Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hahaha za Semedo, dobra ten trener to jednak jest śmieszny
6
Szczerze mówiąc, to nie wiem czy Martino nie był lepszym trenerem od Valverde
0
Busquets nie żyje w ogóle meczem. Zero euforii po bramce Messiego, po golu Sevilli żadnej reakcji, wtf
5
Sam fakt, ze mamy z przodu najlepszego piłkarza na świecie i gramy 3 defensywnymi pomocnikami jest dowodem, ze coś z tym trenerem jest nie tak, a tych argumentów jest wiele
0
Może jestem zwykłym Polaczkiem, nieznający się na piłce, ale uważam, ze Valverde ma bardzo niskie pojęcie o piłce (Barcelońskiej), gdyby nie Messi, to poprzedni sezon byśmy zakończyli conajwyzej z pucharem krila
0
Suarez to jest porażka, nie wygramy LM z nim
71
Pique ma lepszy drybling od Suareza, nie żartując
0
Mając w pomocy Busiego Rakitica i Vidala w 1 składzie, z góry jesteśmy skazani na stracony środek pola. Po prostu oni są słabi i tyle
0
Jestem ciekaw jakbyśmy grali, jakby Neymar u nas został. (Dembele w Barcelonie raczej by nie było, ale Coutinho jednak od dłuższego czasu był priorytetem Blaugrany)
9
Jestem ciekaw co robi piłkarz na treningach nie tak, ze po meczu w El Clasico, w którym był jednym z najlepszych na boisku trzeci mecz z rzędu zaczyna na ławce
1
Patrząc na dzisiejszy skład i formę naszych zawodników, to jakby wstawić jakiegoś no name za Messiego to nie miał by kto grać. Ale mam nadzieje, ze dzisiejszy mecz będzie spotkaniem przełomowym i do formy wróci m.in Coutinho
17
https://www.instagram.com/p/BuMQu2Kg3bS/
Ale piękne koszulki, szkoda, że naszym projektantem nie są kibice :(
10
No faktycznie ma łatwo ta Barca. Rywalizacja z klubem, który wygrywał 3 ligi mistrzów z rzędu jest bardzo łatwa
1
Juve w swojej lidze ma tak samo łatwo, jak PSG we Francuskiej
0
Hahaha, on jest niemozliwy
0
Według Was, na którym El Clasico powinniśmy się bardziej skupić? Znaczy wiadomo, że oba ważne, ale jakby wybrać ten ważniejszy mecz, to który?
2
"aktualnie Rakitic jest naszym najlepszym specjalista od strzelenia i asystowania w nasze lini pomocy"
XDDDDDDDDDDDDDDD
0
A co ma Rakitic w sobie, czego nie ma De Jong? Chyba tylko doświadczenie ma większe (w traceniu środka pola na rzecz rywali w największych rozrywkach), od wprowadzania spokoju do gry jest Busquets
2
W tamtym sezonie mielismy najlepsza obronę na przełomie 10 lat... i tak Roma była w stanie strzelić nam 3 Bramki
6
Pomoc w piłce nożnej jest najważniejszą formacją. Pokazują to ostatnie edycje ligi mistrzów.
Poprzednia edycja:
Dwumecz z Chelsea, olbrzymia ilość farta na wyjeździe, dominacja środka pola przez Londyńczyków (!), jak wyglądała nasza pomoc? Rakitić-Busi-Paulinho, no ja Was proszę, czego my oczekiwaliśmy? W drugim meczu to geniusz najlepszego zawodnika na świecie nas uratował przez odpadnięciem z LM.
Dwie edycje temu:
Polecam przeglądnąć skrót PSG z Barcą na ich stadionie. Francuzi zdominowali ten mecz, jak tylko mogli. Pomoc nie istniała, tak samo z Juventusem, no ale co można wymagać od Gomesa czy Rakiticia? Że wykreują kilka sytuacji dla naszych napastników? ... w sumie co ja mogę wiedzieć?
Jeszcze wracając dalej w przeszłość, kiedy nasza pomoc była w najlepszym stopniu kreatywna, chyba tylko w meczu z Bayernem zostaliśmy zdominowani przez Niemców. (Problemem były kontuzje). w meczach z Chelsea czy z Interem zadecydowało szczęście, bo w obu dwumeczach byliśmy kilkakrotnie drużyną lepszą
Spójrzmy na Real. Casemiro-Kroos-Modric, ile oni szans wykreowali dla Ronaldo?
Tego było bardzo dużo...
Gdyby nie Messi, to ja nawet nie chcę myśleć w jakiej sytuacji byśmy byli? On w 95% dogodnych sytuacjach bierze udział...
0
Jaki obstawiacie skład na Seville? Mam nadzieje, ze Malcom zagra od 1 minuty
0
Kto został zawodnikiem meczu we wczorajszym meczu w Madrycie? Bo niektóre fora internetowe uznali Ronaldo z MVP z 8.1 ocena i nie wiem czy to jakiś fejk czy prawda
2
Myśle, ze porażka Ronaldo będzie w jakimś stopniu motywacja dla Messiego.
3
Zobacz ile bramek strzelił Juventus w tamtym sezonie, nic dziwnego. Najgorsza liga zaraz po Francuskiej.
1
Ronaldo bez Realu nie istnieje. Fakt nie opinia
15
Brawo Ronaldo, bez Ciebie tej bramki by nie było
6
Dostał w twarz i patrzy się na akcje XDDD co za typ
1
Hahahah może jeszcze tego nie uznają
10
Dobra te rozrywki są sprzedane
1
Można, można. Nikt Ci nie zabroni, ale same porównanie Ronaldo do Messiego jest obrazą dla Argentyńczyka, ale to tylko moje nie mające żadnej wartości zdanie