MoSiek91
Dołączył/a: czerwiec 2011
Chełm
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nasze marzenie tez sie spelnilo !:D
0
9 albo 11, zalezy ktory odejdzie bojan czy jeffren. Chyba ze dwoch to sanchez 9 a 11 dla alellaya xd
0
Najlepiej !
0
Najlepiej !:D
0
Pewnie i na tvp2 bedzie jak co roku superpuchar
0
Urugwaj z najlepszym skladem w polfinale, ale to Wenezuela wygra xd
0
Milo go wspominalem:D
0
Najlepiej !
0
Za slaby na Barce.
0
Polamania nog w realu. XX to nie terazniejszosc! Jestem pewien ze nie zrobi tam wielkiej kariery!
0
Proste ze tak pique sam sobie nie poradzi na srodku. Puyol tak ale nie pique. Juz predzej zrezygnowac z jednego napastnika. Ale kto? Bez messiego barcy nie ma. Pedro? Villa? A moze jeszcze sanchez? To pomysl raczej nie wyjdzie. Najpierw sprowadzcie cesca dopiero sie pomysli.
0
to bylo wiadome
0
sanchez moze tak ale fabregas jeszcze nie xd