0

W sumie jeśli Neymar wprowadzał złą atmosferę w szatni, to dlaczego był najlepszym kolegą Messiego na boisku? Wiem, że Messi to nie Barca, ale szczęśliwy Messi = lepszy Messi. Po każdej bramce Neymara czy Messiego, obaj cieszyli się jak dzieci, nieważne jaki przeciwnik czy jak ważna była bramka. Zabrakło tego w tamtym sezonie, tej radości...

0

Sugerując się komentarzami na fb pod postami dot. Messiego można wywnioskować, że jeśli nie wygra nic w następnym sezonie, to znaczy, że nie potrafi dowodzić drużyną, ani doprowadzić jej do zwycięstwa. Natomiast jeśli Barca wygra np. LM, to znaczy, że Argetyńczyk potrafi grać tylko z Barcą, a w innym klubie by sobie w ogóle nie poradził. Wiem, że powinienem olewać takie komentarze, ale jak przeczyta to jakiś janusz, to sobie pomyśli, że messi to tylko przeciętniak..

21

Nic dziwnego, że ekstraklasa jest na poziomie dna. Pomijając polską myśl szkoleniową, trzeba zwrócić na tamtejszych piłkarzy. Przynajmniej połowa ludzi nie powinna się tam pojawić. Uwierzcie mi, ale po 4 ligach kręcą się lepsi zawodnicy (nie mówię że wszyscy czy większość, ale paręnaście "perełek" poradziłoby sobie w ekstraklasie, no chyba, że odbiła by im soda). Niestety, w dzisiejszych czasach ważne są znajomości, układy itp... Bodajże w Wiśle (nie jestem pewny) ojciec płacił trenerowi, aby jego syn (około 12 lat) grał zawsze w pierwszym składzie.

1

Wasaym zdaniem lepiej mieć Ligę mistrzów czy puchar Króla razem z La Liga?

4

Tacy zawodnicy jak Pogba nam są potrzebni. Messiego trzeba odciążyć, bo ten klub stoi na jego barkach już od kilku lat

0

50 mln + Gomes + Vidal mi by pasowało :D

9

Chętnie bym zobaczył Pogbe w Barcelonie. Na podstawie MŚ widać, że potrafi zmotywować drużynę. a jego idiotycznych zachowań na boisku nie widziałem... a co robi poza boiskiem, średnio mnie interesuje

1

Dlaczego na stronie pod słowami "Najnowsze filmy" znajduje się video z meczu z Atletico Madryt (Marzec) i do tego jest napisane, że zremisowaliśmy 1-1, a w rzeczywistości było 1:0 po golu Messiego. Co najlepsze, filmu nawet się odpalić nie da XD

1

Dlatego byłem za tym, aby mundial przełożyli na kolejny rok :/

0

Taka ciekawostka i powod, dlaczego odpadamy w LM juz w cwiercfinale:

Messi jest jedynym zawodnikiem Barcelony, ktory strzelal w wyjazdowych meczach w lidze mistrzow od... wrzesnia 2016 roku :) , mam nadzieje ze sie to zmieni w tym roku.

2

Porażka z Romą była frajerstwem roku. Dopuściliśmy do tego, że Real zdobył trzeci raz pod rząd Ligę Mistrzów. Na takie mecze nie ma usprawiedliwienia

9

Piłkarz, który rozpierniczył La ligę, Puchar Króla, mając najwięcej asyst i bramek, zaprowadził kaleką reprezentację do mistrzostw świata nie będzie w top 3 zawodników nominowanych do złotej piłki, wygrał nam dwumecz z Chelsea
Piłkarz, który rozpierniczył Ligę mistrzów, w której powinni odpaść już w meczu z PSG, ale sędzia zrobił swoje. Tak samo jak w poprzednich latach, ale to już dla większości historia... (Nam sędzia też pomagał m.in w meczu z Chelsea w 09 roku bodajże) a po za tym na mundialu oprócz meczu z Hiszpanią nic nie wygrał - dostanie kolejną złotą piłkę

0

"Ronaldo w Juventusie, czyli transfer, który odmieni piłkarski świat", a co ma tutaj ten transfer odmienić? Ronaldo pogra co najwyżej 2 sezony na wysokim poziomie w Juventusie, a Real znajdzie innego zawodnika pokroju Hazarda i zapomni o Cristiano. Co innego gdyby ten transfer byłby dokonany kilka lat temu...

4

Ostatni strzał na mundialu oddał... Giroud... jednak po tym strzale, liczba celnych strzałów została niezmienna :D



https://www.facebook.com/thefootballarenaa/videos/2142568705965213/

0

Myślicie, że PSG ma szansę na LM w następnym sezonie? Wszystko wskazuje na to, ze trójka z przodu zostanie, do tego doszedł Buffon..

0

Różnica jest taka, że on tam w ogóle nie powinien się pojawić

1

Ja bym wolał już sprzedawać w stylu - Jakaś kwota + zawodnik, ewentualnie 2 zawodników...

0

Tylko zaproponowałem :P

0

Tak sobie myślałem, żeby założyć kilkunastą osobową grupę na fb, na której byśmy ogólnie pisali na temat Barcy, piłki nożnej itp :D Myślę, że byłby to fajny sposób na dowiedzenie się nowych informacji, tych którzy rzadko bywają na La Rambli. W dodatku zawsze grupkę można zawsze wyciszyć, co o tym sądzicie? :D

0

23 lipiec

0

Polecacie jakieś cwiczenia skuteczne w domu? Robiłem planka 5 minut i po wszystkim, czułem ból, więc trzeba się poprawić. Na youtube jest parę ćwiczeń, ale chciałbym poznać te najbardziej efektowne

5

Dzisiaj urodziny obchodzi jeden z najlepszych pomocników na świecie. Dla mnie najlepszy zawodnik Barcelony zaraz po Messim.. Sergio Busquets najlepszego!

0

Przeczytaj to co napisałem w nawiasie... dla mnie Asensio jest co najwyżej dobrym zawodnikiem z fenomenalnym uderzenie z dystansu

1

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37185958_1764488876967175_858443578832060416_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5b8ea1e66667b3ea6442e1e31103e7fb&oe=5BE7D300

To tylko dowód, że mistrzostwa świata nie pokazują, na jakim poziomie jest dany zawodnik. (W tym przypadku bardziej Isco)

7

Jednak godzina też zrobiła swoje, wolałbym, żeby mecze jak te odbywały się o 20:45 jak liga mistrzów, teraz dopiero czuje się ten klimat

0

Nawet jeśli Hazard byłby zawodnikiem turnieju, to wiedziałby o tym wcześniej, na pewno przed finałem. Pewnie go nawet w Rosji już nie ma, więc jak nagrodę by odebrał?

35

Poważnie ogląda ktoś ekstraklasę w 2018 roku? Rozumiem oglądać mecz swojej drużyny na stadionie czy w TV, ale oglądanie jakichś 2 randomowych drużyn byłoby torturą dla moich oczów

5

Te ostatnie kilka lat to jakiś horror, 3 razy LM wygrana przez Real, Portugalia ME, Niemcy MŚ i teraz Francja.. a idź pan

0

Jakby Messi i Ronaldo byliby Francuzami to by się wymieniali co turniej nagrodą dla króla strzelców

0

Przypomniała mi się bramka Messiego z Manchesterem w Finale, zostawić tyle miejsca...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?