7

To jest czwarty rok z rzędu, w którym tylko Barcelona będzie w stanie wyeliminować Real ;) nie dajmy dupy tym razem

0

Tak jak my w meczu z Internem czy Chelsea w lidze mistrzów...

0

Jeśli Ajax gra tak cały sezon (nie wiem, nie oglądam) to subiektywnie myśle, ze grają najładniejszą piłkę w Europie

0

Chuja mu przeszkodził

0

Jak gola nie uznają to jest ewidentnie druk

0

Wiem ze za wcześnie, ale jak widzielibyście podstawowa 11 w przyszłym sezonie?

3

Tak swoją drogą to pierwsza, lepsza osoba z tej stronki lepiej by skomentowała ten mecz, niż Hajto

1

Rakitic takiego czegoś nigdy w swojej karierze nie zrobił, to co zrobil Pogba

5

Subiektywnie mówiąc, chyba nie ma bardziej przereklamowanego piłkarza od Rakiticia. Jego szybkość, zwrotność... jego poruszanie się po boisku... już nie mówiąc o wizji itp, nie rozumiem co ludzie w nim widzą, może wprowadza spokój do gry? Rozumiem jakby grał na pozycji Busquetsa, ale tam nie gra.

2

Nie wiem co Rakitic w sobie ma, ze znajda sie tacy, którzy mówią, ze jest on najważniejszym zawodnikiem po Messim, strasznie przeceniany

0

A wiadomo co z Rabiotem? Zagra czy dalej w rezerwach kisi?

2

Dokładnie rok temu Coutinho strzelił swoją pierwszą bramkę dla Barcelony w wyjazdowym meczu z Valencia w pucharze króla

1

Jutro Atletico z Realem, a ja mam studniówkę. Nie wiem kto te terminy wymyślał

0

Da się gdzieś obstawić taki bet, że np Barcelona wygra ligę mistrzów?

0

Nowości w Lidze Mistrzów zapowiedziane na dzisiejszej konferencji UEFA jak informuje Radio Onda Cero:
od 2021 roku koniec znaczenia goli na wyjeździe w fazie pucharowej Ligi Mistrzów

od 2024 roku zamiast ośmiu grup po 4 zespoły, bedą cztery grupy po 8 drużyn, a LM będzie miała być rozgrywana w weekendy

0

Marcelo w formie czy nie, nadal top2 jeśli chodzi o bocznych, lewych pomocników

0

Chelsea are mulling over a move for Philippe Coutinho as a replacement for Eden Hazard ✍

[Source: The Independent]

0

Alena fatalnie.

1

Alena gubi się na boisku

5

No valverde wstaw tego zawodnika, dzięki któremu jeszcze tutaj pracujesz

0

Messi jeszcze nie zaczął sie rozgrzewać, wiec po meczu

0

Nie piszcie, że nie ma tragedii, bo gdyby zamiast pewnego Brazylijczyka byłby pewien Portugalczyk, to mogłoby już być 0-3 do przerwy

0

Messi musi teraz wejść

16

My z Rakiticiem i Busquetsem w 1 składzie LM nie wygramy, ich przyspieszenie i tempo jest przerażajace. Jeden zawodnik, który uspokoi grę, nie dwóch

0

Messi od początku drugiej połowy, nie widzę innego rozwiązania

6

Semedo naszym najlepszym zawodnikiem w El Clasico XD

0

Jak zamiast Messiego jest Malcom, a za Ronaldo jakiś 18 letni chłopczyk to nic dziwnego

0

Ja pierdziele Real zostawia tyle miejsca na 30 metrze, ze tylko żałować ze nie gra Messi,,,

0

Szczerze mówiąc myśle, ze Suareza liczby są lepszy od tych, które ma Benzema, tylko przez to, że ma Messiego koło siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?