1

0:32, ciekawe co na to Ronaldo

1

Nie.

9

20 kapitanów drużyn La Liga spotka się jutro z władzami ligi, by przedstawić swoje stanowisko wobec pomysłu rozgrywania wybranych spotkań na terenie USA. Wszyscy są negatywnie nastawieni do takiego rozwiązania.

0

Oddalibyście obojętnie komu Denisa za darmo?

1

Wykonuje swoje obowiązki na boisku, od tego on jest. Tak samo jak Alba, Busquets, Roberto, Pique, Umtiti

5

Rozumiem, że bardzo doceniacie pracę Rakiticia na boisku, ale po przeczytaniu jednego komentarza, w którym było napisane, że od niego powinno skład się wybierać, a nie od Messiego czy innego zawodnika, myślałem, że spadnę z krzesła :))

1

Źle przeczytałem, mój błąd

0

A juve nie będzie losowane z 1 koszyka jak my?

0

Jaki skład obstawiacie za niecały tydzień? Ja Ter Stegen-Semedo-Pique-Lenglet-Alba-Vidal-Arthur-Coutinho-Messi-Suarez-Malcom

1

Najbardziej niedocenianym piłkarzem jest Messi, chyba nie muszę tego argumentować

0

Delikatnie mówiąc, to Real nie zachwyca swoją grą :P

1

Messivsronaldo.net, tam masz wszystko

0

Wybieram się wkrótce do Barcelony, poleca ktoś jakąś trybunę z dobrym widokiem na mecz oraz z rozsądną ceną?

67

Jeśli niektórzy myślą, że najlepszy zawodnik (według niektórych) na świecie wczoraj rozegrał fantastyczne spotkanie, w którym miał 0 udanych dryblingów, 7 strzałów, z którego nie padła żadna bramka oraz nie miał żadnego udziału przy każdej strzelonej bramce, to trzeba tym ludziom współczuć choroby, albo zerowego pojęcia na temat piłki

0

Raz podał do Dybali niedokładnie na 2metry, a tyle dryblingów na pewno nie miał.

1

Tyle odpowiedzi, żadna poprawna. Szpaler był za zdobycie superpucharu, a minuta ciszy była poświęcona na cześć byłego hokeisty (nie pamiętam nazwiska)

18

Sytuacja Messiego i Alby nie były moim zdaniem setkami, szczególnie Jordiego, z ostrego kąta strzelał.

0

Jestem ciekaw jak to robi, że Suarez w większości przypadków nie potrafi podać z pierwszej piłki, a po przyjęciu, piłka mu odskakuje na kilka metrów, a potem na treningu strzela jakieś bramki w powietrzu z piętki, albo gra z Messim na 50 metrów z piłką w powietrzu

0

Najlepszy na swiecie :)

0

A to za Guardioli nie było autobusów?

0

Tak setka zmarnowana i dwie kontry, lubie Ousmane ale bez przesady

0

Cou za Dembele i jakos to pojdzie

0

Bez przesady haha

0

Coutinho od drugiej połowy imo

2

Szczerze mówiąc, dla mnie brak Coutinho jest strasznie dziwny. Jest to nasz najważniejszy zawodnik (zaraz po Messim)

0

Według was, jakie były najlepsze mecze Messiego, Neymara, Suareza w Barcelonie? Suareza to chyba z tymi 4 bramkami i 3 asystami, Neymara możliwe, że mecz z PSG, a Messiego to nie potrafię wybrać, za dużo tego było

4

Ale by siadł teraz meczyk Barcy o 20:45, a tu trzeba czekać dwie godziny :/

8

Oni zawsze tak grają

0

To tylko pierwszy mecz, podobnie było z Neymarem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?