Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Arthur-De Jong-Coutinho, niech Philippe nauczy się grać lepiej w defensywie i myśle, ze lepszej pomocy nie da się miec, a pomocą wygrywa się ligę mistrzów
3
Z całym szacunkiem dla Rakiticia, ale Chorwat nie wytrzymałby tempa w spotkaniach z City czy Liverpoolem na mecze z Realem, Atletico jest idealny.
0
W poprzednich latach starcia Wisły z Cracovią są podobne do pojedynków Barcy z Realem. Niezależnie od liczby strzałów, posiadania piłki lanie zawsze dostaje jedna drużyna (Real, Cracovia), Kibice obydwóch drużyn się kompromitują (Kibice Realu oprawą, kibice Cracovii puszczaniem dopingu z MP3), różnica jest taka, ze u Królewskich nie było pacana na ławce
2
Przecież te nowsze są kilkanaście razy lepsze, ja rozumiem tęsknota do przeszłości ale bez przesady
1
Już mniejsza, mam nadzieje ze Messi strzeli dziś 2 bramki! Miłego wieczoru
9
Ech znowu ta reprezentacyjna przerwa, nienawidzę tego
3
Athetlic 1-0 Atletico! :)
0
Vinicius czy Sancho? Kogo byście wybrali? Nie oglądam Borussi, wiec jestem ciekawy tego zawodnika
0
Źle to ująłem, Modric to bardzo dobry zawodnik, ale nie na tyle, żeby zabrać złota piłkę Messiemu czy Ronaldo. Tak samo z Griezmannem, który conajwyzej może podawać dania Leo i Cristiano, a nie siedzieć z nimi przy stole
0
Co sądzicie o Griezmannie? Dla mnie bardziej przereklamowanego zawodnika nie ma (poza Modriciem)
0
Czemu wszyscy skreślają Ajax? Moim zdaniem w poprzedniej fazie grali najładniejszą piłkę i do tego 1-4 na Santiago
0
Najciekawszy dwumecz dla zwykłego fana?
0
Messi strzelił kiedyś bramkę De Gei? (Z góry sorki za odmianę)
0
W półfinale zobaczymy Ajax, Porto, Tottenham i Barce
0
Jedna z łatwiejszych drabinek (brak Juve i City)
0
W których dniach będą mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe w LM? Razem z rewanżami
21
Słucham sobie TERAZ radia i co? Głównym tematem jest Ronaldo, za przeproszeniem no kurwa....
1
Nie martwcie się, na koniec kariery Messi przegoni CR w ilości zdobytych LM, wtedy już fanboye Portugalczyka nie będą mieli argumentów :)
0
Pewnie Messi by musiał obmyślać taktykę
0
A ja mam nadzieje ze wylosujemy Juventus
0
Od zawsze mówiłem, ze jest to przeceniany piłkarz, ale póki jest piłkarzem Barcy będę mu kibicował
0
Jeśli Coutinho ma zamiar grać dobrze tylko w lidze mistrzów to nie mam nic przeciwko
0
Barcelona - Lyon 7-0 Messi 5, Suarez 1, Coutinho 1
5
Po 3 latach odpadania w ćwierćfinale dalej nazywamy się najlepszym zespołem na świecie, w tym roku kapitan mówi, ze skupimy się głównie na lidze mistrzów a tu okazuje się ze w 1/8 odpadniemy z przeciętniakiem
0
Nie ma co się śmiać z Atletico, Realu czy PSG. Bo jeśli dzisiaj odpadniemy to okażemy się największymi frajerami.
18
Griezmann nawet niech się nie pojawia w top 20 w tym roku
0
Jako fan Messiego, niech Leo udowodni ze jest lepszy od CR w tej edycji ligi mistrzów, dobranoc
0
Juventus wygra LM w tym sezonie, my się sfrajerzymy w ćwierćfinale z jakimś Bayernem czy innym Liverpoolem
1
Messi proszę pokaz kto tu jest bossem, reszta frajerów niestety nawet do pięt Ronaldo nie sięga
1
Atletico przebiło PSG i Real