1

Troche brakuje Alby i Pique

1

Gdy będzie 0-0 to dogrywka?

0

Zaraz dzwonie do Męskiego że ma grać.

0

Zwykle Barca gra lepiej drógą połowę, ja wieże że Barca szczeli jeszcze 2 bramki.

0

Od przyjazdu z przerwy reprezentacyjnej nic nie grają

0

Jak przegrają to ide się napić

0

W tych papierach jest też Putin, ciekawe co mu zrobią?

0

"z was" czyli ty nie jesteś fanem Barcy?

0

Jak Barca zrobię 4 litery to nikt ich nie powstrzyma. Pozatym 7 punktów przewagi w lidze hiszpańskiej to duży zapas.

0

Każdej drużynie czasami zdażają się potknięcia, trzeba przeanalizować i wyeliminować błędy, a najbardziej te w obronie.

0

Barca we wtorek będzie grać na 100 procent. Liga mistrzów to jednak coś innego

0

4-0 i 7 pkt przewagi i finał pucharu Króla

1

Obrona chyba gra w fife

0

Według rozumowania kibica realu, Barca remisując z czwartą drużyną w tabeli, przegrywa ligę.

0

Mathieu porażka, wywalić go natychmiast.To co dziś on gra to padaka.

0

Dlaczego nie powołano Iniesty do reprezentacji?

1

Wydaje mi się że real nie dojdzie nawet do półfinału XD.

0

Tylko z tak grającym MSN nie wiadomo kiedy się skończy ta passa.

0

nie udzielaj więcej

0

Realem żądzom tylko pieniądze. Nieważne czy wygrywają czy nie najważniejsza jest kasa.

4

Roberto to przyszłość Barcy.

0

To są prawdziwi kibice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?