, przegrywa ligę.
0
Mathieu porażka, wywalić go natychmiast.To co dziś on gra to padaka.
0
Dlaczego nie powołano Iniesty do reprezentacji?
1
Wydaje mi się że real nie dojdzie nawet do półfinału XD.
0
Tylko z tak grającym MSN nie wiadomo kiedy się skończy ta passa.
0
nie udzielaj więcej
0
Realem żądzom tylko pieniądze. Nieważne czy wygrywają czy nie najważniejsza jest kasa.
4
Roberto to przyszłość Barcy.
0
To są prawdziwi kibice.