0

nasze marzenie tez sie spelnilo !:D

0

9 albo 11, zalezy ktory odejdzie bojan czy jeffren. Chyba ze dwoch to sanchez 9 a 11 dla alellaya xd

0

Najlepiej !

0

Najlepiej !:D

0

Pewnie i na tvp2 bedzie jak co roku superpuchar

0

Urugwaj z najlepszym skladem w polfinale, ale to Wenezuela wygra xd

0

Milo go wspominalem:D

0

Najlepiej !

0

Za slaby na Barce.

0

Polamania nog w realu. XX to nie terazniejszosc! Jestem pewien ze nie zrobi tam wielkiej kariery!

0

Proste ze tak pique sam sobie nie poradzi na srodku. Puyol tak ale nie pique. Juz predzej zrezygnowac z jednego napastnika. Ale kto? Bez messiego barcy nie ma. Pedro? Villa? A moze jeszcze sanchez? To pomysl raczej nie wyjdzie. Najpierw sprowadzcie cesca dopiero sie pomysli.

0

to bylo wiadome

0

sanchez moze tak ale fabregas jeszcze nie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?