Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Atletico popełnia ta sama głupotę co w meczu z Realem kiedy przegrali 1-4, minimalizmem nigdy nie wygra się LM
0
Griezmann według france football byl lepszym zawodnikiem od Messiego, taka ciekawostka
0
Ta obrona Atletico to nieźle obsrana
0
My z Atletico odpadalismy z ligi mistrzów...
4
Co w tym dziwnego, że wszyscy są dzisiaj za Atletico, bo w przeciwnej drużynie gra CR? Przecież to normalne... były zawodnik Realu, a jego porażka jest zawsze miodem dla moich oczu. Działa to tak samo w drugą stronę z Messim, ludzie modlili się o porażkę Argentyny na mistrzostwach, bo grał tam Leo. Do tego Atletico jest hiszpańska drużyną, taki kolejny argument, dlaczego warto im kibicować. Oczywiście Messiemu i Ronaldo należy się olbrzymi szacunek, chwała za swoje wyczyny. Nie bez powodu są najlepszymi piłkarzami w historii futbolu.
1
Trochę chore jest to, żeby obejrzeć wszystkie mecze Barcelony, trzeba kupić Canal+, eleven to do tego Polsat premium...
0
Od Waszego momentu, kiedy zaczęliście kibicować Barcelonie, kto lepiej się spisuje w wygrywaniu trofeów, Real czy Blaugrana? I czy ewentualnie jakby była taka możliwość, zamienilibyscie się trofeami?
0
Serio myślicie ze Malcom wejdzie na Lyon? Jeśli Dembele nie będzie mógł zagrać to wejdzie Roberto na prawa pomoc, a Semedo zostanie na prawej
1
Do czego to doszło, ze zawodnik jest tak zajebisty, ze po strzeleniu bramki, zdobyciu asysty, wykreowaniu kilku sytuacji mówi się, ze zagrał przeciętny mecz. No ale zapomniałem, 5 zawodnik świata XD
2
Co?
0
Tamtejszy Real był na poziomie dna. Nie dość ze kompletnie bez formy, to jeszcze rozbici psychicznie. Ale docenicie Messiego dopiero po jego odejściu, wrócą czasy, kiedy 1 trofeum będzie Was cieszyć
2
Ale my jesteśmy syfem bez Messiego, nie stworzyliśmy żadnej (niekoniecznie dogodnej) sytuacji, w której Argentyńczyk nie brał udziału
0
Rotacje rotacjami ale tez jest ważny rytm meczowy, 2 tygodnie bez zagranego meczu to jednak dużo czasu. Pewnie w drugiej połowie wejdzie Dembele za Coutinho i Rakitic za Arthura i każdy z zawodników, którzy zagrają w środę w pierwszej jedenastce poczują piłkę, a większość graczy na pewno nie zagra 90 minut. Chyba, ze Messi, ale to inna kwestia
0
A nie we wtorek?
0
A co do meczu z PSG to tylko dla mnie faul na Neymarze był ewidentny? To ze Brazylijczyk wykorzystał głupotę gracza PSG to inna sprawa. Co do faulu na Suarezie to tez można zwrócić uwagę na nogi Urugwajczyka i faulującego, choć osobiście karnego bym nie podyktował. Podsumowując jeden niesłusznie podyktowany karny jest argumentem na nazwanie tego meczu największym przekrętem w historii?
19
7 marzec a już z góry wiadomo, ze Modric, Mbappe czy Neymar nie zdobędą złotej piłki za rok 2019
0
Messi lepszej szansy na złotej piłki nie będzie miał. Neymar, Mbappe, Modric out, jeszcze tylko Ronaldo we wtorek...
1
XD?
0
Real będzie miał to samo co my po transferze Neymara do PSG. Inne kluby wiedząc, ze Real zaoszczędził dużo pieniędzy w ostatnich latach i transfery topowych zawodników w przypadku Białych jest obowiązkowy, będą wymagać jakieś kwoty z kosmosu. Mam dziwne przeczucie, ze Real o Salaha spyta
49
Jeszcze tylko niech Juventus odpadnie i będę zadowolony
0
Myśle, ze jesteśmy jedyna drużyna która ma minimalne szanse na powtórzenie tego wyczynu. Póki gra Messi wszystko jest możliwe
6
Jeszcze niech tylko Juventus odpadnie i myśle, ze lepszej szansy na wygranie LM już nie będzie
1
Złota piłka dla Modricia powinna zostać oddana spowrotem do uefy czy gdzieś tam, to jest śmiech na sali ze tak mierny ( na tle najlepszych) zawodnik przerywa passę Messiego i Ronaldo
0
Przynajmniej nie Ronaldo haha.
9
A tak w ogóle, to złota piłka Modricia jest moim zdaniem największym skandalem w historii indywidualnych nagród. Chorwatowi do Ronaldo daleko i to bardzo (o Messim nie wspominam bo to jest inny poziom już totalnie)
0
Mam nadzieje, ze nie zagramy z Lyonem, tak jak teraz dwa razy na Santiago. Minimalizm w lidze mistrzów nie jest najlepszym pomysłem, patrząc np. na Juventus. A z naszym szczęściem w tych rozrywkach to możemy dostać jakiegoś farfocla
0
Ciężko być kibicem Realu, przegrać na własnym stadionie dwa razy w przeciągu kilku dni, zawodnikiem meczu zostaje najbardziej znienawidzony piłkarz i do tego własny zawodnik podchodzi do drugiego najbardziej znienawidzonego piłkarza, aby negocjować transfer haha
3
A moim zdaniem dzisiaj Messi dobrze grał, jakby tak zagrał każdy inny zawodnik, zostałby zawodnikiem meczu no ale Argentyńczyk ma inna skale oceniania
0
Rakitic WTF ?
0
Dembele słabo dzisiaj, Dałbym Coutinho za niego