Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłkarsko to na pewno, ale po tym co zrobił, zdania są podzielone czy powinien grać u nas
1
Uciszył!
1
Nie wiedziałem, że mam taki kompleks Ronaldo, że na trybunach słyszę "Cristianoo Ronaldoo"... wtf
0
Ja piernicze, już 11 miesięcy od tego minęło...
0
No przecież wiem ... dlatego mówię, że powinni coś z tym zrobić
0
Jak drużyny typu Polska i Rosja są losowane z pierwszego koszyczka, to nic dziwnego, jak wygląda potem drabinka...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Który zawodnik miałby największą szansę na ZP, po wygraniu MŚ ze swoim krajem?
19
Najbardziej mi szkoda bramkarza Danii...
0
Zamienielibyście Rakitica + Paulinho za Modricia?
1
Neymar jest lepszy od Coutinho, ale w tym roku, Coutinho go przyćmił
1
No hahahha ale tam zadziwiła jedna drużyna, tutaj większość
1
Jakby Brazylia wygrała MŚ to ciekaw jestem czy Coutinho byłby w pierwszej trójce nominowanych piłkarzy do złotej piłki. On był/jest od Neymara lepszy pod każdym względem, czy to w LM, w lidze czy teraz na mundialu, a do tego Ney był kontuzjowany przez długi okres. Ale medialność może zrobić swoje, bo wiadomo $$. Rozważam opcję między tymi dwoma zawodnikami, bo chyba wiadome, że Messi i Ronaldo za swoje liczby i też medialność są już w pierwszej trójce
1
Najdziwniejszy turniej jaki widziałem
2
Mecz z Celticiem mi się przypomniał
0
Rosja w końcu spuchnie ... :v
1
Messi płakał jak oglądał
6
Mi już bardziej Argentyna imponowała niż Hiszpania, poza wyjątkami
0
Wie ktoś jak wygląda klasyfikacja króla strzelców?
1
Też we wczorajszym dniu uświadomiliście sobie, że powoli era Messiego i Ronaldo się kończy? :/
4
Messi nawet będąc w najwyższej formie, nic by nie zdziałał na turnieju. On był pilnowany przez 3 zawodników na 25 metrze(!) . W każdym meczu indywidualne krycie. Nie miał kompletnej swobody na boisku, nawet na 35 metrze, dochodzili do niego przeciwnicy. W takim momencie drużynie powinno grać się łatwiej (3 zawodników, eliminuje jeden piłkarz) no ale to już inny temat. Spójrzcie jakie Messi strzelił bramki na MŚ w 2014 roku, gol z Iranem z 23 metrów około, wczoraj było niemożliwe, aby miał tyle miejsca i czasu. Tak samo gol z Bośnią i Hercegowiną... po prostu piłka nożna to gra drużynowa, nawet Messi z 2015 roku by sobie nie poradził. Messi jest jedynym zawodnikiem na świecie, na którym jest stosowane indywidualne krycie (W Barcelonie każdy widział co się stało na Santiago, kiedy Biali chcieli zastosować tę taktykę) ale niestety Argentyna była zbyt słaba, aby to ogarnąć.
1
Naleśniki/Placki ziemniaczane XD tak na szybkiego
3
Messi nie odejdzie z repry, przecież wtedy, to było po przegranym finale... więc wiadomo emocje, rozpacz. Mam nadzieję, że w swojej karierze zdobędzie przynajmniej jedno CA, zobaczymy jak będzie za MŚ za 4 lata, czy dalej będzie w takiej formie, czy stanie się zawodnikiem z ławki... Jako fan Dybali liczę, że wtedy on sam będzie głównym zawodnikiem Argentyny (choć powinien już być zaraz po Leo)
0
Nie zapominajmy o bramkarzu.
21
Copa América - Puchar Ameryki, nawet jeśli byłyby tam dwie reprezentacje, to powinny grać tylko kraje z Ameryki.
16
Myślałem, że odpadnięcie Portugalii pomoże, ale ta porażka Argentyny dalej boli :(
1
Dwóch najlepszych zawodników w historii piłki nożnej nie ma gola w fazie play off MŚ....
0
Były jakieś konferencje prasowe z zawodnikami Argentyny?
0
Zdecydowanie wolałbym ćwierćfinał pomiędzy Argentyna a Portugalią...
7
Ewidentnie pod publikę ale i tak szacun