Momalsino
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiem, kompletnie nie interesuję się kto i gdzie komentuje
0
Kto komentuje mecz na jedynce? byle nie hajto czy borek i będę zadowolony
0
Dembele za dużo traci piłek, a wiadomo jakie Liverpool ma kontry. Już wystarczy, ze Messi straci conajmniej 10 piłek w czasie meczu
6
Ten Liverpool nie musi być taki mocny, jak go malują, Neymar bawił się zawodnikami Liverpoolu, podczas meczu PSG Liverpool
0
Ciekawy czy w ostatnich latach był jakiś mecz, w którym Messi nie strzelił bramki, ani nie wykreował żadnej stuprocentowej sytuacji na Camp Nou
0
O ile więcej tytułów ma Dani Alves od Messiego?
0
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahaahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha
0
Jak wyobrażacie sobie zakończenie kariery przez Messiego? Coś na wzór Iniesty czy może coś większego?
0
masakra, czuć w poniedziałek malutki stresik, przed meczem, który będzie w środę...
0
wstrzymałbym się do finału lm ;)
0
Myślałeś, że Messiego?
4
Mbappe za swój brutalny faul też powinien odpocząć
5
City 1-0!!! Po mistrza!
2
Ich kibice żyją w swoim świecie. Taka sama jest nienawiść w stronę Realu czy Barcy. Mam nadzieje, ze Liverpool nie zdobędzie żadnego trofeum i przy okazji zostaną frajerami sezonu obok PSG
0
Teoretycznie to nie musimy wygrywać już żadnego meczu w regulaminowych 90 minutach :D
2
Właśnie zauważyłem wczorajsze zachowanie Mbappe, to już nie pierwszy raz, kiedy Francuzowi puszczają nerwy. Do tego te symulki, które zdarzają się bardzo często... lekka sodówka do głowy mu już wbiła się
0
Jprdl faktycznie, a PSG nie odpadło już z jakiegos pucharu kilka miesięcy temu? Bo coś mi się przypomina
0
Kolejna dobra wiadomość: Mbappe nie zdobył dzisiaj bramki, więc Messi coraz bliżej od kolejnego złotego buta
6
Ładnie przygotowali się na świętowanie, piękne to wyglada. Gdyby nie ten słupek, wszystko poszłoby na marne :D
1
Efekt Messiego.
1
dawać puchar
0
Gdyby nagle Messi kontuzji dostał, to z Liverpoolem było by już pograne
2
Dembele dzisiaj bardzo słabo
0
Kilka miesięcy temu łudziłem się, ze może Malcom będzie zmiennikiem Suareza, który odpoczywałby na ligę mistrzów. Luis gra czasami tak, ze gorzej się nie da.
0
Valverde ale pewnie Messi jakby powiedział, ze chce walczyć o złotego buta i ma zamiar wyjść w pierwszej 11 to by wyszedł
1
Messi podnoszący trofeum, miód dla moich oczu :D
0
Słyszałem coś, że puchar ma być zaprezentowany w meczu z Getafe, już sam się w tym gubię
0
Może być dzisiaj zaprezentowany puchar?
19
Messi > Cristiano > Jeszcze z kilku zawodników > Pele
1
Wiem, to tylko pokazuje, ze nie ma sugerować się takimi statystykami. Messi nie wygrał żadnego trofeum z Argentyną i ludzie przez to nie nazywają go najlepszym