17 kwietnia 2012, 19:25
0
i kurde czemu nie w Olsztynie ??
14 lutego 2012, 16:42
Tello musi zagrać chłopak jest w formie
14 lutego 2012, 13:37
jak zagra Tello to wygramy :P
14 lutego 2012, 10:50
Pique to akurat jeden z najlepszych obrońców świata i nie mów że na ławce... jak Messi ma słabszą formę to wszyscy no tak przecież każdemu to się zdarza a jak Pique to odrazu żeby na ławę bo tam jego miejsce
14 lutego 2012, 10:43
A Tello zagra?? licze że tak bo gościu jest w formie
3 października 2010, 19:31
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53
3 października 2010, 19:32
14 sierpnia 2010, 22:56
LUDZIE nie każdy jest fanem barcy od 5 lat i nie kazdy wie o tym że będzie dogrywka
14 sierpnia 2010, 22:58
bez faulu messiego nei zatrzymają
3 października 2010, 19:38
maxwell bardziej by się przydał bo lepiej gra w akcjach ofensywnych niż abidal
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
i kurde czemu nie w Olsztynie ??
0
Tello musi zagrać chłopak jest w formie
0
jak zagra Tello to wygramy :P
0
Pique to akurat jeden z najlepszych obrońców świata i nie mów że na ławce... jak Messi ma słabszą formę to wszyscy no tak przecież każdemu to się zdarza a jak Pique to odrazu żeby na ławę bo tam jego miejsce
0
A Tello zagra?? licze że tak bo gościu jest w formie
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53
0
LUDZIE nie każdy jest fanem barcy od 5 lat i nie kazdy wie o tym że będzie dogrywka
0
bez faulu messiego nei zatrzymają
0
maxwell bardziej by się przydał bo lepiej gra w akcjach ofensywnych niż abidal