2

Hahaha za Semedo, dobra ten trener to jednak jest śmieszny

6

Szczerze mówiąc, to nie wiem czy Martino nie był lepszym trenerem od Valverde

0

Busquets nie żyje w ogóle meczem. Zero euforii po bramce Messiego, po golu Sevilli żadnej reakcji, wtf

5

Sam fakt, ze mamy z przodu najlepszego piłkarza na świecie i gramy 3 defensywnymi pomocnikami jest dowodem, ze coś z tym trenerem jest nie tak, a tych argumentów jest wiele

0

Może jestem zwykłym Polaczkiem, nieznający się na piłce, ale uważam, ze Valverde ma bardzo niskie pojęcie o piłce (Barcelońskiej), gdyby nie Messi, to poprzedni sezon byśmy zakończyli conajwyzej z pucharem krila

0

Suarez to jest porażka, nie wygramy LM z nim

71

Pique ma lepszy drybling od Suareza, nie żartując

0

Mając w pomocy Busiego Rakitica i Vidala w 1 składzie, z góry jesteśmy skazani na stracony środek pola. Po prostu oni są słabi i tyle

0

Jestem ciekaw jakbyśmy grali, jakby Neymar u nas został. (Dembele w Barcelonie raczej by nie było, ale Coutinho jednak od dłuższego czasu był priorytetem Blaugrany)

9

Jestem ciekaw co robi piłkarz na treningach nie tak, ze po meczu w El Clasico, w którym był jednym z najlepszych na boisku trzeci mecz z rzędu zaczyna na ławce

1

Patrząc na dzisiejszy skład i formę naszych zawodników, to jakby wstawić jakiegoś no name za Messiego to nie miał by kto grać. Ale mam nadzieje, ze dzisiejszy mecz będzie spotkaniem przełomowym i do formy wróci m.in Coutinho

17

https://www.instagram.com/p/BuMQu2Kg3bS/

Ale piękne koszulki, szkoda, że naszym projektantem nie są kibice :(

10

No faktycznie ma łatwo ta Barca. Rywalizacja z klubem, który wygrywał 3 ligi mistrzów z rzędu jest bardzo łatwa

1

Juve w swojej lidze ma tak samo łatwo, jak PSG we Francuskiej

0

Hahaha, on jest niemozliwy

0

Według Was, na którym El Clasico powinniśmy się bardziej skupić? Znaczy wiadomo, że oba ważne, ale jakby wybrać ten ważniejszy mecz, to który?

2

"aktualnie Rakitic jest naszym najlepszym specjalista od strzelenia i asystowania w nasze lini pomocy"
XDDDDDDDDDDDDDDD

0

A co ma Rakitic w sobie, czego nie ma De Jong? Chyba tylko doświadczenie ma większe (w traceniu środka pola na rzecz rywali w największych rozrywkach), od wprowadzania spokoju do gry jest Busquets

2

W tamtym sezonie mielismy najlepsza obronę na przełomie 10 lat... i tak Roma była w stanie strzelić nam 3 Bramki

6

Pomoc w piłce nożnej jest najważniejszą formacją. Pokazują to ostatnie edycje ligi mistrzów.

Poprzednia edycja:

Dwumecz z Chelsea, olbrzymia ilość farta na wyjeździe, dominacja środka pola przez Londyńczyków (!), jak wyglądała nasza pomoc? Rakitić-Busi-Paulinho, no ja Was proszę, czego my oczekiwaliśmy? W drugim meczu to geniusz najlepszego zawodnika na świecie nas uratował przez odpadnięciem z LM.

Dwie edycje temu:

Polecam przeglądnąć skrót PSG z Barcą na ich stadionie. Francuzi zdominowali ten mecz, jak tylko mogli. Pomoc nie istniała, tak samo z Juventusem, no ale co można wymagać od Gomesa czy Rakiticia? Że wykreują kilka sytuacji dla naszych napastników? ... w sumie co ja mogę wiedzieć?



Jeszcze wracając dalej w przeszłość, kiedy nasza pomoc była w najlepszym stopniu kreatywna, chyba tylko w meczu z Bayernem zostaliśmy zdominowani przez Niemców. (Problemem były kontuzje). w meczach z Chelsea czy z Interem zadecydowało szczęście, bo w obu dwumeczach byliśmy kilkakrotnie drużyną lepszą

Spójrzmy na Real. Casemiro-Kroos-Modric, ile oni szans wykreowali dla Ronaldo?

Tego było bardzo dużo...



Gdyby nie Messi, to ja nawet nie chcę myśleć w jakiej sytuacji byśmy byli? On w 95% dogodnych sytuacjach bierze udział...

0

Jaki obstawiacie skład na Seville? Mam nadzieje, ze Malcom zagra od 1 minuty

0

Kto został zawodnikiem meczu we wczorajszym meczu w Madrycie? Bo niektóre fora internetowe uznali Ronaldo z MVP z 8.1 ocena i nie wiem czy to jakiś fejk czy prawda

2

Myśle, ze porażka Ronaldo będzie w jakimś stopniu motywacja dla Messiego.

3

Zobacz ile bramek strzelił Juventus w tamtym sezonie, nic dziwnego. Najgorsza liga zaraz po Francuskiej.

1

Ronaldo bez Realu nie istnieje. Fakt nie opinia

15

Brawo Ronaldo, bez Ciebie tej bramki by nie było

6

Dostał w twarz i patrzy się na akcje XDDD co za typ

1

Hahahah może jeszcze tego nie uznają

10

Dobra te rozrywki są sprzedane

1

Można, można. Nikt Ci nie zabroni, ale same porównanie Ronaldo do Messiego jest obrazą dla Argentyńczyka, ale to tylko moje nie mające żadnej wartości zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?