Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby Rakitic miałby wizje Xaviego to Messi miałby już 2 bramki
4
No to Messi wygrywa mecz w drugiej połowie, latwoutko
0
Busquets XDD.
0
Ramosa nie lubie, ale widać, ze czuje dumę po ściskaniu się z Messim. Nie zdziwiłbym się, jakby uważał go za najlepszego zawodnika na świecie
0
Ale bym zobaczył jakąś specyficzną celebracje Messiego
0
Ktory kanał polecacie dzisiaj wybrać, canal+ czy eleven? Najbardziej zależy mi na komentatorach, którzy „żyją” meczem i żeby byli obiektywni :)
0
Obok Barcelony jeszcze sześć zespołów ma matematyczne szanse na zdobycie trypletu. Mowa o PSG, Manchesterze United, Manchesterze City, Porto, Ajaksie i Bayernie. [Sport]
PSG przypadkiem nie odpadlo z pucharu ?
0
Miałem do wygrania 2 stówki, gdyby Messi strzelił bramkę....
6
Dobrze ze Rakitic żegna się z tym klubem latem
3
Nasza obrona i pomoc to wielki SYF
0
Ten brak układu nerwowego u Busquetsa z zalety przerodził się w wadę, niestety
1
zauważyliście ze nasze akcje są płynne i szybkie tylko wtedy kiedy pomoc nie bierze w nich udziału?
0
Coutinho musi wejść, niezależnie od jego formy
2
Jakby Messi dziś grał w Realu to już byłoby z 3-0
0
XD.
0
Rakitic demon szybkości ...
0
Busquets I Dembele padaka do tej pory
0
Ja pierdziele, 36 bramek strzelone przez jednego zawodnika przeciwko jednej drużynie... dopiero jak się głębiej spojrze w te statystykę, to uświadamiam sobie, ze to jest coś niemozliwego
6
Nacho nie zagra z Barcelona teraz?
1
nawet nie kibicując żadnej z tych drużyn odczuwam mega emocje przy karnych, a co dopiero jakby była w nim Barca
62
Juanma Rodriguez jest jedną z osób, która głosuje na zwycięzcę złotej piłki. Dzisiaj ta osoba wymieniła na Twitterze top10 najlepszych (według niego) zawodników. 1. Ronaldo 2. Modric 3. Benzema 4. Mbappe 5. Bale 6. Hazard 7. Neymar 8. Griezmann 9. Vinicius 10. Messi
Nawet nie wiem jak to skomentować
0
Akurat z wiekiem osłabia (?) się szybkość, dynamika, na czym Messi nie bazuje. Kreatywność tak nagle nie zniknie, wiec myśle, ze Argentyńczyk dłużej utrzyma formę od Urugwajczyka
1
Przejrzałem archiwum z okresu mistrzostw świata. Niektóre komentarze to złoto... „Dembele nie gra ani w Barcy, ani we Francji, to nie może być przypadek” „Messi bez Barcelony jest nikim”, „De Gea nie jest nawet w top15 bramkarzy”, „Mbappe już jest najlepszym zawodnikiem na świecie, Dembele do pięt mu nie dorasta”, minął niecały rok i tyle się zmieniło haha (nie ze się smieje, bo pewnego razu sam wolałem wymiany Dembele za Neymara)
3
Dlaczego pod informacja “Barcelonie kibicuje od” podałaś datę swojego urodzenia?
0
Tak paradoksalnie pisząc, to z dwoma defensywnymi pomocnikami gramy lepiej w obronie niż z trzema. A o ataku już nie wspominając...
21
To że wychodzimy bardziej defensywie to nie znaczy że będziemy lepsi w obronie -> w końcu ktoś to napisał, złoto zdanie
2
To jaki skład na Real? Myśle ze Dembele i Alena od początku
0
Sevilla-Messi 2-4
0
Gdyby nie było Messiego to byś nawet nie był kibicem Barcy :)
1
Fakt jest taki, ze MESSI wygrał nam 2 tytuły w poprzednim sezonie, a nie valverde