Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
To jest czwarty rok z rzędu, w którym tylko Barcelona będzie w stanie wyeliminować Real ;) nie dajmy dupy tym razem
0
Tak jak my w meczu z Internem czy Chelsea w lidze mistrzów...
0
Jeśli Ajax gra tak cały sezon (nie wiem, nie oglądam) to subiektywnie myśle, ze grają najładniejszą piłkę w Europie
0
Chuja mu przeszkodził
0
Jak gola nie uznają to jest ewidentnie druk
0
Wiem ze za wcześnie, ale jak widzielibyście podstawowa 11 w przyszłym sezonie?
3
Tak swoją drogą to pierwsza, lepsza osoba z tej stronki lepiej by skomentowała ten mecz, niż Hajto
1
Rakitic takiego czegoś nigdy w swojej karierze nie zrobił, to co zrobil Pogba
5
Subiektywnie mówiąc, chyba nie ma bardziej przereklamowanego piłkarza od Rakiticia. Jego szybkość, zwrotność... jego poruszanie się po boisku... już nie mówiąc o wizji itp, nie rozumiem co ludzie w nim widzą, może wprowadza spokój do gry? Rozumiem jakby grał na pozycji Busquetsa, ale tam nie gra.
2
Nie wiem co Rakitic w sobie ma, ze znajda sie tacy, którzy mówią, ze jest on najważniejszym zawodnikiem po Messim, strasznie przeceniany
0
A wiadomo co z Rabiotem? Zagra czy dalej w rezerwach kisi?
2
Dokładnie rok temu Coutinho strzelił swoją pierwszą bramkę dla Barcelony w wyjazdowym meczu z Valencia w pucharze króla
1
Jutro Atletico z Realem, a ja mam studniówkę. Nie wiem kto te terminy wymyślał
0
https://www.instagram.com/p/Btacu7egrXD/
https://www.instagram.com/p/Btl1RStA9IO/
https://www.instagram.com/p/Btne8FSAR9j/
https://www.instagram.com/p/BtbL9i0AOpW/
Ech, tyle ładnych koszulek do wyboru
0
Da się gdzieś obstawić taki bet, że np Barcelona wygra ligę mistrzów?
0
Nowości w Lidze Mistrzów zapowiedziane na dzisiejszej konferencji UEFA jak informuje Radio Onda Cero:
od 2021 roku koniec znaczenia goli na wyjeździe w fazie pucharowej Ligi Mistrzów
od 2024 roku zamiast ośmiu grup po 4 zespoły, bedą cztery grupy po 8 drużyn, a LM będzie miała być rozgrywana w weekendy
0
Marcelo w formie czy nie, nadal top2 jeśli chodzi o bocznych, lewych pomocników
0
Chelsea are mulling over a move for Philippe Coutinho as a replacement for Eden Hazard ✍
[Source: The Independent]
0
Alena fatalnie.
1
Alena gubi się na boisku
5
No valverde wstaw tego zawodnika, dzięki któremu jeszcze tutaj pracujesz
0
Messi jeszcze nie zaczął sie rozgrzewać, wiec po meczu
0
Nie piszcie, że nie ma tragedii, bo gdyby zamiast pewnego Brazylijczyka byłby pewien Portugalczyk, to mogłoby już być 0-3 do przerwy
0
Messi musi teraz wejść
16
My z Rakiticiem i Busquetsem w 1 składzie LM nie wygramy, ich przyspieszenie i tempo jest przerażajace. Jeden zawodnik, który uspokoi grę, nie dwóch
0
Messi od początku drugiej połowy, nie widzę innego rozwiązania
6
Semedo naszym najlepszym zawodnikiem w El Clasico XD
0
Jak zamiast Messiego jest Malcom, a za Ronaldo jakiś 18 letni chłopczyk to nic dziwnego
0
Ja pierdziele Real zostawia tyle miejsca na 30 metrze, ze tylko żałować ze nie gra Messi,,,
0
Szczerze mówiąc myśle, ze Suareza liczby są lepszy od tych, które ma Benzema, tylko przez to, że ma Messiego koło siebie