0

Rafinha wyjdź już

0

Irytuje mnie ten drugi komentator, na sile umniejsza Messiemu

0

Najlepiej by było, jakby puszczali jednocześnie na c+ i eleven, ale nie ma tak dobrze :D

0

Jak w tym roku Messiemu i Ronaldo nie uda się zdobyć złotej piłki, myślicie czy dadzą radę w następnych latach w tym plebiscycie?

0

Rakitic to nawet w top 25 pomocników nie jest

0

Tak

15

Polecam obejrzeć losowe kilka/kilkanaście minut z dzisiejszego meczu, skupiając się tylko i wyłącznie na Rakiticiu. Nic nie ujmując ale Chorwat porusza się tempem żółwia, jest w większości sytuacji spóźniony, powrót przy 2 bramce nie skomentuje, a na końcu oslabia swoją drużynę w decydującym momencie. Rakitic jest dobrym zawodnikiem, chyba niezbędnym dla Valverde, ale na jego miejsce znajdzie sie dużo lepszych zawodników, np. Vidal. Pomoc Vidal-Busi-Arthur wyglądałby obiecująco, ale jeszcze nie wiadomo jak to z Dembele będzie i z Coutinho, kiedy wróci po kontuzji

59

Szukanie problemu w zawodniku, który strzelił 2 bramki i zaliczył asystę asysty XDDD

2

XD? Typie spójrz na Roberto i Rakitica, którzy od dłuższego czasu grają poniżej oczekiwań mówiąc ładnie

4

Semedo się smieje prosto w twarz valverde

0

On jest bezmozgiem

0

A no tak zapomniałem o tej sytuacji

1

Nie stworzyliśmy żadnej dogodnej sytuacji

3

Gołym okiem widać, ze rakitic i busquets potrzebują przerwy

0

Half of the Ballon D'Or votes are in and 'The Two' are not in the top three
1. Modric
2. Varane
3. Mbappe

Z jakiegoś francuskiego tweeta, no to nieźle

0

Semedo czy Roberto w dalszej części rozrywek?

8

Neuer od 2/3 sezonów nawet w top 5 bramkarzy na swiecie nie jest

116

Ronaldo cieszący się z bramki zdobytej przeciwko byłej drużynie: „Oj tam, jakby strzelił na stadionie Manchesteru, to by nie celebrował bramki”

Mourinho uciszający kibiców Juve, którzy wyzywali jego rodzine: „co za dzban, brak szacunku dla niego”

Różnica

3

Modrić nie zasługuje na złota piłkę. I nie, nie oceniam na podstawie jednego meczu

0

Idiotyzmem nie będzie wstawienie Vidala i Dembele/Malcoma w tym meczu

0

„Messi będzie obecny w szatni, razem z kolegami.”
Jakaś strona hiszpańska na fb tak podała, więc nie 100 procentowe info

0

Tak w ogóle to zastanawia mnie jedno... dziennikarze dziwią się i pytają Valverde, dlaczego on nie powołuje Malcoma do pierwszej 18. Ernesto dobrze o tym wie, że kibice są zdenerwowani tą sytuacją, ale dalej robi swoje... on przez ten sposób traci zaufanie u piłkarzy czy kibiców, powinno mu zależeć na stanowisku...

1

Jednak wolałbym stracić punkty, niż Messiego. Teraz to będziemy w niezłej dupie, jak Leo się szybko nie wykuruje

0

Szczerze mówiąc, dawno nie obawiałem się tak bardzo domowego meczu, jak ten jutrzejszy z Sevillą

0

Ciekawe ile % zdobytych (w 21 wieku) tytułów byśmy mieli teraz, gdyby w naszej Barcelonie, nie byłoby zawodnika, o nazwisku Messi...

0

Jakim cudem mecze w La Liga rozpoczynają się koło godziny 13:00, a nawet 12:00? Wiem, że kasa, kasa... ale niby jakim krajom sprzyja ta godzina?

0

Wiem, ale chcę zmienić temat, tylko o tych marszach dzisiaj

0

Najlepszy zawodnik na świecie, którego mieliście przyjemność obejrzeć?

1

Rakitic kolejny mecz padaka

4

"La Repubblica": Cristiano Ronaldo jest przekonany, że Real Madryt stoi za planem zniszczenia go. Chodzi o zarzuty gwałtu, czerwoną kartkę i nagrody, które dostał Modrić.

XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?