Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
6 złota piłka nadchodzi ;).
1
Kiedyś byłem za nie, bo "geje, geje itp", ale w sumie innych życie mnie nie obchodzi i niech każdy wiąże się z kim chce
0
ten typek z prawej na pewno nie jest inteligentny
0
Jakbyście byli kibicami PSG i musielibyście sprzedać Neymara albo Mbappe, który by z nich to był?
0
Częściej spotykam się z komentarzami, które zwracają uwagę na tych słabych przeciwników własnie
2
Problem z Rabiotem jest taki, że to wygląda jakby Barcelona robiła wszystko aby pozyskać tego zawodnika, a powinno być na odwrót
2
Też mi wystarcza "czarna robota" u tego zawodnika (która jest MOIM ZDANIEM mitem), ale przede wszystkim mam nadzieję, że doświadczymy tego w lidze mistrzów, gdzie w ostatnich trzech fazach odpadaliśmy głównie, z powodu słabego środka pola (zdominowanego przez przeciwników)
0
Chciałbym, aby Rakitić uciszył mnie tak jak robi to Pogba w ostatnim czasie
0
Jak oceniacie szansę Barcelony w lidze mistrzów? Ostatnio przyglądnąłem się meczom w poprzednich fazach i powiem, że odpadliśmy głównie z powodu zdominowania środka pola przez przeciwników (Mecz z PSG na ich terenie był żartem w wykonaniu pomocników). Osobiście myślę, że będzie ciężko, chyba, że środek pola będzie wyglądał coś w stylu Busquets-Arthur-Vidal
11
Jeszcze zrozumiem tego Modricia, ale stawianie w jakimkolwiek plebiscycie Griezmanna nad Messim jest nieśmiesznym żartem.
Edit: Nie no ten Modric to też jednak żart
13
Niezależnie od wieku, będziecie płakać, jak Messi odejdzie z Barcelony/zakończy karierę?
0
Trafiają się (finał lm 2017)
0
4
Lyon z 1 zwycięstwem wchodzi do 1/8 LM
CSKA z 2 zwycięstwami zajmuje 4 miejsce
Napoli bodajże w 2013 roku z 4 zwycięstwami nie wchodzi do 1/8 LM :D
3
Real nie może nawet La Liga wybrać, a wygrywa sobie 3x lm pod rząd
0
Anglicy grają na porażkę/remis? Tak wyglada ich gra
1
Po czym Messi ma odpoczywać?
2
Kiedy pojawia się pytanie czy chcielibyśmy powrotu Neymara, duża część osób odpowiada, że głównie przez jego zachowanie nie byliby chętni na ten transfer. Ta sama grupa broni Dembele, który notorycznie spóźnia się na treningi (moim zdaniem powinno być to karalne w jakiejkolwiek drużynie na świecie). Ousmane tym sposobem lekceważy drużynę... czy to nie jest hipokryzja? (Nawet nie mówię o tym, że Neymar miał dobre kontakty z zespołem, m.in z Messim, Suarezem czy Alvesem)
0
Krótka piłka: Rakitic i Dembele za Neymara, tak czy nie?
0
Szczerze mówiąc, moja reakcja była podobna, siedziałem z otwarta buzia z niedowierzaniem
13
Myśle, ze w całej karierze Ronaldo i Modricia nie znajdziemy lepszej połówki meczu od tej dzisiejszej Messiego i nie jest to bait
3
Nie wiem czym sugerował się dziennikarz, głosując na Benzemę. Nawet mając zerowe pojęcie na temat futbolu, z góry wiadomo, że powinno się głosować na Messiego czy Ronaldo. Do jego gry nie wypowiem się, bo wiadomo jaka jest, a do reprezentacji nie został powołany ani razu
60
"Najciekawsze głosy w Złotej Piłce: dziennikarz z Republiki Środkowoafrykańskiej przyznał 1. miejsce Benzemie"
Dla mnie ta informacja jest wystarczająca, aby ograniczyć głos dziennikarzom, głosujących na najlepszego zawodnika świata
0
Czy Messi, Cristiano i Griezmann są obecni na gali?
0
Głupie pytanie, dlaczego jakies france football wybiera zwycięzcę złotej piłki czy organizuje te gale?
6
Messi był najlepszym indywidualnym piłkarzem w tym roku ;)
2
To jest niebywałe, że Messi w swojej najgorszej formie (która jest nieosiągalna dla wielu piłkarzy) zdobywa co mecz bramki i asysty :))
7
To jest kpina.
0
Jakos nie widzę komentarzy, sugerujące o tym, ze Pep nie dałby sobie wbić tylu bramek
1
za około pół roku zdaje prawko, na temat samochodów jestem blady, nie mam pojęcia o częściach, markach itp. Chce to wszystko nadrobić, zacząć interesować się owymi rzeczami. Co polecacie na początek? Jakies stronki, programy, może książki?