Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
EJ wy jesteście gorsi od realmadryt.pl XD tutaj 80% komentarzy jest żałosna, oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora
0
Moim zdaniem to w ogóle nie była piłka nożna, piłka dziwnie się odbijała, murawa 2/10, ogólnie mecz do zapomnienia. Najważniejsze są 3 punkty, nie ma co oceniać po 2 kolejce...
0
Czyli reasumując, jeden z gorszych wyłożył patelnię najlepszemu, który ją spierniczył! XD
0
Jest jakiś zawodnik, który będzie umiał wykorzystać setki od Leo?
0
Myślałem, że allah akbar krzyczą XD
0
Co się stało z tym Górnikiem?
1
Obiektywnie, słabo zagrał, coś podobnego jak na początku sezonu rok temu w Realu. Różnica jest taka, że nie marnował setek, bo ich po prostu nie miał :P
2
treningi też są od tego ;)
2
Licze na więcej minut dla Vidala w 2 połowie :D
3
Od Coutinho i Messiego powinno się skład wybierać :P
0
XDDD ale się ucieszył, ale typ ...
0
A czemu Dybala nie gra?
11
Takie komentarze to były śmieszne z rok temu, nie teraz...
0
Wiedziałem, że jakiś śmieszek się trafi, no ale coś nie pykło
0
Oprócz większej ilości bramek i trofeów w LM, w czym Ronaldo przegania Messiego? Tylko takie realne statystyki, w których Leo ma szansę dogonić CR
0
Co jak co, ale zasłużony remis.
4
Ale var psuje piękno piłki nożnej!! Błędy sędziów są normalne
1
Właśnie wyczytałem, że mundial w Katarze będzie rozgrywany w listopadzie. Co się stanie z sezonem klubowym? Wtedy do ligi dochodzi liga mistrzów i puchar kraju i do tego klubowe mistrzostwa świata danego klubu. Jak to ma współgrać?
0
Juventus czy Lazio?
40
w 5 lidze to jak przyjmiesz piłkę, to w natychmiastowym tempie podbiega do Ciebie przeciwnik za pleców, ładując Ci się w nogi XD
6
Jeśli złota piłka przyznawana jest za trofea, to powinien ją wygrać Griezmann
Jeśli złota piłka przyznawana jest za medialność, to powinien ją wygrać Ronaldo
Jeśli złota piłka przyznawana jest za indywidualne statystyki to powinien ją wygrać Messi
Jeśli złota piłka przyznawana jest za bycie najlepszym zawodnikiem dla klubu i reprezentacji , to powinien ją wygrać Modrić
16
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40085646_1830275473721848_7495808269097631744_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeHBr7HnCYRXjkkU8iG5C9S7lJkroworcRN6OYRS9RQbVBVozvopWFlxM8BCNJtRvv4Mim9cuGRoobeAjAn1W8nklQw4YHunOgy2nFPwcF_H1w&oh=e3a73e7d65c6d96f4c968a4d2535aaf0&oe=5C3A4E8B
Zgadzacie się?
0
Wisła nawet znajdując się w krytycznej sytuacji finansowej, jest wyżej nad Cracovią pod każdym aspektem
28
Tebas oczywiście ... ciężko się domyśleć
0
Wiadono kiedy najwcześniej Tebas będzie mógł opuścić szeregi w La Liga? Tylko problemy przez niego są wytwarzane i jakieś mecze w USA mają być rozgrywane.
0
Chcielibyście Neymara z powrotem? Za niską, korzystną cenę dla Barcy
1
Osobiście nie przepadam za Valverde, ale mu kibicuję, dużo zależy od tego sezonu
11
Jeszcze zrozumiem ludzi, stawiający Rakitica nad Pogbą. Ale ujmowanie Francuzowi umiejętności i nazywaniem go przereklamowanym piłkarzem jest słabe. Taktyka Mourinho uniemożliwia pokazanie umiejętności przez Pogbę. Jakby taki Ronaldo przeszedł do jakiegoś mocniejszego średniaka, z defensywną taktyką i ze słabszymi pomocnika, to może by ustrzelił 15 bramek w sezonie. Tyle zdobywa duża ilość zawodników, a wiadomo Cristiano poza bramkami nic nie pokazuje i z "top1" (XD) stałby się top 20 conajmniej.
1
Ech kolejny mecz o 22:15, mam nadzieję, że to ostatni taki...
1
Przedstawiciele CS powinni się uczyć :)