0

a tak po za tematem. na poczatku malo komu podobaly sie koszulki z tego sezonu. szczerze mi szczegolnie tez nie, ale teraz im blizej konca sezonu sa dla mnie co raz bardziej fajne xd

0

chyba lepiej byc nie moze

0

najlepszego Carles !

0

Valdeeeeeeeeeeeeeees !!

0

Valdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees !

0



cos o Tello :D

0

dobry sklad

0

Valdes
Alves Pique Mascherano Puyol
Sergio Cesc Xavi
Tello Messi Iniesta

0

A no tak, dzieki za info.

0

A kto za rok bedzie organizatorem finalu?

0

Proste. Konkretna akcja.

0

Nie wazne ile, wazne zeby wygrac. A najlepiej 2:0 zeby sie nie bac do konca o wynik.

0

Xavi

0

5 i 12 ale jednak 12 :D

0

uwazaj bo. kazda druzyna gra dla kasy. jakby nie grali dla kasy pilka nozna istniala by tylko na podworku

0

szkoda chlopaka :/

0

hahahhahahah xd widac kto jest fanem Barcy

0

wkoncu!

0

polsat sport news tez jak cos

0

heheh niezle

0

Superpuchar Hiszpanii, LA Liga i Superpuchar Europy i bede zadowolony w tym sezonie :)

0

pfk47

proste sezonowcy

0

Fabregas 4 !;D

0

debesciak

towarzyskie

0

hahahahaha xD

0

najlepszego !

0

thiago kiedys bedzie jescze lepszy niz teraz cesc, aby tylko zostal z nami

0

thiago kiedys bedzie jescze lepszy niz teraz cesc, aby tylko zostal z nami

0

piszczek!

0

to bylo wiadome... Ale mam nadzieje ze kiedys wroci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?