Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No ja nie widze powodu, aby kibicowac Meksykowi, Hiszpanii czy Brazylii.
9
Po odpadnięciu Polski, jutro stańmy się Argetyńczykami, których to może być ostatni mecz na mundialu. Wiadomo, że nie zasługują na awans, po tym co pokazali w meczu z Chorwacją i Islandią. Ale nie zapominajmy, że znajduje się tam człowiek, który od kilkunastu lat czaruje Nas wszystkich swoją grą, zdobywa trofea, strzela ponad 20 bramek w El Clasico, bije rekordy... myślę, że jest to wystarczający powód, aby kibicować Argentynie, niezależnie jak słabo grają... piszę to dlatego, ponieważ dużo osób zapomniało po 2 meczach reprezentacji Argentyny jak Messi jest wielkim piłkarzem, który może odmienić w pojedynkę CAŁY mecz (czyt. Bayern, Real czy Eliminacje do mś) ...
1
Wszyscy się zastanawiają między Hiszpanią, Francją, Brazylią i Niemcami a tu może Urugwaj wszystkich zaskoczy i nie chce mówić od razu, że zostaną mistrzem, ale jestem ciekaw jak im pójdzie
0
Miejsce Portugalii zajmie Iran, a Nigerii Argentyna
28
Ojjj, żeby dzisiaj Iran zaskoczył świat
0
Cały czas mi smutno na tym mundialu. Mam nadzieje, ze Messi i spółka to naprawią....
19
Neymar złożył życzenia Messiemu,
Feliz cumple hermano!!! Muchas felicidades, te deseo lo mejor siempre.
Te quiero crack
Brat wszystkiego najlepszego! Gratulacje, życzę ci wszystkiego najlepszego.
Kocham Cię crack
0
Szwecja 3 pkt
Meksyk 6 pkt
Niemcy 3 pkt
Załóżmy, że teraz Niemcy oraz Szwedzi wygrają, to każda z tych drużyn ma po 6 pkt, więc jedna musi odpaść.
1
Ja tam się cieszę z wygranej Nigerii. Myślę, że jak Argentyna wygra teraz to raczej awansuje
0
Brzmi to paradoksalnie, że w zależności od sytuacji w grupie można wyjść z drugiego miejsca z 3 pkt na koncie, a czasami nawet 6 pkt nie wystarczają :D
0
Przynajmniej nie Ronaldo
1
Jak Iran wygra z Portugalią, to Ronaldo i reszta żegnają się z MŚ?
0
Mam nadzieję, że Messiego obudzi fakt, że to może być jego ostatni mecz na mundialu i pokaże show... no i liczę na Rakitica i jego kolegów, że powstrzymają Islandię
0
Chciałbym zobaczyć Dybale w następnym meczu. Gdyby on znalazł się w tej sytuacji, zamiast tego ziomka, który nie trafił na pustą bramkę...
0
Rzadkim widokiem jest oglądanie najlepszego zawodnika na świecie w takiej formie.
0
Imo napastnik by nic nie dał przy takiej pomocy, no bo jak? z Messim, Neymarem i Suarez było bardzo ciężko, bez pomocy
0
Palnę pewnie głupotę no ale emocje.... myślicie, że morale w tej drużynie są jakieś dobre? Messi się dogaduje z kimś tak? Chyba każdy przyzna, że morale to najważniejsza cecha w drużynie. Tak samo w Barcelonie w ubiegłym sezonie, a teraz porównajmy sezony z Neymarem (kiedyś komentator wspomniał "Nawet Jak Barcelona wygrywa 5:0, to po zdobyciu szóstej bramki cieszą się jak dzieci" ), wtedy była zabawa z piłką, entuzjazm po każdej bramce (nawet po tych mniej ważnych) a teraz przybliżcie ubiegły sezon.... tak samo jest w Argentynie, nawet po tej bramce, Messi jakiś taki smutny, tylko podniósł ręce i tyle. Może głupota i sorki za ortografię i układanie zdań, no ale musicie mi wybaczyć
0
Te najbardziej angielskie popularne stronki na FB czasem dodają śmieszne memy, no ale racja, czas odlajkować.
0
Ten z Iranem?
9
"Messi has a good team (Argentina) and he plays bad, Messi can't win with a good team, but Ronaldo has a bad team (Portugal) and he plays very good and Ronaldo can win with a bad team. Hmm."
Takie komentarze dostają 300 lajków, chyba czas skończyć z piłką nożną
0
Kiedy następne CA?
2
Ostatnie 3 lata to same zwycięstwa Realu w LM, Portugalia z Euro, co jeszcze....
0
Najpiękniejsze by było, jakby Iran wygrał z Portugalią, wyrzucając ją z mistrzostw, a Argentyna po dużym szczęściu awansowała dalej. No ale szansę są bardzo marne, życie optymisty :D
1
Zawsze jest szansa, że Messi się obudzi. Po wyjściu z grupy, morale by wzrosnęły
9
Jutro remis w meczu Nigerii z Islandią, a w następnej Chorwacja wygrywa z Islandią, a Argentyna wygrywa z Nigerią. Wiem, że ta drużyna to jest kryminał, ale będę im kibicował do końca, ze względu tylko na jednego piłkarza, który od kilkunastu lat czaruje mnie swoją grą, poprawiając mój humor :) Dobranoc
8
Przynajmniej wiem, że nie zasłużyli i nie zasługują na wyjście z grupy, ból jest mniejszy
0
Taktyka inna, Dybali nadal brak -> W-T-F
0
Messi strzeli 5 goli?
0
XD zagiąłeś mnie. z Islandią oczywiście haha
3
Jakieś zmiany w składzie Argentyny po meczu z Irlandią?