Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1
Nie.
9
20 kapitanów drużyn La Liga spotka się jutro z władzami ligi, by przedstawić swoje stanowisko wobec pomysłu rozgrywania wybranych spotkań na terenie USA. Wszyscy są negatywnie nastawieni do takiego rozwiązania.
0
Oddalibyście obojętnie komu Denisa za darmo?
1
Wykonuje swoje obowiązki na boisku, od tego on jest. Tak samo jak Alba, Busquets, Roberto, Pique, Umtiti
5
Rozumiem, że bardzo doceniacie pracę Rakiticia na boisku, ale po przeczytaniu jednego komentarza, w którym było napisane, że od niego powinno skład się wybierać, a nie od Messiego czy innego zawodnika, myślałem, że spadnę z krzesła :))
1
Źle przeczytałem, mój błąd
0
A juve nie będzie losowane z 1 koszyka jak my?
0
Jaki skład obstawiacie za niecały tydzień? Ja Ter Stegen-Semedo-Pique-Lenglet-Alba-Vidal-Arthur-Coutinho-Messi-Suarez-Malcom
1
Najbardziej niedocenianym piłkarzem jest Messi, chyba nie muszę tego argumentować
0
Delikatnie mówiąc, to Real nie zachwyca swoją grą :P
1
Messivsronaldo.net, tam masz wszystko
0
Wybieram się wkrótce do Barcelony, poleca ktoś jakąś trybunę z dobrym widokiem na mecz oraz z rozsądną ceną?
43
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/39522403_889720987892492_4456189918636408832_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeHGTCuFAAbX0a9Dxa4exSpvZ52Ix4Tv7yF_ZEGT4w9EDHpqmcDkmDKgO8l2tgKvpUy32Q5relGM7qti8tuRU_85iHza7e2CH37SuihO2_sWCg&oh=d514f784003c66f0184688359e74f760&oe=5C0462A8
XD
67
Jeśli niektórzy myślą, że najlepszy zawodnik (według niektórych) na świecie wczoraj rozegrał fantastyczne spotkanie, w którym miał 0 udanych dryblingów, 7 strzałów, z którego nie padła żadna bramka oraz nie miał żadnego udziału przy każdej strzelonej bramce, to trzeba tym ludziom współczuć choroby, albo zerowego pojęcia na temat piłki
0
Raz podał do Dybali niedokładnie na 2metry, a tyle dryblingów na pewno nie miał.
1
Tyle odpowiedzi, żadna poprawna. Szpaler był za zdobycie superpucharu, a minuta ciszy była poświęcona na cześć byłego hokeisty (nie pamiętam nazwiska)
18
Sytuacja Messiego i Alby nie były moim zdaniem setkami, szczególnie Jordiego, z ostrego kąta strzelał.
0
Jestem ciekaw jak to robi, że Suarez w większości przypadków nie potrafi podać z pierwszej piłki, a po przyjęciu, piłka mu odskakuje na kilka metrów, a potem na treningu strzela jakieś bramki w powietrzu z piętki, albo gra z Messim na 50 metrów z piłką w powietrzu
0
Najlepszy na swiecie :)
0
A to za Guardioli nie było autobusów?
0
Tak setka zmarnowana i dwie kontry, lubie Ousmane ale bez przesady
0
Cou za Dembele i jakos to pojdzie
0
Bez przesady haha
0
Coutinho od drugiej połowy imo
2
Szczerze mówiąc, dla mnie brak Coutinho jest strasznie dziwny. Jest to nasz najważniejszy zawodnik (zaraz po Messim)
0
Według was, jakie były najlepsze mecze Messiego, Neymara, Suareza w Barcelonie? Suareza to chyba z tymi 4 bramkami i 3 asystami, Neymara możliwe, że mecz z PSG, a Messiego to nie potrafię wybrać, za dużo tego było
4
Ale by siadł teraz meczyk Barcy o 20:45, a tu trzeba czekać dwie godziny :/
8
Oni zawsze tak grają
0
To tylko pierwszy mecz, podobnie było z Neymarem