9

Arthur-De Jong-Coutinho, niech Philippe nauczy się grać lepiej w defensywie i myśle, ze lepszej pomocy nie da się miec, a pomocą wygrywa się ligę mistrzów

3

Z całym szacunkiem dla Rakiticia, ale Chorwat nie wytrzymałby tempa w spotkaniach z City czy Liverpoolem na mecze z Realem, Atletico jest idealny.

0

W poprzednich latach starcia Wisły z Cracovią są podobne do pojedynków Barcy z Realem. Niezależnie od liczby strzałów, posiadania piłki lanie zawsze dostaje jedna drużyna (Real, Cracovia), Kibice obydwóch drużyn się kompromitują (Kibice Realu oprawą, kibice Cracovii puszczaniem dopingu z MP3), różnica jest taka, ze u Królewskich nie było pacana na ławce

2

Przecież te nowsze są kilkanaście razy lepsze, ja rozumiem tęsknota do przeszłości ale bez przesady

1

Już mniejsza, mam nadzieje ze Messi strzeli dziś 2 bramki! Miłego wieczoru

9

Ech znowu ta reprezentacyjna przerwa, nienawidzę tego

3

Athetlic 1-0 Atletico! :)

0

Vinicius czy Sancho? Kogo byście wybrali? Nie oglądam Borussi, wiec jestem ciekawy tego zawodnika

0

Źle to ująłem, Modric to bardzo dobry zawodnik, ale nie na tyle, żeby zabrać złota piłkę Messiemu czy Ronaldo. Tak samo z Griezmannem, który conajwyzej może podawać dania Leo i Cristiano, a nie siedzieć z nimi przy stole

0

Co sądzicie o Griezmannie? Dla mnie bardziej przereklamowanego zawodnika nie ma (poza Modriciem)

0

Czemu wszyscy skreślają Ajax? Moim zdaniem w poprzedniej fazie grali najładniejszą piłkę i do tego 1-4 na Santiago

0

Najciekawszy dwumecz dla zwykłego fana?

0

Messi strzelił kiedyś bramkę De Gei? (Z góry sorki za odmianę)

0

W półfinale zobaczymy Ajax, Porto, Tottenham i Barce

0

Jedna z łatwiejszych drabinek (brak Juve i City)

0

W których dniach będą mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe w LM? Razem z rewanżami

21

Słucham sobie TERAZ radia i co? Głównym tematem jest Ronaldo, za przeproszeniem no kurwa....

1

Nie martwcie się, na koniec kariery Messi przegoni CR w ilości zdobytych LM, wtedy już fanboye Portugalczyka nie będą mieli argumentów :)

0

Pewnie Messi by musiał obmyślać taktykę

0

A ja mam nadzieje ze wylosujemy Juventus

0

Od zawsze mówiłem, ze jest to przeceniany piłkarz, ale póki jest piłkarzem Barcy będę mu kibicował

0

Jeśli Coutinho ma zamiar grać dobrze tylko w lidze mistrzów to nie mam nic przeciwko

0

Barcelona - Lyon 7-0 Messi 5, Suarez 1, Coutinho 1

5

Po 3 latach odpadania w ćwierćfinale dalej nazywamy się najlepszym zespołem na świecie, w tym roku kapitan mówi, ze skupimy się głównie na lidze mistrzów a tu okazuje się ze w 1/8 odpadniemy z przeciętniakiem

0

Nie ma co się śmiać z Atletico, Realu czy PSG. Bo jeśli dzisiaj odpadniemy to okażemy się największymi frajerami.

18

Griezmann nawet niech się nie pojawia w top 20 w tym roku

0

Jako fan Messiego, niech Leo udowodni ze jest lepszy od CR w tej edycji ligi mistrzów, dobranoc

0

Juventus wygra LM w tym sezonie, my się sfrajerzymy w ćwierćfinale z jakimś Bayernem czy innym Liverpoolem

1

Messi proszę pokaz kto tu jest bossem, reszta frajerów niestety nawet do pięt Ronaldo nie sięga

1

Atletico przebiło PSG i Real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?