0

Mam nadzieję, że wczoraj był przełomowy moment i liga mistrzów będzie miała nowego "króla"

0

A jak chcesz dowiedzieć się kto to jest, zwróć uwagę na styl pisania (stosowanie znaków interpunkcyjnych, używanie wielkich liter, itp itd) i porównaj do wiadomości ze swoim byłym

17

Sterlingowi? To już bardziej Boateng zasługuje

105

De Jong już się spłacił, De Ligt w sumie tez XD

0

To totki w takim razie byliby najłatwiejszym rywalem przynajmniej w teorii :)

1

Teoretycznie jakbyśmy przeszli Liverpool myśle, ze łatwiej byłoby nam zagrać przeciwko City, niż z Ajaxem. Przed sezonem nie do pomyślenia

5

6 złota piłka nadchodzi :)))

1

ej XDDDD słucham sobie radia, jakieś RMF czy coś tam i przyszedł czas na wiadomości. No to jacyś dżentelmeni mówią, ze Barcelona wygrała 3-0 (nie wspomnieli o bramkach Messiego, dopiero później), następnie, ze Juventus sensacyjnie odpada z Ajaxem aleee strzelcem bramki dla Juve był oczywiście (i teraz prawie, ze krzyczą) cristianooo ronaldoooo!!

1

16

Messi oficjalnie zwycięzca złotej piłki za rok 2019!!!

2

Ten sędzia to jakiś kolejny cymbał

0

błagam, dajcie jakiś link ze streamem w której można zmienić jakość albo jest po prostu niska, bo moj net nie wyrabia

0

United 3 obrońcami wychodzi czy cos mi się powaliło?

3

Jeden z dzisiejszych meczów powinien być o 19, a drugi o 21. Tak to niestety przegapi się mecz Juventusu, z fajnie grającym Ajaxem

0

Znaczy, wiadomo, powinien mieć te liczby w La Liga. Ale chodziło mi coś "ala Ronaldo", że większa spina na mecze LM, a w lidze odpowiednio

1

Miał ktoś przyjemność oglądnięcia meczu w multikinie? Chcę się wybrać na półfinały i chce wiedzieć jak tam jest. Czy ludzie w okół nie są irytujący, że nie można na meczu się skupić? (wiadomo, że meczem trzeba żyć, sam jestem osobą która często jest pod wpływem emocji podczas spotkania Barcy, ale jak około 10 typa krzyczy to może być denerwujące) i czy w ogóle jest komentator jakiś?

2

Jeśli chodzi o Coutinho, to chyba w żadnym meczu w LM nie zawiódł. Jeśli zamierza się spinać na mecze w lidze mistrzów na rzecz La Ligi to nie widzę problemu

5

Na koniec kariery Messiego i Ronaldo uefa powinna wymyślić jakąś nagrodę na ich cześć. Niebywałe na jak wysoki poziom weszli obaj piłkarze, reszta to im do pięt nawet nie dorasta, bez wyjątku

1

Neymar zaraz wróci do gry jeszcze, więc na pewno nie będzie tylko Mbappe strzelał. Ciekawe czy Messi będzie miał najwiecej asyst ze wszystkich top 5 lig

1

Jeśli chodzi o PSG, zależy mi na tym, aby Mbappe bramki nie strzelił. Fajnie by było, jakby Messi kolejnego złotego buta zdobył

1

Ale bramka Salah o jezuuuuuuuuu

0

Ale Ajax gra pięknie, oj coś czuję, że zaskoczą nas we wtorek

0

Wiadomo co z Neymarem? Bo chyba ostatnio już trenował

0

Dembele? XDDDDDD

6

Szanuje Cię mordeczko, ale ze piłkarze są profesjonalistami, nie znaczy, ze nie odczuwają zmęczenia haha. Znaczy wiadomo, zmęczenie w jakimś stopniu jest mniejsze, ale gracze Utd odczują dyskomfort w drugiej połowie. W sumie masz przykład już w poprzednim meczu w teatrze marzeń, kiedy Barca jednak miała w nogach mecz z Atletico

0

Puig zawodnik meczu

0

Jak się poprawnie wymawia Puig?

0

Gość w moim wieku gra w pierwszym składzie Barcelony

3

Przy ewentualnym finale Juve-Barca, myśle, ze padłby jakiś rekord, jeśli chodzi o oglądalność

13

Messsi będzie czy nie będzie? będzieeeee! i ten klęczący Ronaldo przed Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?