Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinha wyjdź już
0
Irytuje mnie ten drugi komentator, na sile umniejsza Messiemu
0
Najlepiej by było, jakby puszczali jednocześnie na c+ i eleven, ale nie ma tak dobrze :D
0
Jak w tym roku Messiemu i Ronaldo nie uda się zdobyć złotej piłki, myślicie czy dadzą radę w następnych latach w tym plebiscycie?
0
Rakitic to nawet w top 25 pomocników nie jest
0
Tak
15
Polecam obejrzeć losowe kilka/kilkanaście minut z dzisiejszego meczu, skupiając się tylko i wyłącznie na Rakiticiu. Nic nie ujmując ale Chorwat porusza się tempem żółwia, jest w większości sytuacji spóźniony, powrót przy 2 bramce nie skomentuje, a na końcu oslabia swoją drużynę w decydującym momencie. Rakitic jest dobrym zawodnikiem, chyba niezbędnym dla Valverde, ale na jego miejsce znajdzie sie dużo lepszych zawodników, np. Vidal. Pomoc Vidal-Busi-Arthur wyglądałby obiecująco, ale jeszcze nie wiadomo jak to z Dembele będzie i z Coutinho, kiedy wróci po kontuzji
59
Szukanie problemu w zawodniku, który strzelił 2 bramki i zaliczył asystę asysty XDDD
2
XD? Typie spójrz na Roberto i Rakitica, którzy od dłuższego czasu grają poniżej oczekiwań mówiąc ładnie
4
Semedo się smieje prosto w twarz valverde
0
On jest bezmozgiem
0
A no tak zapomniałem o tej sytuacji
1
Nie stworzyliśmy żadnej dogodnej sytuacji
3
Gołym okiem widać, ze rakitic i busquets potrzebują przerwy
0
Half of the Ballon D'Or votes are in and 'The Two' are not in the top three
1. Modric
2. Varane
3. Mbappe
Z jakiegoś francuskiego tweeta, no to nieźle
0
Semedo czy Roberto w dalszej części rozrywek?
8
Neuer od 2/3 sezonów nawet w top 5 bramkarzy na swiecie nie jest
116
Ronaldo cieszący się z bramki zdobytej przeciwko byłej drużynie: „Oj tam, jakby strzelił na stadionie Manchesteru, to by nie celebrował bramki”
Mourinho uciszający kibiców Juve, którzy wyzywali jego rodzine: „co za dzban, brak szacunku dla niego”
Różnica
3
Modrić nie zasługuje na złota piłkę. I nie, nie oceniam na podstawie jednego meczu
0
Idiotyzmem nie będzie wstawienie Vidala i Dembele/Malcoma w tym meczu
0
„Messi będzie obecny w szatni, razem z kolegami.”
Jakaś strona hiszpańska na fb tak podała, więc nie 100 procentowe info
0
Tak w ogóle to zastanawia mnie jedno... dziennikarze dziwią się i pytają Valverde, dlaczego on nie powołuje Malcoma do pierwszej 18. Ernesto dobrze o tym wie, że kibice są zdenerwowani tą sytuacją, ale dalej robi swoje... on przez ten sposób traci zaufanie u piłkarzy czy kibiców, powinno mu zależeć na stanowisku...
1
Jednak wolałbym stracić punkty, niż Messiego. Teraz to będziemy w niezłej dupie, jak Leo się szybko nie wykuruje
0
Szczerze mówiąc, dawno nie obawiałem się tak bardzo domowego meczu, jak ten jutrzejszy z Sevillą
0
Ciekawe ile % zdobytych (w 21 wieku) tytułów byśmy mieli teraz, gdyby w naszej Barcelonie, nie byłoby zawodnika, o nazwisku Messi...
0
Jakim cudem mecze w La Liga rozpoczynają się koło godziny 13:00, a nawet 12:00? Wiem, że kasa, kasa... ale niby jakim krajom sprzyja ta godzina?
0
Wiem, ale chcę zmienić temat, tylko o tych marszach dzisiaj
0
Najlepszy zawodnik na świecie, którego mieliście przyjemność obejrzeć?
1
Rakitic kolejny mecz padaka
4
"La Repubblica": Cristiano Ronaldo jest przekonany, że Real Madryt stoi za planem zniszczenia go. Chodzi o zarzuty gwałtu, czerwoną kartkę i nagrody, które dostał Modrić.
XD