51

Najwiecej goli przeciwko top6 angielskim klubom
1) Aguero 43
2) Vardy 29
3) Messi 24
4) Kane 21
5) Van Persie 20
Wtf???

0

Arthur-Rakitic-De Jong, tak powinna wyglądać nasza pomoc w przyszłym sezonie

8

Busquets mnie bardziej rozczarowuje niż Coutinho w tym sezonie

0

No ładnie Vidal podał ladnie, ale co to ma wspólnego z Roberto?

1

bez Messiego (i ewentualnie Ter Stegena) bylibyśmy w tym samym miejscu co Real, taka jest prawda, bolesna czy nie

0

Malcom byłby wiodącą postacią w klubach typu Manchaster, Inter czy Borussia

2

Fragment komentarza Raya Hudsona podczas wczorajszego meczu Barcy

To powinno mieć ostrzeżenie zdrowotne, ponieważ da ci fizyczne podniecenie przez ponad cztery godziny. Magia! Messi jest nie do powstrzymania!”

88

Kiedy Totti całą swoją karierę przebywa w Romie:
„To jest lojalność, wierność, takich piłkarzy nam brakuje”
Kiedy Messi swoją cała karierę spędzi w Barcelonie:
„Nie szuka wyzwań, w Anglii by go połamali, bez Barcelony nie istnieje, wymusza cały czas kontrakt”

1

>wiesz o tym, że na MMA są notoryczne przekręty
>kupujesz transmisję
>domagaj się odzyskania pieniędzy

13

Komentatorze dzisiaj jacyś tacy Anty-Messi, najpierw odbierają mu bramkę, po strzale w światło bramki (Vinicius'owi (?) została przyznana bramka po strzale w stronę autu), potem jakieś żarty o chrzcinach, a potem znów trzeba przypomnieć o opuszczeniu reprezentacji. Ale rozumiem, też by mnie bolało, jakby mój wróg byłby cały czas najlepszy

0

Mówię jak jest, ale mecze z Chelsea w poprzedniej fazie, z Juventusem nic nie nauczyły

1

Jeździcie po Coutinho, a może zacznijcie coś wymagać od naszych genialnych pomocników, którzy nie potrafią wziąć grę na siebie, Messi sam więcej robi w kreacji, niż Busquets, Arthur i Rakitic lacznie

2

Widziałem koszulki stworzone które zgadzały się z zasadami tradycji Barcelony oraz cieszyłyby się większym zainteresowaniem, niż te poziome

1

To wszystko wyjaśnia, dzięki ;)

0

Tam mi się pokazuje, ze leci jakiś program o nazwie „nie przegap” XD

0

A na jakim Ty oglądasz? Nie mogę znaleźć meczu ani na Eleven ani na Canal+

0

Mam tak samo, jakiś syfiasty program puszczają

1

Czemu pokazuje mi się na Canal +, ze mecz zaczyna się dopiero o 17:10?

0

??

To jakbyś wystawił jakiegoś Siemaszko czy innego zawodnika z ekstraklasy za Lewandowskiej w polskiej kadrze

2

Aguero ma sezon życia. Wiem, ze trener Argentyny w ostatnich meczach towarzyskich eksperymentował z młodszym składem, ale dlaczego Kun nie został nawet powołany? Tutaj brakuje logiki.

0

Uśmiech się pojawia ma twarzy, kiedy się ma te świadomość, ze mecz już za kilka godzin

3

Moim zdaniem najlepszy piłkarz w historii pod każdym względem

12

Transfer Arthura jest jedną z najlepszych transakcji w ostatnich latach... Ja o tym zawodniku nic nie słyszałem jeszcze z rok temu, brawa dla skautów Barcy. Według mnie takie transfery są niedoceniane, nie jest o nich głośno.

0

Messi w formie jest

1

Mecze reprezentacyjne są nudne, może tylko podczas mundialu czy euro czuje się jakieś emocje

2

Szczerze mówiąc to kilka lat temu mało osób miało o tym pojęcie

0

Tak na dokładkę to Messi nawet w grze defensywnej sie poprawił. Myśle, ze to jest jego top3 sezonów w karierze

11

„Ostatnia minuta zacznie się za mniej więcej za 60 sekund” XD

2

JA PIerdole.

4

Rakitic najsłabiej dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?