0

i kurde czemu nie w Olsztynie ??

0

Tello musi zagrać chłopak jest w formie

0

jak zagra Tello to wygramy :P

0

Pique to akurat jeden z najlepszych obrońców świata i nie mów że na ławce... jak Messi ma słabszą formę to wszyscy no tak przecież każdemu to się zdarza a jak Pique to odrazu żeby na ławę bo tam jego miejsce

0

A Tello zagra?? licze że tak bo gościu jest w formie

0

Nie wiem czemu ale ja nie mam RAI 1 mam tylko RAI 1 SPORT czy to to samo proszę o odp

0

chciałbym aby zagrał teraz w LM przeciwnik łatwy mógłby dac szanse

0

wiadomo jakie beda nagrody??

0

ja bym go wolał w PSG powinien tam wrócic

0

Pedro tez jest w FcBarcelonie więc poza Thiago 7 graczy zostało powołanych. Zapomniałes o Pedro .

0

Jestem kibicem barcy ale twojego komentarz LethBArca to ja nie rozumiem

0

awu dał dobry link tylko trza spacje usunąć. niestety dla mnie jakoś za dobra i mój net nie wyrabia prosze o jakiś link z dobrą jakością ale żeby się nie zacinalo

0

dajcie link bo kurcze mi się zepsuł kanał

0

http://pl-sport.tv/stream-2.htm na niszą jakość internetu... pl komentarz

0

ja nie wiem do końca ale mój kolega ma N i mówi że ogląda na AL-Jazzera więc zdaje mi się że musi być

0

wy jedziecie na bojana a zobaczcie jak gra milito

0

OOOO nie wiecie co się stało. Zobaczyłem Mascherano

0

maxwell bardziej by się przydał bo lepiej gra w akcjach ofensywnych niż abidal

0

dajcei link z pl komentarzem

0

dajcie link do pl komentarza :D tylko taki gdzie gra barca a nie dortmund

0

naprawde wielki szacunek dla Pique

0

dajcie dobry link bo tamten mi nie działa

0

macie jakis dobry link??

0

kanar11 grasz w deepolis?? jeśli można wiedzieć

0

W końcu ktoś strzela gole główką :D mam nadzieje że w lidze będzie więcej takich bramek

0

A dlaczego nie ma na Nce ?? myślałem że mają licencje na lige hiszpańską

0

Nie będzie na N'ce??

0

Co ma Ronaldinho napisane na koszulce??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?