MoSiek91
Dołączył/a: czerwiec 2011
Chełm
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a tak po za tematem. na poczatku malo komu podobaly sie koszulki z tego sezonu. szczerze mi szczegolnie tez nie, ale teraz im blizej konca sezonu sa dla mnie co raz bardziej fajne xd
0
chyba lepiej byc nie moze
0
najlepszego Carles !
0
Valdeeeeeeeeeeeeeees !!
0
Valdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees !
0
cos o Tello :D
0
dobry sklad
0
Valdes
Alves Pique Mascherano Puyol
Sergio Cesc Xavi
Tello Messi Iniesta
0
A no tak, dzieki za info.
0
A kto za rok bedzie organizatorem finalu?
0
Proste. Konkretna akcja.
0
Nie wazne ile, wazne zeby wygrac. A najlepiej 2:0 zeby sie nie bac do konca o wynik.
0
Xavi
0
5 i 12 ale jednak 12 :D
0
uwazaj bo. kazda druzyna gra dla kasy. jakby nie grali dla kasy pilka nozna istniala by tylko na podworku
0
szkoda chlopaka :/
0
hahahhahahah xd widac kto jest fanem Barcy
0
wkoncu!
0
polsat sport news tez jak cos
0
heheh niezle
0
Superpuchar Hiszpanii, LA Liga i Superpuchar Europy i bede zadowolony w tym sezonie :)
0
pfk47
proste sezonowcy
0
Fabregas 4 !;D
0
debesciak
towarzyskie
0
hahahahaha xD
0
najlepszego !
0
thiago kiedys bedzie jescze lepszy niz teraz cesc, aby tylko zostal z nami
0
thiago kiedys bedzie jescze lepszy niz teraz cesc, aby tylko zostal z nami
0
piszczek!
0
to bylo wiadome... Ale mam nadzieje ze kiedys wroci